Dobré odpoledne, dnes je středa 21.11.2018
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do Prostějova se v rámci Prostějovského léta vrátí oblíbená Míša Růžičková se svým programem pro ty nejmenší. Už tento čtvrtek 28. června od 17:00 hodin vystoupí se svou písničkovou show na náměstí T. G. Masaryka, načež poté uvidíte tematickou show My Little Pony a Transformers. Po celou dobu na náměstí navíc budou herní zóny pro děti v tomto duchu. A nakonec ti z vás, kteří jste nestihli první kurz první pomoci, který nedávno uspořádala společnost Agel, máte šanci to napravit v tentýž den o dvě hodiny dříve.

„Poslední červnový týden Prostějovského léta je vždy věnován dětem a stejně tak je tomu i letos,“ potvrdila Večerníku kulturní pracovnice klubu Duha Martina Drmolová. Můžete se proto těšit na oblíbenou Míšu Růžičkovou nebo show a herní zóny v tematickém duchu My Little Pony a Transformers.
Míša Růžičková se do Prostějova vrací již pravidelně, aby pobavila, rozezpívala a roztančila místní drobotinu. Na náměstí se bude v 17:00 hodin konat její minidiskotéka, na níž si společně s ní mohou děti zazpívat její nejznámější dětské hity a zatančit si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších.
Od 18:30 hodin pak budete na náměstí svědky show na téma My Little Pony a od 19:30 hodin Transformers. „Již od sedmnácti hodin na náměstí bude také animační program Tranformers a My Little Pony. Pro holky bude připraven Pony salon, kde jim budou česat vlásky a lakovat nehty, a pro kluky zase hrací zóna, kde se mimo jiné budou moci vyfotit se svými hrdiny z Transformers,“ uvedla Drmolová. Animační programy potrvají až do 20:00 hodin.
Předtím ještě budete moci nahlédnout pod ruky místním záchranářům. Od 15:00 hodin budou stejně jako začátkem června profesionálové z prostějovské nemocnice na náměstí učit příchozí poskytovat první pomoc. A pokud vám to tentokrát nevyjde, nevadí. Poskytování první pomoci budou zdravotníci během léta předvádět ještě dvakrát.

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments