Dobré odpoledne, dnes je úterý 20.11.2018
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Agentura HITTRADE si pro vás přichystala další z velkých koncertů na plumlovské přehradě. Tentokrát si můžete už v pátek od 19:30 hodin užít nezapomenutelnou atmosféru s kapelou Mirai. Přijďte si s nimi zazpívat jejich známé hity Když nemůžeš, tak přidej či Anděl.
Popová hudební skupina Mirai vznikla v roce 2014 a pochází z Frýdku-Místku. Jejím frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil. Další členy představují bubeník Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek.

„Skupinu Mirai jsme vybrali hlavně proto, že jde o známé a populární hudebníky,“ prozradil Petr Zlámal z pořádající agentury HITTRADE. Jen za rok 2017 dosáhla kapela hned tří významných ocenění, když obdržela titul Objev roku na Českých slavících a píseň Když nemůžeš, tak přidej vyhrála kategorii Nejoblíbenější a následně i Nejstreamovanější skladba.
V průběhu pátečního vystoupení uslyšíte tento jejich největší hit, ale i spoustu dalších oblíbených písní. „Část z výdělku koncertu poputuje opět na podporu dětem, stejně jako tomu bylo u předchozích akcí pořádaných naší agenturou během léta. Dar předá náměstek Jiří Pospíšil přímo na pódiu,“ potvrdil Zlámal. Jako předkapela vystoupí na plumlovské přehradě čtyřčlenná pop-rocková skupina Minami.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune do Společenského domu v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 250 korun, na místě 290 korun. Lístky lze zakoupit v prodejně Klenoty Eva na nám. T.G.Masaryka nebo prostřednictvím internetových stránek www.hittrade.cz přes ticketportal.cz.
Případně je vyhrát v soutěži s Večerníkem, kterou najdete na dvoustraně 22-23!

KDY: PÁTEK 3. SRPNA, 19:30 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments