Dobré ráno, dnes je úterý 18.6.2019
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Agentura HITTRADE si pro vás přichystala další z velkých koncertů na plumlovské přehradě. Tentokrát si můžete už v pátek od 19:30 hodin užít nezapomenutelnou atmosféru s kapelou Mirai. Přijďte si s nimi zazpívat jejich známé hity Když nemůžeš, tak přidej či Anděl.
Popová hudební skupina Mirai vznikla v roce 2014 a pochází z Frýdku-Místku. Jejím frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil. Další členy představují bubeník Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek.

„Skupinu Mirai jsme vybrali hlavně proto, že jde o známé a populární hudebníky,“ prozradil Petr Zlámal z pořádající agentury HITTRADE. Jen za rok 2017 dosáhla kapela hned tří významných ocenění, když obdržela titul Objev roku na Českých slavících a píseň Když nemůžeš, tak přidej vyhrála kategorii Nejoblíbenější a následně i Nejstreamovanější skladba.
V průběhu pátečního vystoupení uslyšíte tento jejich největší hit, ale i spoustu dalších oblíbených písní. „Část z výdělku koncertu poputuje opět na podporu dětem, stejně jako tomu bylo u předchozích akcí pořádaných naší agenturou během léta. Dar předá náměstek Jiří Pospíšil přímo na pódiu,“ potvrdil Zlámal. Jako předkapela vystoupí na plumlovské přehradě čtyřčlenná pop-rocková skupina Minami.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune do Společenského domu v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 250 korun, na místě 290 korun. Lístky lze zakoupit v prodejně Klenoty Eva na nám. T.G.Masaryka nebo prostřednictvím internetových stránek www.hittrade.cz přes ticketportal.cz.
Případně je vyhrát v soutěži s Večerníkem, kterou najdete na dvoustraně 22-23!

KDY: PÁTEK 3. SRPNA, 19:30 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments