Dobré poledne, dnes je pondělí 22.4.2019
svátek slaví Evľénie,
zítra Vojtěch
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další Rock Memory of je opět tady. Jako každý rok nabídne tradiční repertoár těch nejlepších kapel, které vám v červencovém večeru jednak svou hudbou pořádně rozproudí krev a jednak uctí památku již zesnulých muzikantů. Tak se přijďte pobavit a zavzpomínat i letos, bude to stát za to!


Tentokrát Rock Memory of zažijete již po jedenácté. A jako vždy vám akce nabídne skvělé kapely, které to s organizátory „táhnou“ od samého začátku. Těšit se tedy můžete na Quercus, Keks, Plus nebo Kontakt a ATD a místní rockovou předkapelu Levhard. „Gró akce jsou kapely Quercus, Keks a Plus. Ty jsme oslovili, když jsme s Rock Memory of začínali. Rok poté se přidala skupina Kontakt, která od té doby společně se třemi jmenovanými kapelami tvoří její jádro. Následně se ozvali muzikanti ATD s tím, že by chtěli na akci hrát taky. A tato sestava zde hraje doposud,“ popsal Večerníku historii Rock Memory of Petr Zlámal z pořádající agentury HIT trade.
Na rozdíl od jiných podobných událostí je tato věnována památce zesnulých prostějovských hudebníků jako třeba Miry Vysloužila st., Miry Vysloužila ml., Miry Čecha, Miry Kolby, Petra Dvořáka a mnoha dalších.
Každoročně jde část z výdělku Rock Memory of na finanční podporu dětem. Tentokrát se však organizátoři z HIT trade rozhodli darovat část peněz z každé letní akce, kterou uspořádali nebo budou pořádat. Novinkou je pak také kvalitnější ozvučení zprostředkované profesionálním zvukařem Kamilem Řezníčkem.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune na zimní stadion v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 120 korun, na místě 150 korun. Lístky lze zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva a na webových stránkách www.hittrade.cz či v rámci sítě www.ticketportal.cz.

KDY: SOBOTA 14. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK


28 rockmemory svoz

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments