Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Sedmnáctý ročník dvoudenního festivalu Keltská noc je za námi, takže je načase načerpat síly a bilancovat. „Všichni jsme unavení, moc jsme toho nenaspali, ale zároveň jsme všichni ohromně šťastní, jak to dopadlo,“ začíná lehce hodnotit ředitel tohoto letního festivalu Tom Somr.

„Festival se povedl od začátku do konce. Z organizačního hlediska se nám po celou dobu vyhnuly větší problémy a vše klapalo na jedničku,“ má radost Somr. Jediné zaváhání přišlo při koncertu francouzské kapely Celkilt. „Kapela měla celkem dost vysoké technické nároky a chvíli trvalo, než se vše připravilo, ale nemyslím si, že by lidem vadila dvacetiminutová prodleva, protože kapela jim to potom vynahradila úžasnou show,“ dodává. Zároveň ho potěšilo, že všechny kapely, které se mu podařilo nasmlouvat, přijely a zahrály. „Pro mě to byly úžasné dva dny, troufnu si říct, že to byl nejlepší ročník. Z hlediska návštěvníků i kvalit pozvaných kapel. Také jsme možná překonali minulé návštěvnosti. Podle hrubých odhadů přišlo v pátek na dva tisíce lidí a v sobotu dokonce dva a půl tisíce, což jsou pro nás skvělá čísla. A zatím se k nám dostala jen kladná hodnocení, z nichž vyplývá, že si to všichni užili. Na mě osobně dýchala celý festival přátelská atmosféra ze strany návštěvníků. A to je důvod, proč to děláme.“ Teď je na řadě odpočinek, vstřebat zážitky, ale už zanedlouho se bude pracovat na novém ročníku. „Teď je potřeba všechno spočítat, uklidit, odpočinout si a na novém ročníku začínám pracovat zhruba na začátku nového roku. To už přemýšlím, jaké kapely by mohly vystoupit, jaký bude program a tak dále,“ plánuje ředitel akce.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments