Dobrý podvečer, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Rock Memory Of si na pláži U Vrbiček už našel své stálé místo. Letos se konal již jedenáctý ročník této úspěšné akce a stejně jako předchozí roky se i tento vydařil. Slunce svítilo, kapely hrály skvěle a lidé se dobře bavili. Petra Zlámala z pořádající agentury HIT TRADE jsme se zeptali, jak by celou akci zhodnotil…

Ať už pršelo, nebo svítilo slunce, lidé na Rock Memory Of vždy dorazili v nemalém počtu. Aby ne, jen na této velké události můžou jednou za rok zavzpomínat, jak to tehdy před zhruba třemi dekádami na zábavách vypadalo. „Lidé se sem vždy po roce vrací, aby se potkali a zavzpomínali, proto jich pokaždé přijde opravdu velké množství. Letos je navíc skvělé počasí, takže Rock Memory Of vyšel i tentokrát na jedničku,“ zhodnotil Petr Zlámal.
Každoročně agentura HIT TRADE předává část z výdělku Rock Memory Of na dobročinné účely. Tentokrát se rozhodli pořadatelé věnovat část peněz ze všech letních akcí. „Tento rok budeme předávat dar dětem. Pro mladé lidi, ať už třeba nějakým způsobem postižené, či osiřelé, kteří do života teprve vstupují, jsou peníze nezbytné. A je skvělé, že se na tom shodneme i s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem, s nímž spolupracujeme,“ doplnil Zlámal.
Tradice by se neměly porušovat, a to platí i pro Rock Memory Of. Proto se na něj můžete těšit i příští rok. „Nevím, jestli připravíme pro nadcházející rok nějaké novinky. Zatím ovšem vím, že se budeme držet standardu, který jsme nastavili. Funguje to a hlavně to takhle lidi baví, proto bych nyní žádné velké změny neplánoval,“ uzavřel Petr Zlámal.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments