Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do Prostějova se v rámci Prostějovského léta vrátí oblíbená Míša Růžičková se svým programem pro ty nejmenší. Už tento čtvrtek 28. června od 17:00 hodin vystoupí se svou písničkovou show na náměstí T. G. Masaryka, načež poté uvidíte tematickou show My Little Pony a Transformers. Po celou dobu na náměstí navíc budou herní zóny pro děti v tomto duchu. A nakonec ti z vás, kteří jste nestihli první kurz první pomoci, který nedávno uspořádala společnost Agel, máte šanci to napravit v tentýž den o dvě hodiny dříve.

„Poslední červnový týden Prostějovského léta je vždy věnován dětem a stejně tak je tomu i letos,“ potvrdila Večerníku kulturní pracovnice klubu Duha Martina Drmolová. Můžete se proto těšit na oblíbenou Míšu Růžičkovou nebo show a herní zóny v tematickém duchu My Little Pony a Transformers.
Míša Růžičková se do Prostějova vrací již pravidelně, aby pobavila, rozezpívala a roztančila místní drobotinu. Na náměstí se bude v 17:00 hodin konat její minidiskotéka, na níž si společně s ní mohou děti zazpívat její nejznámější dětské hity a zatančit si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších.
Od 18:30 hodin pak budete na náměstí svědky show na téma My Little Pony a od 19:30 hodin Transformers. „Již od sedmnácti hodin na náměstí bude také animační program Tranformers a My Little Pony. Pro holky bude připraven Pony salon, kde jim budou česat vlásky a lakovat nehty, a pro kluky zase hrací zóna, kde se mimo jiné budou moci vyfotit se svými hrdiny z Transformers,“ uvedla Drmolová. Animační programy potrvají až do 20:00 hodin.
Předtím ještě budete moci nahlédnout pod ruky místním záchranářům. Od 15:00 hodin budou stejně jako začátkem června profesionálové z prostějovské nemocnice na náměstí učit příchozí poskytovat první pomoc. A pokud vám to tentokrát nevyjde, nevadí. Poskytování první pomoci budou zdravotníci během léta předvádět ještě dvakrát.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments