Dobré ráno, dnes je sobota 20.4.2019
svátek slaví Marcela,
zítra Alexandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Naďa Urbánková, František Nedvěd, Karel Kahovec, Poutníci, COP, Hop Trop, Lokálka – to jsou interpreti, kteří letos vystoupí na jubilejním dvacátém ročníku country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. A nebudou sami… Mediálním partnerem je týdeník Jalovec.

Dvacáté setkání už je důvodem k oslavě. Vždyť z odpoledního setkání místních kapel se country festival za 20 let rozrostl do tří dnů, na tři hudební scény a zapsal se do srdcí tisíců pravidelných návštěvníků. Takže i letos se sejdou příznivci country muziky na přehradě Bystřička, aby si společně užili připravený program ve dnech 3. až 5. srpna.

Za éru existence festivalu se na něm vystřídal nespočet hudebních veličin. „Jsem rád, že si na Westernu zahrály skutečné hudební ikony, mnoho z nich už nyní hraje v country nebi – Pavel Bobek, Karel Černoch, Milan Dufek z kapely Plavci, Jindra Šťáhlavský ze skupiny Fešáci a bohužel také náš kamarád Wabi Daněk, se kterým jsme počítali na jubilejní ročník, ale trochu nám nedávno změnil plány,“ zavzpomínal jeden z hlavních organizátorů Tomáš Pifka.

I přesto se pořadatelé snažili vybrat to nejlepší z dnešní hudební country scény a pozvaní muzikanti rozhodně nejsou žádnými nováčky. Vedle ostřílených hráčů se na společném pódiu představí také interpreti méně zvučných jmen, avšak kvalitou nezaostávající, např. Daniel Király s kapelou, Eagles & Horses, The Colt, Pouta a mnoho dalších.

Celou akci doladí stylový doprovodný program a v průběhu sobotního dne bude na scéně letního kina předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.

Permanentní vstupenka platí na tři dny a tři scény, ale lze zakoupit také dílčí vstupenku na jednotlivé dny nebo pouze na scénu U Mokrošů. Na scénu Kemp Ranč je vstupné dobrovolné. Více na www.starydobrywestern.cz. A pozor, v příštím vydání přineseme soutěž o volné vstupenky!

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments