Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Naďa Urbánková, František Nedvěd, Karel Kahovec, Poutníci, COP, Hop Trop, Lokálka – to jsou interpreti, kteří letos vystoupí na jubilejním dvacátém ročníku country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. A nebudou sami… Mediálním partnerem je týdeník Jalovec.

Dvacáté setkání už je důvodem k oslavě. Vždyť z odpoledního setkání místních kapel se country festival za 20 let rozrostl do tří dnů, na tři hudební scény a zapsal se do srdcí tisíců pravidelných návštěvníků. Takže i letos se sejdou příznivci country muziky na Bystřičce-přehradě, aby si společně užili připravený program ve dnech 3. až 5. srpna.
Za éru své existence se na festivalu vystřídal nespočet hudebních veličin. „Jsem rád, že si na Westernu zahrály skutečné hudební ikony, mnoho z nich už nyní hraje v country nebi – Pavel Bobek, Karel Černoch, Milan Dufek z kapely Plavci, Jindra Šťáhlavský ze skupiny Fešáci a bohužel také náš kamarád, kterého jsme plánovali na jubilejní ročník, ale trochu nám nedávno změnil plány – Wabi Daněk,“ zavzpomínal jeden z hlavních organizátorů Tomáš Pifka.
I přesto se pořadatelé snažili vybrat to nejlepší z dnešní hudební country scény a pozvaní muzikanti zde rozhodně nejsou žádnými nováčky. Vedle ostřílených hráčů se na společném pódiu představí také interpreti méně zvučných jmen, avšak kvalitou nezaostávající, např. Daniel Király s kapelou, Eagles & Horses, The Colt, Pouta a mnoho dalších.
Celou akci doladí stylový doprovodný program a v průběhu sobotního dne bude na scéně letního kina předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.
Permanentní vstupenka platí na 3 dny a 3 scény, ale lze zakoupit také dílčí vstupenku na jednotlivé dny nebo pouze na scénu U Mokrošů. Na scénu Kemp Ranč je vstupné dobrovolné. Více na www.starydobrywestern.cz. A pozor, v příštím vydání přineseme soutěž o volné vstupenky!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments