Dobrý večer, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE  Olgu Lounovou očekávali Prostějované již dlouho a uplynulou středu se jí konečně dočkali. A že o ni byl obrovský zájem, bylo poznat na počtu návštěvníků. Náměstí T. G. Masaryka doslova praskalo ve švech. A nejen to. Po každé písni se otřásalo pod mohutným tleskotem a hvízdotem. Koncert se tedy vskutku vydařil… A PROSTĚJOVSKÝ Večerník byl u toho.

 

Prostějovské léto uvítalo další z řady výborných hudebníků. Tentokrát na náměstí T. G. Masaryka vystoupila zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye Olga Lounová. „Olga Lounová na Prostějovském létu ještě nebyla. Místní se na její koncert dlouho ptali a letos se nám jej konečně podařilo do programu Prostějovského léta zařadit,“ prozradila Večerníku kulturní pracovnice klubu Duha Martina Drmolová. Organizátoři Prostějovského léta jistě nelitovali, že tuto známou tvář přizvali. Návštěvníků se tu totiž sešlo víc než dost. A spokojené usměvavé tváře všude kolem vypovídaly své. „Koncert je naprosto skvělý. Písně Olgy Lounové poslouchám již dlouho a vždy se mi moc líbily, ale ještě nikdy jsem nebyl na jejím koncertě. Dozvěděl jsem se, že má vystoupit na Prostějovském létu, a tak jsem se rozhodl se na ni zajít podívat. A mohu říct, že je úžasná,“ svěřil se Večerníku jeden z návštěvníků.

Celý koncert uvedly mocný jásot a tleskot. Poté už zazněly oblíbené i méně známé songy K výškám, Až budu starou ženou, Láska v housce, Jsem optimista, Cyklista, Kilo sem, kilo tam a další. Nejvíce se přitom příchozí jistě bavili u písní Láska v housce a Jsem optimista. U první zmíněné si Lounová přizvala na pódium zhruba třicítku dětí, které měly jedno po druhém za úkol do mikrofonu zazpívat text Xindla X, s nímž píseň nazpívala. Většina dětí správně do mikrofonu zvolala: „Vždyť víš, co chci.“ Pouze jedna holčička pochopila zadání po svém a do mikrofonu řekla: „Zmrzlinu.“ U hitu Jsem optimista pak dostali slovo posluchači. Mohli vybrat několik hudebních žánrů, v nichž kapela píseň zahrála. Kromě původní pop rockové verze tak bylo možno slyšet variantu v žánru reggae, metal, hip hop, country nebo dokonce opery. Koncert místní tedy nejen oslovil skvělou muzikou, ale i výbornou zábavou.

Příští velký koncert pořádaný v rámci Prostějovského léta si užijete ve čtvrtek 2. srpna na náměstí T. G. Masaryka, kde vám zahraje Stracené ráj. Tak přijďte!

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments