Dobré ráno, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na zámku v Plumlově se pro vás připravuje další divadelní představení. V sobotu 30. června od 19:00 hodin tam uvidíte hororový thriller Veroničin pokoj z pera Iry Levina předvedený studenty Konzervatoře Brno. Tohle drama vás jistě vtáhne svou tajemnou atmosférou plnou strachu a tísně. Tak se přijďte bát…

Americký spisovatel a dramatik Ira Levin, autor hororových klasik Rosemary má děťátko nebo Stepfordské paničky, napsal Veroničin pokoj v roce 1974. Temný děj s působivou a zároveň mrazivou atmosférou a gradací vzbuzující obavy a úzkost přináší příběh čtyř postav: staršího a mladého páru. Po vzájemném setkání je mladá dvojice pozvána do domu svých generačních protějšků. „Studenti Susan a Larry se ocitnou v honosné usedlosti, kam je přivedou správci domu manželé Mackeyovi. Ti tvrdí, že Susan je až nápadně podobná Veronice, mrtvé dceři jejich zaměstnavatelů. Susan je oproti nedůvěřivému Larrymu laskavější a chce starému páru skutečně pomoci. Proto přijme podivný návrh – na jedno odpoledne se promění v dávno mrtvou Veroniku. Jenže když se dveře, za kterými se Susan připravovala na svoji ‚roli‘, posléze otevřou, všichni se k dívce chovají, jako by byla skutečně Veronikou. A navíc jí všichni tvrdí, že je rok 1935, ne rok 1973…“ tak zní popis hry.
Čtvrtý ročník hudebně-dramatického oddělení Konzervatoře Brno drama původně secvičil jako maturitní představení, které předvedl dne 19. dubna letošního roku na konzervatoři. A nyní jej přijede ukázat i vám na zámek v Plumlově. Psychothriller zrežíroval známý divadelní herec a brněnský rodák Ladislav „Láry“ Kolář. Takže jistě půjde o skvělé představení, které byste si neměli nechat ujít! Vstupné činí 50 korun. 

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments