Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další Rock Memory of je opět tady. Jako každý rok nabídne tradiční repertoár těch nejlepších kapel, které vám v červencovém večeru jednak svou hudbou pořádně rozproudí krev a jednak uctí památku již zesnulých muzikantů. Tak se přijďte pobavit a zavzpomínat i letos, bude to stát za to!


Tentokrát Rock Memory of zažijete již po jedenácté. A jako vždy vám akce nabídne skvělé kapely, které to s organizátory „táhnou“ od samého začátku. Těšit se tedy můžete na Quercus, Keks, Plus nebo Kontakt a ATD a místní rockovou předkapelu Levhard. „Gró akce jsou kapely Quercus, Keks a Plus. Ty jsme oslovili, když jsme s Rock Memory of začínali. Rok poté se přidala skupina Kontakt, která od té doby společně se třemi jmenovanými kapelami tvoří její jádro. Následně se ozvali muzikanti ATD s tím, že by chtěli na akci hrát taky. A tato sestava zde hraje doposud,“ popsal Večerníku historii Rock Memory of Petr Zlámal z pořádající agentury HIT trade.
Na rozdíl od jiných podobných událostí je tato věnována památce zesnulých prostějovských hudebníků jako třeba Miry Vysloužila st., Miry Vysloužila ml., Miry Čecha, Miry Kolby, Petra Dvořáka a mnoha dalších.
Každoročně jde část z výdělku Rock Memory of na finanční podporu dětem. Tentokrát se však organizátoři z HIT trade rozhodli darovat část peněz z každé letní akce, kterou uspořádali nebo budou pořádat. Novinkou je pak také kvalitnější ozvučení zprostředkované profesionálním zvukařem Kamilem Řezníčkem.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune na zimní stadion v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 120 korun, na místě 150 korun. Lístky lze zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva a na webových stránkách www.hittrade.cz či v rámci sítě www.ticketportal.cz.

KDY: SOBOTA 14. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK


28 rockmemory svoz

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...