Příjemnou noc, dnes je pátek 22.2.2019
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do Prostějova se v rámci Prostějovského léta vrátí oblíbená Míša Růžičková se svým programem pro ty nejmenší. Už tento čtvrtek 28. června od 17:00 hodin vystoupí se svou písničkovou show na náměstí T. G. Masaryka, načež poté uvidíte tematickou show My Little Pony a Transformers. Po celou dobu na náměstí navíc budou herní zóny pro děti v tomto duchu. A nakonec ti z vás, kteří jste nestihli první kurz první pomoci, který nedávno uspořádala společnost Agel, máte šanci to napravit v tentýž den o dvě hodiny dříve.

„Poslední červnový týden Prostějovského léta je vždy věnován dětem a stejně tak je tomu i letos,“ potvrdila Večerníku kulturní pracovnice klubu Duha Martina Drmolová. Můžete se proto těšit na oblíbenou Míšu Růžičkovou nebo show a herní zóny v tematickém duchu My Little Pony a Transformers.
Míša Růžičková se do Prostějova vrací již pravidelně, aby pobavila, rozezpívala a roztančila místní drobotinu. Na náměstí se bude v 17:00 hodin konat její minidiskotéka, na níž si společně s ní mohou děti zazpívat její nejznámější dětské hity a zatančit si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších.
Od 18:30 hodin pak budete na náměstí svědky show na téma My Little Pony a od 19:30 hodin Transformers. „Již od sedmnácti hodin na náměstí bude také animační program Tranformers a My Little Pony. Pro holky bude připraven Pony salon, kde jim budou česat vlásky a lakovat nehty, a pro kluky zase hrací zóna, kde se mimo jiné budou moci vyfotit se svými hrdiny z Transformers,“ uvedla Drmolová. Animační programy potrvají až do 20:00 hodin.
Předtím ještě budete moci nahlédnout pod ruky místním záchranářům. Od 15:00 hodin budou stejně jako začátkem června profesionálové z prostějovské nemocnice na náměstí učit příchozí poskytovat první pomoc. A pokud vám to tentokrát nevyjde, nevadí. Poskytování první pomoci budou zdravotníci během léta předvádět ještě dvakrát.

Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments