Dobré odpoledne, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu na pláži U Vrbiček v Plumlově proběhl už jedenáctý ročník známé a oblíbené akce Rock Memory Of. Jako tradičně se na něm objevil výběr těch nejlepších místních kapel. Mohli jste tak vidět Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a jako předkapelu také skupinu Levhard. Příchozí si tuto sestavu řádně užili, dalo by se říct, že stejně jako za mlada… A u toho Večerník musel být!

 Rock Memory Of se vydařil stejně jako předcházející roky. Kapely se do toho pořádně obuly a fandům řádně rozproudily krev v žilách, lidé se bavili a tančili. A hlavně panovalo krásné počasí. „Lidé na Rock Memory Of chodí pořád. I když třeba pršelo, sešlo se tu obrovské množství návštěvníků. Letos počasí vyšlo, takže o to víc se akce vydařila,“ pochvaloval si Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.

Diskotékové klasiky, bigbít, underground – to vše jste mohli slyšet na legendárním Rock Memory Of. Kapely Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a Levhard zahrály známé zábavové hity, na něž si zejména střední generace mohla pořádně zatrsat a při nichž mohla rovněž zavzpomínat na léta, kdy sami coby puberťáci chodili na zábavy. Zazněly písně Tak mi to teda nandey, Taková ty nejseš a nikdy nebudeš, Moje máma a můj tata či Život je takovej, po jejichž skončení ze strany příchozích vždy zazněl mohutný a nadšený pískot a tleskot. „Je to tady skvělé. Chodíme sem každý rok a moc rádi se vracíme,“ svěřila se Večerníku dvojice návštěvníků.
Kromě toho, že Rock Memory Of příchozím zprostředkovává skvělý zážitek a vzpomínku na minulá léta, se také snaží uctít památku zesnulých muzikantů. Vzpomínalo se tak třeba na Miru Vysloužila staršího, Miru Vysloužila mladšího, Miru Čecha, Miru Kolbu, Petra Dvořáka, Miru Řeháka, Pepu Šplíchala, Miru Černohouze a mnoho dalších.
Velkou předností této tradiční akce je také to, že jde každoročně část z jejího výdělku na dobročinné účely. Tentokrát se pořadatelé rozhodli jej věnovat dětem. Šek předali společně s Jiřím Pospíšilem, náměstkem prostějovské primátorky, přímo na pódiu přesně ve 20:30 hodin. Letos navíc nově poputují peníze dětem ze všech akcí, které v létě pořádá agentura HIT trade.
A pokud vám nálož rockového nářezu nestačila, můžete zajít ještě na další dvě akce pořádané Petrem Zlámalem a jeho agenturou. V pátek 3. srpna na pláži U Vrbiček proběhne koncert mladé kapely Mirai a v sobotu 11. srpna si na stejném místě budete moci užít báječnou atmosféru, dobré jídlo a pití na čtvrtém ročníku Guláš Rock Festu. Přijďte, určitě nebudete litovat!

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments