Dobrý večer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do Prostějova se v rámci Prostějovského léta vrátí oblíbená Míša Růžičková se svým programem pro ty nejmenší. Už tento čtvrtek 28. června od 17:00 hodin vystoupí se svou písničkovou show na náměstí T. G. Masaryka, načež poté uvidíte tematickou show My Little Pony a Transformers. Po celou dobu na náměstí navíc budou herní zóny pro děti v tomto duchu. A nakonec ti z vás, kteří jste nestihli první kurz první pomoci, který nedávno uspořádala společnost Agel, máte šanci to napravit v tentýž den o dvě hodiny dříve.

„Poslední červnový týden Prostějovského léta je vždy věnován dětem a stejně tak je tomu i letos,“ potvrdila Večerníku kulturní pracovnice klubu Duha Martina Drmolová. Můžete se proto těšit na oblíbenou Míšu Růžičkovou nebo show a herní zóny v tematickém duchu My Little Pony a Transformers.
Míša Růžičková se do Prostějova vrací již pravidelně, aby pobavila, rozezpívala a roztančila místní drobotinu. Na náměstí se bude v 17:00 hodin konat její minidiskotéka, na níž si společně s ní mohou děti zazpívat její nejznámější dětské hity a zatančit si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších.
Od 18:30 hodin pak budete na náměstí svědky show na téma My Little Pony a od 19:30 hodin Transformers. „Již od sedmnácti hodin na náměstí bude také animační program Tranformers a My Little Pony. Pro holky bude připraven Pony salon, kde jim budou česat vlásky a lakovat nehty, a pro kluky zase hrací zóna, kde se mimo jiné budou moci vyfotit se svými hrdiny z Transformers,“ uvedla Drmolová. Animační programy potrvají až do 20:00 hodin.
Předtím ještě budete moci nahlédnout pod ruky místním záchranářům. Od 15:00 hodin budou stejně jako začátkem června profesionálové z prostějovské nemocnice na náměstí učit příchozí poskytovat první pomoc. A pokud vám to tentokrát nevyjde, nevadí. Poskytování první pomoci budou zdravotníci během léta předvádět ještě dvakrát.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments