Dobré ráno, dnes je úterý 13.11.2018
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Naďa Urbánková, František Nedvěd, Karel Kahovec, Poutníci, COP, Hop Trop, Lokálka – to jsou interpreti, kteří letos vystoupí na jubilejním dvacátém ročníku country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. A nebudou sami… Mediálním partnerem je týdeník Jalovec.

Dvacáté setkání už je důvodem k oslavě. Vždyť z odpoledního setkání místních kapel se country festival za 20 let rozrostl do tří dnů, na tři hudební scény a zapsal se do srdcí tisíců pravidelných návštěvníků. Takže i letos se sejdou příznivci country muziky na přehradě Bystřička, aby si společně užili připravený program ve dnech 3. až 5. srpna.

Za éru existence festivalu se na něm vystřídal nespočet hudebních veličin. „Jsem rád, že si na Westernu zahrály skutečné hudební ikony, mnoho z nich už nyní hraje v country nebi – Pavel Bobek, Karel Černoch, Milan Dufek z kapely Plavci, Jindra Šťáhlavský ze skupiny Fešáci a bohužel také náš kamarád Wabi Daněk, se kterým jsme počítali na jubilejní ročník, ale trochu nám nedávno změnil plány,“ zavzpomínal jeden z hlavních organizátorů Tomáš Pifka.

I přesto se pořadatelé snažili vybrat to nejlepší z dnešní hudební country scény a pozvaní muzikanti rozhodně nejsou žádnými nováčky. Vedle ostřílených hráčů se na společném pódiu představí také interpreti méně zvučných jmen, avšak kvalitou nezaostávající, např. Daniel Király s kapelou, Eagles & Horses, The Colt, Pouta a mnoho dalších.

Celou akci doladí stylový doprovodný program a v průběhu sobotního dne bude na scéně letního kina předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.

Permanentní vstupenka platí na tři dny a tři scény, ale lze zakoupit také dílčí vstupenku na jednotlivé dny nebo pouze na scénu U Mokrošů. Na scénu Kemp Ranč je vstupné dobrovolné. Více na www.starydobrywestern.cz. A pozor, v příštím vydání přineseme soutěž o volné vstupenky!

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments