Příjemnou noc, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu na pláži U Vrbiček v Plumlově proběhl už jedenáctý ročník známé a oblíbené akce Rock Memory Of. Jako tradičně se na něm objevil výběr těch nejlepších místních kapel. Mohli jste tak vidět Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a jako předkapelu také skupinu Levhard. Příchozí si tuto sestavu řádně užili, dalo by se říct, že stejně jako za mlada… A u toho Večerník musel být!

 Rock Memory Of se vydařil stejně jako předcházející roky. Kapely se do toho pořádně obuly a fandům řádně rozproudily krev v žilách, lidé se bavili a tančili. A hlavně panovalo krásné počasí. „Lidé na Rock Memory Of chodí pořád. I když třeba pršelo, sešlo se tu obrovské množství návštěvníků. Letos počasí vyšlo, takže o to víc se akce vydařila,“ pochvaloval si Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.

Diskotékové klasiky, bigbít, underground – to vše jste mohli slyšet na legendárním Rock Memory Of. Kapely Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a Levhard zahrály známé zábavové hity, na něž si zejména střední generace mohla pořádně zatrsat a při nichž mohla rovněž zavzpomínat na léta, kdy sami coby puberťáci chodili na zábavy. Zazněly písně Tak mi to teda nandey, Taková ty nejseš a nikdy nebudeš, Moje máma a můj tata či Život je takovej, po jejichž skončení ze strany příchozích vždy zazněl mohutný a nadšený pískot a tleskot. „Je to tady skvělé. Chodíme sem každý rok a moc rádi se vracíme,“ svěřila se Večerníku dvojice návštěvníků.
Kromě toho, že Rock Memory Of příchozím zprostředkovává skvělý zážitek a vzpomínku na minulá léta, se také snaží uctít památku zesnulých muzikantů. Vzpomínalo se tak třeba na Miru Vysloužila staršího, Miru Vysloužila mladšího, Miru Čecha, Miru Kolbu, Petra Dvořáka, Miru Řeháka, Pepu Šplíchala, Miru Černohouze a mnoho dalších.
Velkou předností této tradiční akce je také to, že jde každoročně část z jejího výdělku na dobročinné účely. Tentokrát se pořadatelé rozhodli jej věnovat dětem. Šek předali společně s Jiřím Pospíšilem, náměstkem prostějovské primátorky, přímo na pódiu přesně ve 20:30 hodin. Letos navíc nově poputují peníze dětem ze všech akcí, které v létě pořádá agentura HIT trade.
A pokud vám nálož rockového nářezu nestačila, můžete zajít ještě na další dvě akce pořádané Petrem Zlámalem a jeho agenturou. V pátek 3. srpna na pláži U Vrbiček proběhne koncert mladé kapely Mirai a v sobotu 11. srpna si na stejném místě budete moci užít báječnou atmosféru, dobré jídlo a pití na čtvrtém ročníku Guláš Rock Festu. Přijďte, určitě nebudete litovat!

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments