Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další Rock Memory of je opět tady. Jako každý rok nabídne tradiční repertoár těch nejlepších kapel, které vám v červencovém večeru jednak svou hudbou pořádně rozproudí krev a jednak uctí památku již zesnulých muzikantů. Tak se přijďte pobavit a zavzpomínat i letos, bude to stát za to!


Tentokrát Rock Memory of zažijete již po jedenácté. A jako vždy vám akce nabídne skvělé kapely, které to s organizátory „táhnou“ od samého začátku. Těšit se tedy můžete na Quercus, Keks, Plus nebo Kontakt a ATD a místní rockovou předkapelu Levhard. „Gró akce jsou kapely Quercus, Keks a Plus. Ty jsme oslovili, když jsme s Rock Memory of začínali. Rok poté se přidala skupina Kontakt, která od té doby společně se třemi jmenovanými kapelami tvoří její jádro. Následně se ozvali muzikanti ATD s tím, že by chtěli na akci hrát taky. A tato sestava zde hraje doposud,“ popsal Večerníku historii Rock Memory of Petr Zlámal z pořádající agentury HIT trade.
Na rozdíl od jiných podobných událostí je tato věnována památce zesnulých prostějovských hudebníků jako třeba Miry Vysloužila st., Miry Vysloužila ml., Miry Čecha, Miry Kolby, Petra Dvořáka a mnoha dalších.
Každoročně jde část z výdělku Rock Memory of na finanční podporu dětem. Tentokrát se však organizátoři z HIT trade rozhodli darovat část peněz z každé letní akce, kterou uspořádali nebo budou pořádat. Novinkou je pak také kvalitnější ozvučení zprostředkované profesionálním zvukařem Kamilem Řezníčkem.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune na zimní stadion v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 120 korun, na místě 150 korun. Lístky lze zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva a na webových stránkách www.hittrade.cz či v rámci sítě www.ticketportal.cz.

KDY: SOBOTA 14. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK


28 rockmemory svoz

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments