Dobrý večer, dnes je pondělí 22.7.2019
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prázdniny začínají a spolu s ním i sezóna letního kina v Mostkovicích. Uplynulou neděli odstartoval letošní program animákem Já, padouch 3 a na tento týden si pro vás pořadatelé připravili hned pět různorodých filmů. Tak na co čekat? Přijďte si užít romantiku pod hvězdným nebem!

Středa 4. července se ponese v duchu akční fantasy. V Mostkovicích se bude od 21:30 hodin promítat snímek Thor: Ragnarok. Thor bude tentokrát uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova a konec asgardské civilizace.
Ve čtvrtek 5. července ve stejný čas budete moci zhlédnout českou komedii Bajkeři, ve které uvidíte, jak to dopadne, když se současná generace mladíků přenese z virtuálního světa do reality.
V pátek 6. července od 21:30 hodin zje na programu nová česká komedie Dvě nevěsty a jedna svatba od režiséra Tomáše Svobody, v níž vás pobaví Anna Polívková, Eva Holubová, Bob Klepl, Jan Dolanský a další.
V sobotní české komedii Špindl ve 21:30 hodin opět uvidíte Annu Polívkovou, ale třeba i Oldřicha Navrátila nebo Jakuba Koháka. Snímek se řídí heslem: „Co se stane na horách, zůstane na horách...“
A neděle 8. července bude stejně jako předchozí týden patřit pohádce. Od 21:30 hodin se můžete přijít podívat na Auta 3, kde legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. „Měli byste dorazit na film s dětmi dřív, společnost Zábavné atrakce si totiž pro vás připravila překvapení před filmem!“ lákají pořadatelé.
Vstupné činí povětšinou 90 korun a lístek zakoupíte na místě.

KDY: STŘEDA 4. - NEDĚLE 8. ČERVENCE
KDE: LETNÍ KINO MOSTKOVICE

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments