Dobré ráno, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Rock Memory Of si na pláži U Vrbiček už našel své stálé místo. Letos se konal již jedenáctý ročník této úspěšné akce a stejně jako předchozí roky se i tento vydařil. Slunce svítilo, kapely hrály skvěle a lidé se dobře bavili. Petra Zlámala z pořádající agentury HIT TRADE jsme se zeptali, jak by celou akci zhodnotil…

Ať už pršelo, nebo svítilo slunce, lidé na Rock Memory Of vždy dorazili v nemalém počtu. Aby ne, jen na této velké události můžou jednou za rok zavzpomínat, jak to tehdy před zhruba třemi dekádami na zábavách vypadalo. „Lidé se sem vždy po roce vrací, aby se potkali a zavzpomínali, proto jich pokaždé přijde opravdu velké množství. Letos je navíc skvělé počasí, takže Rock Memory Of vyšel i tentokrát na jedničku,“ zhodnotil Petr Zlámal.
Každoročně agentura HIT TRADE předává část z výdělku Rock Memory Of na dobročinné účely. Tentokrát se rozhodli pořadatelé věnovat část peněz ze všech letních akcí. „Tento rok budeme předávat dar dětem. Pro mladé lidi, ať už třeba nějakým způsobem postižené, či osiřelé, kteří do života teprve vstupují, jsou peníze nezbytné. A je skvělé, že se na tom shodneme i s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem, s nímž spolupracujeme,“ doplnil Zlámal.
Tradice by se neměly porušovat, a to platí i pro Rock Memory Of. Proto se na něj můžete těšit i příští rok. „Nevím, jestli připravíme pro nadcházející rok nějaké novinky. Zatím ovšem vím, že se budeme držet standardu, který jsme nastavili. Funguje to a hlavně to takhle lidi baví, proto bych nyní žádné velké změny neplánoval,“ uzavřel Petr Zlámal.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments