Příjemnou noc, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na zámku v Plumlově se pro vás připravuje další divadelní představení. V sobotu 30. června od 19:00 hodin tam uvidíte hororový thriller Veroničin pokoj z pera Iry Levina předvedený studenty Konzervatoře Brno. Tohle drama vás jistě vtáhne svou tajemnou atmosférou plnou strachu a tísně. Tak se přijďte bát…

Americký spisovatel a dramatik Ira Levin, autor hororových klasik Rosemary má děťátko nebo Stepfordské paničky, napsal Veroničin pokoj v roce 1974. Temný děj s působivou a zároveň mrazivou atmosférou a gradací vzbuzující obavy a úzkost přináší příběh čtyř postav: staršího a mladého páru. Po vzájemném setkání je mladá dvojice pozvána do domu svých generačních protějšků. „Studenti Susan a Larry se ocitnou v honosné usedlosti, kam je přivedou správci domu manželé Mackeyovi. Ti tvrdí, že Susan je až nápadně podobná Veronice, mrtvé dceři jejich zaměstnavatelů. Susan je oproti nedůvěřivému Larrymu laskavější a chce starému páru skutečně pomoci. Proto přijme podivný návrh – na jedno odpoledne se promění v dávno mrtvou Veroniku. Jenže když se dveře, za kterými se Susan připravovala na svoji ‚roli‘, posléze otevřou, všichni se k dívce chovají, jako by byla skutečně Veronikou. A navíc jí všichni tvrdí, že je rok 1935, ne rok 1973…“ tak zní popis hry.
Čtvrtý ročník hudebně-dramatického oddělení Konzervatoře Brno drama původně secvičil jako maturitní představení, které předvedl dne 19. dubna letošního roku na konzervatoři. A nyní jej přijede ukázat i vám na zámek v Plumlově. Psychothriller zrežíroval známý divadelní herec a brněnský rodák Ladislav „Láry“ Kolář. Takže jistě půjde o skvělé představení, které byste si neměli nechat ujít! Vstupné činí 50 korun. 

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments