Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Agentura HITTRADE si pro vás přichystala další z velkých koncertů na plumlovské přehradě. Tentokrát si můžete už v pátek od 19:30 hodin užít nezapomenutelnou atmosféru s kapelou Mirai. Přijďte si s nimi zazpívat jejich známé hity Když nemůžeš, tak přidej či Anděl.
Popová hudební skupina Mirai vznikla v roce 2014 a pochází z Frýdku-Místku. Jejím frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil. Další členy představují bubeník Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek.

„Skupinu Mirai jsme vybrali hlavně proto, že jde o známé a populární hudebníky,“ prozradil Petr Zlámal z pořádající agentury HITTRADE. Jen za rok 2017 dosáhla kapela hned tří významných ocenění, když obdržela titul Objev roku na Českých slavících a píseň Když nemůžeš, tak přidej vyhrála kategorii Nejoblíbenější a následně i Nejstreamovanější skladba.
V průběhu pátečního vystoupení uslyšíte tento jejich největší hit, ale i spoustu dalších oblíbených písní. „Část z výdělku koncertu poputuje opět na podporu dětem, stejně jako tomu bylo u předchozích akcí pořádaných naší agenturou během léta. Dar předá náměstek Jiří Pospíšil přímo na pódiu,“ potvrdil Zlámal. Jako předkapela vystoupí na plumlovské přehradě čtyřčlenná pop-rocková skupina Minami.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune do Společenského domu v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 250 korun, na místě 290 korun. Lístky lze zakoupit v prodejně Klenoty Eva na nám. T.G.Masaryka nebo prostřednictvím internetových stránek www.hittrade.cz přes ticketportal.cz.
Případně je vyhrát v soutěži s Večerníkem, kterou najdete na dvoustraně 22-23!

KDY: PÁTEK 3. SRPNA, 19:30 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments