Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Sedmnáctý ročník dvoudenního festivalu Keltská noc je za námi, takže je načase načerpat síly a bilancovat. „Všichni jsme unavení, moc jsme toho nenaspali, ale zároveň jsme všichni ohromně šťastní, jak to dopadlo,“ začíná lehce hodnotit ředitel tohoto letního festivalu Tom Somr.

„Festival se povedl od začátku do konce. Z organizačního hlediska se nám po celou dobu vyhnuly větší problémy a vše klapalo na jedničku,“ má radost Somr. Jediné zaváhání přišlo při koncertu francouzské kapely Celkilt. „Kapela měla celkem dost vysoké technické nároky a chvíli trvalo, než se vše připravilo, ale nemyslím si, že by lidem vadila dvacetiminutová prodleva, protože kapela jim to potom vynahradila úžasnou show,“ dodává. Zároveň ho potěšilo, že všechny kapely, které se mu podařilo nasmlouvat, přijely a zahrály. „Pro mě to byly úžasné dva dny, troufnu si říct, že to byl nejlepší ročník. Z hlediska návštěvníků i kvalit pozvaných kapel. Také jsme možná překonali minulé návštěvnosti. Podle hrubých odhadů přišlo v pátek na dva tisíce lidí a v sobotu dokonce dva a půl tisíce, což jsou pro nás skvělá čísla. A zatím se k nám dostala jen kladná hodnocení, z nichž vyplývá, že si to všichni užili. Na mě osobně dýchala celý festival přátelská atmosféra ze strany návštěvníků. A to je důvod, proč to děláme.“ Teď je na řadě odpočinek, vstřebat zážitky, ale už zanedlouho se bude pracovat na novém ročníku. „Teď je potřeba všechno spočítat, uklidit, odpočinout si a na novém ročníku začínám pracovat zhruba na začátku nového roku. To už přemýšlím, jaké kapely by mohly vystoupit, jaký bude program a tak dále,“ plánuje ředitel akce.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments