Dobrý večer, dnes je středa 19.6.2019
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Rock Memory Of si na pláži U Vrbiček už našel své stálé místo. Letos se konal již jedenáctý ročník této úspěšné akce a stejně jako předchozí roky se i tento vydařil. Slunce svítilo, kapely hrály skvěle a lidé se dobře bavili. Petra Zlámala z pořádající agentury HIT TRADE jsme se zeptali, jak by celou akci zhodnotil…

Ať už pršelo, nebo svítilo slunce, lidé na Rock Memory Of vždy dorazili v nemalém počtu. Aby ne, jen na této velké události můžou jednou za rok zavzpomínat, jak to tehdy před zhruba třemi dekádami na zábavách vypadalo. „Lidé se sem vždy po roce vrací, aby se potkali a zavzpomínali, proto jich pokaždé přijde opravdu velké množství. Letos je navíc skvělé počasí, takže Rock Memory Of vyšel i tentokrát na jedničku,“ zhodnotil Petr Zlámal.
Každoročně agentura HIT TRADE předává část z výdělku Rock Memory Of na dobročinné účely. Tentokrát se rozhodli pořadatelé věnovat část peněz ze všech letních akcí. „Tento rok budeme předávat dar dětem. Pro mladé lidi, ať už třeba nějakým způsobem postižené, či osiřelé, kteří do života teprve vstupují, jsou peníze nezbytné. A je skvělé, že se na tom shodneme i s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem, s nímž spolupracujeme,“ doplnil Zlámal.
Tradice by se neměly porušovat, a to platí i pro Rock Memory Of. Proto se na něj můžete těšit i příští rok. „Nevím, jestli připravíme pro nadcházející rok nějaké novinky. Zatím ovšem vím, že se budeme držet standardu, který jsme nastavili. Funguje to a hlavně to takhle lidi baví, proto bych nyní žádné velké změny neplánoval,“ uzavřel Petr Zlámal.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ CANALL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments