Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prázdniny začínají a spolu s ním i sezóna letního kina v Mostkovicích. Uplynulou neděli odstartoval letošní program animákem Já, padouch 3 a na tento týden si pro vás pořadatelé připravili hned pět různorodých filmů. Tak na co čekat? Přijďte si užít romantiku pod hvězdným nebem!

Středa 4. července se ponese v duchu akční fantasy. V Mostkovicích se bude od 21:30 hodin promítat snímek Thor: Ragnarok. Thor bude tentokrát uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova a konec asgardské civilizace.
Ve čtvrtek 5. července ve stejný čas budete moci zhlédnout českou komedii Bajkeři, ve které uvidíte, jak to dopadne, když se současná generace mladíků přenese z virtuálního světa do reality.
V pátek 6. července od 21:30 hodin zje na programu nová česká komedie Dvě nevěsty a jedna svatba od režiséra Tomáše Svobody, v níž vás pobaví Anna Polívková, Eva Holubová, Bob Klepl, Jan Dolanský a další.
V sobotní české komedii Špindl ve 21:30 hodin opět uvidíte Annu Polívkovou, ale třeba i Oldřicha Navrátila nebo Jakuba Koháka. Snímek se řídí heslem: „Co se stane na horách, zůstane na horách...“
A neděle 8. července bude stejně jako předchozí týden patřit pohádce. Od 21:30 hodin se můžete přijít podívat na Auta 3, kde legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. „Měli byste dorazit na film s dětmi dřív, společnost Zábavné atrakce si totiž pro vás připravila překvapení před filmem!“ lákají pořadatelé.
Vstupné činí povětšinou 90 korun a lístek zakoupíte na místě.

KDY: STŘEDA 4. - NEDĚLE 8. ČERVENCE
KDE: LETNÍ KINO MOSTKOVICE

Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments