Příjemnou noc, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Uplynulý čtvrtek 28. června pokračoval kulturní program Prostějovské léto. Od sedmnácté hodiny bylo zejména pro děti připraveno velmi bohaté menu, které jako kdyby už chtělo naznačit, že se blíží konec školního roku a dětem nastane dlouho očekávané volno. Vrcholem bylo vystoupení oblíbené bavičky všech ratolestí Michaely Růžičkové.

Stejně jako v předchozích dnech Prostějovského léta, i ve čtvrtek si příchozí mohli vyzkoušet první pomoc pod dohledem profesionálů z prostějovské nemocnice. Na figuríně se tak nacvičovaly masáž srdce, správná poloha hlavy při dýchání z úst do úst a podobné věci, které mohou člověku zachránit život v jakékoliv krizové situaci. „Jsou to věci, které by měl znát každý, protože nikdy nevíte, kdy se budou hodit a komu tím můžete zachránit život,“ vysvětluje pracovnice klubu Duha Martina Drmolová.
Hned poté už přišla na řadu zábava s oblíbenou Míšou Růžičkovou. Její písničková show je místním dětem známá a hity jako Sloník Toník, Hasičská, Popeláři nebo Tanec princezen si s ní přišlo zazpívat mnoho malých zpěváčků a tanečníků. Nabitý program si připravily animátorské stánky My little pony, kde byl pro děvčata připraven pony salon, ve kterém si mohla nechat načesat vlasy nebo nalakovat nehty. Za místními kluky zase přijely obří transformers, legendární autoboti, se kterými se jejich fanoušci mohli vyfotografovat.
„Je to tady fajn, děti se vyřádí, vyběhají a aspoň brzy usnou,“ smála se maminka Iveta se svojí kamarádkou. „Diskotéka s Míšou se líbila, ale naše Natálka už je lehce ve věku, kdy se stydí před cizími, má obavy, že na ni někdo kouká, takže my jsme tady dnes jen jako diváci,“ doplňuje. Program pak zakončila o půl osmé Transformes show a na některých dětech bylo vidět, že i přes značnou únavu nechtějí ještě svoje hrdiny opustit.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments