Dobré ráno, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu na pláži U Vrbiček v Plumlově proběhl už jedenáctý ročník známé a oblíbené akce Rock Memory Of. Jako tradičně se na něm objevil výběr těch nejlepších místních kapel. Mohli jste tak vidět Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a jako předkapelu také skupinu Levhard. Příchozí si tuto sestavu řádně užili, dalo by se říct, že stejně jako za mlada… A u toho Večerník musel být!

 Rock Memory Of se vydařil stejně jako předcházející roky. Kapely se do toho pořádně obuly a fandům řádně rozproudily krev v žilách, lidé se bavili a tančili. A hlavně panovalo krásné počasí. „Lidé na Rock Memory Of chodí pořád. I když třeba pršelo, sešlo se tu obrovské množství návštěvníků. Letos počasí vyšlo, takže o to víc se akce vydařila,“ pochvaloval si Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.

Diskotékové klasiky, bigbít, underground – to vše jste mohli slyšet na legendárním Rock Memory Of. Kapely Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a Levhard zahrály známé zábavové hity, na něž si zejména střední generace mohla pořádně zatrsat a při nichž mohla rovněž zavzpomínat na léta, kdy sami coby puberťáci chodili na zábavy. Zazněly písně Tak mi to teda nandey, Taková ty nejseš a nikdy nebudeš, Moje máma a můj tata či Život je takovej, po jejichž skončení ze strany příchozích vždy zazněl mohutný a nadšený pískot a tleskot. „Je to tady skvělé. Chodíme sem každý rok a moc rádi se vracíme,“ svěřila se Večerníku dvojice návštěvníků.
Kromě toho, že Rock Memory Of příchozím zprostředkovává skvělý zážitek a vzpomínku na minulá léta, se také snaží uctít památku zesnulých muzikantů. Vzpomínalo se tak třeba na Miru Vysloužila staršího, Miru Vysloužila mladšího, Miru Čecha, Miru Kolbu, Petra Dvořáka, Miru Řeháka, Pepu Šplíchala, Miru Černohouze a mnoho dalších.
Velkou předností této tradiční akce je také to, že jde každoročně část z jejího výdělku na dobročinné účely. Tentokrát se pořadatelé rozhodli jej věnovat dětem. Šek předali společně s Jiřím Pospíšilem, náměstkem prostějovské primátorky, přímo na pódiu přesně ve 20:30 hodin. Letos navíc nově poputují peníze dětem ze všech akcí, které v létě pořádá agentura HIT trade.
A pokud vám nálož rockového nářezu nestačila, můžete zajít ještě na další dvě akce pořádané Petrem Zlámalem a jeho agenturou. V pátek 3. srpna na pláži U Vrbiček proběhne koncert mladé kapely Mirai a v sobotu 11. srpna si na stejném místě budete moci užít báječnou atmosféru, dobré jídlo a pití na čtvrtém ročníku Guláš Rock Festu. Přijďte, určitě nebudete litovat!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments