Dobré ráno, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Naďa Urbánková, František Nedvěd, Karel Kahovec, Poutníci, COP, Hop Trop, Lokálka – to jsou interpreti, kteří letos vystoupí na jubilejním dvacátém ročníku country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. A nebudou sami… Mediálním partnerem je týdeník Jalovec.

Dvacáté setkání už je důvodem k oslavě. Vždyť z odpoledního setkání místních kapel se country festival za 20 let rozrostl do tří dnů, na tři hudební scény a zapsal se do srdcí tisíců pravidelných návštěvníků. Takže i letos se sejdou příznivci country muziky na přehradě Bystřička, aby si společně užili připravený program ve dnech 3. až 5. srpna.

Za éru existence festivalu se na něm vystřídal nespočet hudebních veličin. „Jsem rád, že si na Westernu zahrály skutečné hudební ikony, mnoho z nich už nyní hraje v country nebi – Pavel Bobek, Karel Černoch, Milan Dufek z kapely Plavci, Jindra Šťáhlavský ze skupiny Fešáci a bohužel také náš kamarád Wabi Daněk, se kterým jsme počítali na jubilejní ročník, ale trochu nám nedávno změnil plány,“ zavzpomínal jeden z hlavních organizátorů Tomáš Pifka.

I přesto se pořadatelé snažili vybrat to nejlepší z dnešní hudební country scény a pozvaní muzikanti rozhodně nejsou žádnými nováčky. Vedle ostřílených hráčů se na společném pódiu představí také interpreti méně zvučných jmen, avšak kvalitou nezaostávající, např. Daniel Király s kapelou, Eagles & Horses, The Colt, Pouta a mnoho dalších.

Celou akci doladí stylový doprovodný program a v průběhu sobotního dne bude na scéně letního kina předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.

Permanentní vstupenka platí na tři dny a tři scény, ale lze zakoupit také dílčí vstupenku na jednotlivé dny nebo pouze na scénu U Mokrošů. Na scénu Kemp Ranč je vstupné dobrovolné. Více na www.starydobrywestern.cz. A pozor, v příštím vydání přineseme soutěž o volné vstupenky!

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments