Dobrý podvečer, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Rock Memory Of si na pláži U Vrbiček už našel své stálé místo. Letos se konal již jedenáctý ročník této úspěšné akce a stejně jako předchozí roky se i tento vydařil. Slunce svítilo, kapely hrály skvěle a lidé se dobře bavili. Petra Zlámala z pořádající agentury HIT TRADE jsme se zeptali, jak by celou akci zhodnotil…

Ať už pršelo, nebo svítilo slunce, lidé na Rock Memory Of vždy dorazili v nemalém počtu. Aby ne, jen na této velké události můžou jednou za rok zavzpomínat, jak to tehdy před zhruba třemi dekádami na zábavách vypadalo. „Lidé se sem vždy po roce vrací, aby se potkali a zavzpomínali, proto jich pokaždé přijde opravdu velké množství. Letos je navíc skvělé počasí, takže Rock Memory Of vyšel i tentokrát na jedničku,“ zhodnotil Petr Zlámal.
Každoročně agentura HIT TRADE předává část z výdělku Rock Memory Of na dobročinné účely. Tentokrát se rozhodli pořadatelé věnovat část peněz ze všech letních akcí. „Tento rok budeme předávat dar dětem. Pro mladé lidi, ať už třeba nějakým způsobem postižené, či osiřelé, kteří do života teprve vstupují, jsou peníze nezbytné. A je skvělé, že se na tom shodneme i s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem, s nímž spolupracujeme,“ doplnil Zlámal.
Tradice by se neměly porušovat, a to platí i pro Rock Memory Of. Proto se na něj můžete těšit i příští rok. „Nevím, jestli připravíme pro nadcházející rok nějaké novinky. Zatím ovšem vím, že se budeme držet standardu, který jsme nastavili. Funguje to a hlavně to takhle lidi baví, proto bych nyní žádné velké změny neplánoval,“ uzavřel Petr Zlámal.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments