Příjemnou noc, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE  Olgu Lounovou očekávali Prostějované již dlouho a uplynulou středu se jí konečně dočkali. A že o ni byl obrovský zájem, bylo poznat na počtu návštěvníků. Náměstí T. G. Masaryka doslova praskalo ve švech. A nejen to. Po každé písni se otřásalo pod mohutným tleskotem a hvízdotem. Koncert se tedy vskutku vydařil… A PROSTĚJOVSKÝ Večerník byl u toho.

 

Prostějovské léto uvítalo další z řady výborných hudebníků. Tentokrát na náměstí T. G. Masaryka vystoupila zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye Olga Lounová. „Olga Lounová na Prostějovském létu ještě nebyla. Místní se na její koncert dlouho ptali a letos se nám jej konečně podařilo do programu Prostějovského léta zařadit,“ prozradila Večerníku kulturní pracovnice klubu Duha Martina Drmolová. Organizátoři Prostějovského léta jistě nelitovali, že tuto známou tvář přizvali. Návštěvníků se tu totiž sešlo víc než dost. A spokojené usměvavé tváře všude kolem vypovídaly své. „Koncert je naprosto skvělý. Písně Olgy Lounové poslouchám již dlouho a vždy se mi moc líbily, ale ještě nikdy jsem nebyl na jejím koncertě. Dozvěděl jsem se, že má vystoupit na Prostějovském létu, a tak jsem se rozhodl se na ni zajít podívat. A mohu říct, že je úžasná,“ svěřil se Večerníku jeden z návštěvníků.

Celý koncert uvedly mocný jásot a tleskot. Poté už zazněly oblíbené i méně známé songy K výškám, Až budu starou ženou, Láska v housce, Jsem optimista, Cyklista, Kilo sem, kilo tam a další. Nejvíce se přitom příchozí jistě bavili u písní Láska v housce a Jsem optimista. U první zmíněné si Lounová přizvala na pódium zhruba třicítku dětí, které měly jedno po druhém za úkol do mikrofonu zazpívat text Xindla X, s nímž píseň nazpívala. Většina dětí správně do mikrofonu zvolala: „Vždyť víš, co chci.“ Pouze jedna holčička pochopila zadání po svém a do mikrofonu řekla: „Zmrzlinu.“ U hitu Jsem optimista pak dostali slovo posluchači. Mohli vybrat několik hudebních žánrů, v nichž kapela píseň zahrála. Kromě původní pop rockové verze tak bylo možno slyšet variantu v žánru reggae, metal, hip hop, country nebo dokonce opery. Koncert místní tedy nejen oslovil skvělou muzikou, ale i výbornou zábavou.

Příští velký koncert pořádaný v rámci Prostějovského léta si užijete ve čtvrtek 2. srpna na náměstí T. G. Masaryka, kde vám zahraje Stracené ráj. Tak přijďte!

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments