Příjemnou noc, dnes je úterý 13.11.2018
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další Rock Memory of je opět tady. Jako každý rok nabídne tradiční repertoár těch nejlepších kapel, které vám v červencovém večeru jednak svou hudbou pořádně rozproudí krev a jednak uctí památku již zesnulých muzikantů. Tak se přijďte pobavit a zavzpomínat i letos, bude to stát za to!


Tentokrát Rock Memory of zažijete již po jedenácté. A jako vždy vám akce nabídne skvělé kapely, které to s organizátory „táhnou“ od samého začátku. Těšit se tedy můžete na Quercus, Keks, Plus nebo Kontakt a ATD a místní rockovou předkapelu Levhard. „Gró akce jsou kapely Quercus, Keks a Plus. Ty jsme oslovili, když jsme s Rock Memory of začínali. Rok poté se přidala skupina Kontakt, která od té doby společně se třemi jmenovanými kapelami tvoří její jádro. Následně se ozvali muzikanti ATD s tím, že by chtěli na akci hrát taky. A tato sestava zde hraje doposud,“ popsal Večerníku historii Rock Memory of Petr Zlámal z pořádající agentury HIT trade.
Na rozdíl od jiných podobných událostí je tato věnována památce zesnulých prostějovských hudebníků jako třeba Miry Vysloužila st., Miry Vysloužila ml., Miry Čecha, Miry Kolby, Petra Dvořáka a mnoha dalších.
Každoročně jde část z výdělku Rock Memory of na finanční podporu dětem. Tentokrát se však organizátoři z HIT trade rozhodli darovat část peněz z každé letní akce, kterou uspořádali nebo budou pořádat. Novinkou je pak také kvalitnější ozvučení zprostředkované profesionálním zvukařem Kamilem Řezníčkem.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune na zimní stadion v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 120 korun, na místě 150 korun. Lístky lze zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva a na webových stránkách www.hittrade.cz či v rámci sítě www.ticketportal.cz.

KDY: SOBOTA 14. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK


28 rockmemory svoz

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments