Příjemnou noc, dnes je pondělí 24.9.2018
svátek slaví Jaromír,
zítra Zlata
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sobotní večer se u plumlovské přehrady po roce opět nesl v duchu legendárních revivalových kapel, kterých se na pódiu vystřídalo hned několik. Posluchači a fanoušci se mohli těšit na taková tělesa jako například Katapult, Smokie, Absolute bon Jovi a Black Sabath Dio Tribute. Pochopitelně v místním podání.

I přes studený vítr a zataženou oblohu si cestu do areálu pláže U Vrbiček našlo velmi solidních pár stovek věrných přívrženců kvalitní muziky. Hity jejich oblíbených kapel v revival podání místních hudebníků byly velkým lákadlem. „Jsem moc rád, že i přes dvanáctistupňovou zimu se nenechalo odradit tolik lidí a všichni si přišli užít super muziku,“ vzkázal po skončení akce Petr Zlámal, hlavní organizátor pořádající agentury HIT TRADE.
Sobotní večer se u plumlovské přehrady po roce opět nesl v duchu legendárních revivalových kapel, kterých se na pódiu vystřídalo hned několik. Posluchači a fanoušci se mohli těšit na taková tělesa jako například Katapult, Smokie, Absolute bon Jovi a Black Sabath Dio Tribute. Pochopitelně v místním podání. I přes studený vítr a zataženou oblohu si cestu do areálu pláže U Vrbiček našlo velmi solidních pár stovek věrných přívrženců kvalitní muziky. Hity jejich oblíbených kapel v revival podání místních hudebníků byly velkým lákadlem. „Jsem moc rád, že i přes dvanáctistupňovou zimu se nenechalo odradit tolik lidí a všichni si přišli užít super muziku,“ vzkázal po skončení akce Petr Zlámal, hlavní organizátor pořádající agentury HIT TRADE. 

Ještě přes den se nevědělo, zda vůbec minifestival proběhne. Organizátoři mají vždy připravený náhradní plán na místo konaní v podobě prostějovské haly, k čemuž nakonec nebylo zapotřebí. Počasí bylo shovívavé, jak jen nejvíce mohlo být a i přes nepříjemný a pod oblečení deroucí se vítr i černé mraky se koncert obešel bez jediné dešťové kapky, což bylo bezesporu nejdůležitější.
Jedním z hlavních bodů programu koncertu a vlastně celého léta bylo předání šeku na začátku akce. Finanční pomoc od pořadatelů tentokrát dostalo sdružení TRX bez hranic, které pomáhá handicapovaným dětem v jejich pohybovém rozvoji pomocí tréninků, posilování a zlepšování kondice. Šek předali náměstek primátorky statutárního města Jiří Pospíšil, pod jehož patronátem letošní legendy proběhly, a pořadatel Petr Zlámal.
Poté už se mohla naplno rozjet hudební zábava. Tradiční kapela, která na přehradě vystupovala už nesčetněkrát Katapult revival, naservírovala hned na úvod příznivcům ty největší hity české známé kapely. I fanoušci heavymetalu si přišli na své v podobě Black Sbath Dio Tribute revivalu. Napodobitelé Ozzyho Osbourna, Tonny Lommiho, Terrance Butlera a Billa Warda rozproudili v přítomných pořádně krev a zima už nebyla takový problém.
„Není to jen o kopírování kapel. Některé muzikanty už bohužel nemůžeme vidět a spousta lidí nemá šanci vidět své oblíbence naživo, proto se jim snažíme nabídnout náhradní alternativu. Celkový feeling pak kapely doplňují originálními kostýmy, snaží se tak co nejvěrněji poskytnout rockovým příznivcům ten nejlepší zážitek. Hlavní je si to vše užít,“ vysvětlil revivalovou podstatu Zlámal. Sám tradičně usedl za bicí soupravu a akce pokračovala vystoupením revivalu slavné skupiny Smokie. K poslechu tak zazněly hity jako Don’t Play Your Rock ‚n‘ Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol. V polovině jejich vystoupení se k nim přidala Lucie Ritterová jako Suzie Quatro a společně se zpěvákem Zdeňkem Havlem zazpívali nesmrtelný hit Stumblin' In. Originální skupina pocházející z Anglie vystupuje i přes personální změny dodnes. Ostatně na začátku června zahrála v příbramském letním kině. Revivalový večer pak zakončil Absolute bon Jovi revival. Legendární kapelu vůbec není třeba představovat, jelikož toto hardrockové uskupení už dlouho patří přímo do rockové síně slávy. „Jsme moc rádi, že jste vydrželi až do konce a teď to můžeme pořádně rozjet,“ hecoval zpěvák Jiří Šolc.
Večer na pláži U Vrbiček tak znovu ukázal, že na plumlovské přehradě se celé léto mají hudební fanoušci na co těšit. Hned další akce s názvem Memory of Rock přijde na řadu už 14. července.


Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments