Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Keltská noc znovu rozvíří vlny v kempu Žralok v Plumlově. Letos všechny Kelty tato skvělá akce potěší již po sedmnácté. Mezinárodní hudební festival opět nabídne stálici kapel hrajících keltskou muziku, jako například Sliotar, Selfish Murphy nebo České srdce. Obrovským trhákem tento rok pak bude francouzská skupina Celkilt. Samozřejmě je i tentokrát připraven bohatý doprovodný program zahrnující keltské tance, historii a tradice.

Keltská noc se bude konat pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje a za finančního přispění Olomouckého kraje a statutárního města Prostějov. Festival propaguje výhradně keltskou kulturu a tradice, a to prostřednictvím keltské hudby, ale také irských tanců, ukázek keltských bojových umění, starých keltských řemesel nebo přednášek o keltské spiritualitě. Programu se tento rok bude účastnit zhruba 150 umělců a účinkujících z celkem devíti zemí Evropy.
„Velkou novinkou letošní Keltské noci bude skupina Celkilt z Francie, která se mimo jiné účastnila několika televizních programů a byla ve finále soutěže Francie má talent 2013. Dalším trhákem bude rakouská skupina Celtica Pipes Rock, která koncertuje po celém světě a velké úspěchy slaví v USA. Dále uvidíte nejlepší dánskou skupinu hrající irskou hudbu Tradish,“ říká Tom Somr, hlavní organizátor akce.
Dále se dočkáte dublinské skupiny Sliotar, transylvánské kapely Selfish Murphy nebo české skupiny České srdce, vystoupí zpěvák Tomáš Kočko a spousta dalších. Na programu nakonec budou také taneční skupiny Eriu z Polska a Démáirt z Brna či soubor skotských dudáků The Rebel Pipers nebo keltské šermířsko-divadelní vystoupení skupiny Menhir. A je toho mnohem, mnohem více. Tak přijďte, bude to velkolepé.

KDY: PÁTEK 20. ČERVENCE, 15:00 HODIN a SOBOTA 21. ČERVENCE, 11:00 HODIN
KDE: KEMP ŽRALOK, PLUMLOV

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments