Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další Rock Memory of je opět tady. Jako každý rok nabídne tradiční repertoár těch nejlepších kapel, které vám v červencovém večeru jednak svou hudbou pořádně rozproudí krev a jednak uctí památku již zesnulých muzikantů. Tak se přijďte pobavit a zavzpomínat i letos, bude to stát za to!


Tentokrát Rock Memory of zažijete již po jedenácté. A jako vždy vám akce nabídne skvělé kapely, které to s organizátory „táhnou“ od samého začátku. Těšit se tedy můžete na Quercus, Keks, Plus nebo Kontakt a ATD a místní rockovou předkapelu Levhard. „Gró akce jsou kapely Quercus, Keks a Plus. Ty jsme oslovili, když jsme s Rock Memory of začínali. Rok poté se přidala skupina Kontakt, která od té doby společně se třemi jmenovanými kapelami tvoří její jádro. Následně se ozvali muzikanti ATD s tím, že by chtěli na akci hrát taky. A tato sestava zde hraje doposud,“ popsal Večerníku historii Rock Memory of Petr Zlámal z pořádající agentury HIT trade.
Na rozdíl od jiných podobných událostí je tato věnována památce zesnulých prostějovských hudebníků jako třeba Miry Vysloužila st., Miry Vysloužila ml., Miry Čecha, Miry Kolby, Petra Dvořáka a mnoha dalších.
Každoročně jde část z výdělku Rock Memory of na finanční podporu dětem. Tentokrát se však organizátoři z HIT trade rozhodli darovat část peněz z každé letní akce, kterou uspořádali nebo budou pořádat. Novinkou je pak také kvalitnější ozvučení zprostředkované profesionálním zvukařem Kamilem Řezníčkem.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune na zimní stadion v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 120 korun, na místě 150 korun. Lístky lze zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva a na webových stránkách www.hittrade.cz či v rámci sítě www.ticketportal.cz.

KDY: SOBOTA 14. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK


28 rockmemory svoz

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments