Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu na pláži U Vrbiček v Plumlově proběhl už jedenáctý ročník známé a oblíbené akce Rock Memory Of. Jako tradičně se na něm objevil výběr těch nejlepších místních kapel. Mohli jste tak vidět Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a jako předkapelu také skupinu Levhard. Příchozí si tuto sestavu řádně užili, dalo by se říct, že stejně jako za mlada… A u toho Večerník musel být!

 Rock Memory Of se vydařil stejně jako předcházející roky. Kapely se do toho pořádně obuly a fandům řádně rozproudily krev v žilách, lidé se bavili a tančili. A hlavně panovalo krásné počasí. „Lidé na Rock Memory Of chodí pořád. I když třeba pršelo, sešlo se tu obrovské množství návštěvníků. Letos počasí vyšlo, takže o to víc se akce vydařila,“ pochvaloval si Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.

Diskotékové klasiky, bigbít, underground – to vše jste mohli slyšet na legendárním Rock Memory Of. Kapely Quercus, Keks, Plus, Kontakt, ATD a Levhard zahrály známé zábavové hity, na něž si zejména střední generace mohla pořádně zatrsat a při nichž mohla rovněž zavzpomínat na léta, kdy sami coby puberťáci chodili na zábavy. Zazněly písně Tak mi to teda nandey, Taková ty nejseš a nikdy nebudeš, Moje máma a můj tata či Život je takovej, po jejichž skončení ze strany příchozích vždy zazněl mohutný a nadšený pískot a tleskot. „Je to tady skvělé. Chodíme sem každý rok a moc rádi se vracíme,“ svěřila se Večerníku dvojice návštěvníků.
Kromě toho, že Rock Memory Of příchozím zprostředkovává skvělý zážitek a vzpomínku na minulá léta, se také snaží uctít památku zesnulých muzikantů. Vzpomínalo se tak třeba na Miru Vysloužila staršího, Miru Vysloužila mladšího, Miru Čecha, Miru Kolbu, Petra Dvořáka, Miru Řeháka, Pepu Šplíchala, Miru Černohouze a mnoho dalších.
Velkou předností této tradiční akce je také to, že jde každoročně část z jejího výdělku na dobročinné účely. Tentokrát se pořadatelé rozhodli jej věnovat dětem. Šek předali společně s Jiřím Pospíšilem, náměstkem prostějovské primátorky, přímo na pódiu přesně ve 20:30 hodin. Letos navíc nově poputují peníze dětem ze všech akcí, které v létě pořádá agentura HIT trade.
A pokud vám nálož rockového nářezu nestačila, můžete zajít ještě na další dvě akce pořádané Petrem Zlámalem a jeho agenturou. V pátek 3. srpna na pláži U Vrbiček proběhne koncert mladé kapely Mirai a v sobotu 11. srpna si na stejném místě budete moci užít báječnou atmosféru, dobré jídlo a pití na čtvrtém ročníku Guláš Rock Festu. Přijďte, určitě nebudete litovat!

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments