Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.11.2018
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Prázdniny začínají a spolu s ním i sezóna letního kina v Mostkovicích. Uplynulou neděli odstartoval letošní program animákem Já, padouch 3 a na tento týden si pro vás pořadatelé připravili hned pět různorodých filmů. Tak na co čekat? Přijďte si užít romantiku pod hvězdným nebem!

Středa 4. července se ponese v duchu akční fantasy. V Mostkovicích se bude od 21:30 hodin promítat snímek Thor: Ragnarok. Thor bude tentokrát uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova a konec asgardské civilizace.
Ve čtvrtek 5. července ve stejný čas budete moci zhlédnout českou komedii Bajkeři, ve které uvidíte, jak to dopadne, když se současná generace mladíků přenese z virtuálního světa do reality.
V pátek 6. července od 21:30 hodin zje na programu nová česká komedie Dvě nevěsty a jedna svatba od režiséra Tomáše Svobody, v níž vás pobaví Anna Polívková, Eva Holubová, Bob Klepl, Jan Dolanský a další.
V sobotní české komedii Špindl ve 21:30 hodin opět uvidíte Annu Polívkovou, ale třeba i Oldřicha Navrátila nebo Jakuba Koháka. Snímek se řídí heslem: „Co se stane na horách, zůstane na horách...“
A neděle 8. července bude stejně jako předchozí týden patřit pohádce. Od 21:30 hodin se můžete přijít podívat na Auta 3, kde legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. „Měli byste dorazit na film s dětmi dřív, společnost Zábavné atrakce si totiž pro vás připravila překvapení před filmem!“ lákají pořadatelé.
Vstupné činí povětšinou 90 korun a lístek zakoupíte na místě.

KDY: STŘEDA 4. - NEDĚLE 8. ČERVENCE
KDE: LETNÍ KINO MOSTKOVICE

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments