Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Agentura HITTRADE si pro vás přichystala další z velkých koncertů na plumlovské přehradě. Tentokrát si můžete už v pátek od 19:30 hodin užít nezapomenutelnou atmosféru s kapelou Mirai. Přijďte si s nimi zazpívat jejich známé hity Když nemůžeš, tak přidej či Anděl.
Popová hudební skupina Mirai vznikla v roce 2014 a pochází z Frýdku-Místku. Jejím frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil. Další členy představují bubeník Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek.

„Skupinu Mirai jsme vybrali hlavně proto, že jde o známé a populární hudebníky,“ prozradil Petr Zlámal z pořádající agentury HITTRADE. Jen za rok 2017 dosáhla kapela hned tří významných ocenění, když obdržela titul Objev roku na Českých slavících a píseň Když nemůžeš, tak přidej vyhrála kategorii Nejoblíbenější a následně i Nejstreamovanější skladba.
V průběhu pátečního vystoupení uslyšíte tento jejich největší hit, ale i spoustu dalších oblíbených písní. „Část z výdělku koncertu poputuje opět na podporu dětem, stejně jako tomu bylo u předchozích akcí pořádaných naší agenturou během léta. Dar předá náměstek Jiří Pospíšil přímo na pódiu,“ potvrdil Zlámal. Jako předkapela vystoupí na plumlovské přehradě čtyřčlenná pop-rocková skupina Minami.
V případě nepříznivého počasí se akce přesune do Společenského domu v Prostějově. Vstupné v předprodeji vás přijde na 250 korun, na místě 290 korun. Lístky lze zakoupit v prodejně Klenoty Eva na nám. T.G.Masaryka nebo prostřednictvím internetových stránek www.hittrade.cz přes ticketportal.cz.
Případně je vyhrát v soutěži s Večerníkem, kterou najdete na dvoustraně 22-23!

KDY: PÁTEK 3. SRPNA, 19:30 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments