Příjemnou noc, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE  Olgu Lounovou očekávali Prostějované již dlouho a uplynulou středu se jí konečně dočkali. A že o ni byl obrovský zájem, bylo poznat na počtu návštěvníků. Náměstí T. G. Masaryka doslova praskalo ve švech. A nejen to. Po každé písni se otřásalo pod mohutným tleskotem a hvízdotem. Koncert se tedy vskutku vydařil… A PROSTĚJOVSKÝ Večerník byl u toho.

 

Prostějovské léto uvítalo další z řady výborných hudebníků. Tentokrát na náměstí T. G. Masaryka vystoupila zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye Olga Lounová. „Olga Lounová na Prostějovském létu ještě nebyla. Místní se na její koncert dlouho ptali a letos se nám jej konečně podařilo do programu Prostějovského léta zařadit,“ prozradila Večerníku kulturní pracovnice klubu Duha Martina Drmolová. Organizátoři Prostějovského léta jistě nelitovali, že tuto známou tvář přizvali. Návštěvníků se tu totiž sešlo víc než dost. A spokojené usměvavé tváře všude kolem vypovídaly své. „Koncert je naprosto skvělý. Písně Olgy Lounové poslouchám již dlouho a vždy se mi moc líbily, ale ještě nikdy jsem nebyl na jejím koncertě. Dozvěděl jsem se, že má vystoupit na Prostějovském létu, a tak jsem se rozhodl se na ni zajít podívat. A mohu říct, že je úžasná,“ svěřil se Večerníku jeden z návštěvníků.

Celý koncert uvedly mocný jásot a tleskot. Poté už zazněly oblíbené i méně známé songy K výškám, Až budu starou ženou, Láska v housce, Jsem optimista, Cyklista, Kilo sem, kilo tam a další. Nejvíce se přitom příchozí jistě bavili u písní Láska v housce a Jsem optimista. U první zmíněné si Lounová přizvala na pódium zhruba třicítku dětí, které měly jedno po druhém za úkol do mikrofonu zazpívat text Xindla X, s nímž píseň nazpívala. Většina dětí správně do mikrofonu zvolala: „Vždyť víš, co chci.“ Pouze jedna holčička pochopila zadání po svém a do mikrofonu řekla: „Zmrzlinu.“ U hitu Jsem optimista pak dostali slovo posluchači. Mohli vybrat několik hudebních žánrů, v nichž kapela píseň zahrála. Kromě původní pop rockové verze tak bylo možno slyšet variantu v žánru reggae, metal, hip hop, country nebo dokonce opery. Koncert místní tedy nejen oslovil skvělou muzikou, ale i výbornou zábavou.

Příští velký koncert pořádaný v rámci Prostějovského léta si užijete ve čtvrtek 2. srpna na náměstí T. G. Masaryka, kde vám zahraje Stracené ráj. Tak přijďte!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments