Příjemnou noc, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Prázdniny začínají a spolu s ním i sezóna letního kina v Mostkovicích. Uplynulou neděli odstartoval letošní program animákem Já, padouch 3 a na tento týden si pro vás pořadatelé připravili hned pět různorodých filmů. Tak na co čekat? Přijďte si užít romantiku pod hvězdným nebem!

Středa 4. července se ponese v duchu akční fantasy. V Mostkovicích se bude od 21:30 hodin promítat snímek Thor: Ragnarok. Thor bude tentokrát uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova a konec asgardské civilizace.
Ve čtvrtek 5. července ve stejný čas budete moci zhlédnout českou komedii Bajkeři, ve které uvidíte, jak to dopadne, když se současná generace mladíků přenese z virtuálního světa do reality.
V pátek 6. července od 21:30 hodin zje na programu nová česká komedie Dvě nevěsty a jedna svatba od režiséra Tomáše Svobody, v níž vás pobaví Anna Polívková, Eva Holubová, Bob Klepl, Jan Dolanský a další.
V sobotní české komedii Špindl ve 21:30 hodin opět uvidíte Annu Polívkovou, ale třeba i Oldřicha Navrátila nebo Jakuba Koháka. Snímek se řídí heslem: „Co se stane na horách, zůstane na horách...“
A neděle 8. července bude stejně jako předchozí týden patřit pohádce. Od 21:30 hodin se můžete přijít podívat na Auta 3, kde legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. „Měli byste dorazit na film s dětmi dřív, společnost Zábavné atrakce si totiž pro vás připravila překvapení před filmem!“ lákají pořadatelé.
Vstupné činí povětšinou 90 korun a lístek zakoupíte na místě.

KDY: STŘEDA 4. - NEDĚLE 8. ČERVENCE
KDE: LETNÍ KINO MOSTKOVICE

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments