Dobré dopoledne, dnes je pondělí 17.6.2019
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tuto neděli 5. srpna můžete zajet do Konice, kde se tradičně pořádá divadelní odpoledne. Opět se tam sjedou divadelní spolky z celé republiky, které vám zahrají rozličná představení. Uvidíte Prince Bajaju, Hostinec U Zmuchlaného káčátka, Cirkus – Necirkus a další. Přijďte, určitě je o co stát!

Tradiční akce Divadla na zámku, pořádaná Městským kulturním střediskem Konice, se bude na zámeckém nádvoří v Konici letos konat již podesáté. A na jaké divadelní spolky a jejich představení se můžete těšit?
Ve 14:00 hodin po čase opět přijede Divadlo Tramtarie z Olomouce s pohádkou Princ Bajaja. Půjde o klasickou českou pohádku o princovi, který se nejdřív vůbec nejmenoval Bajaja, ale nakonec mu tak všichni začali říkat, v moderním loutkovém provedení. „S humorem a nadsázkou se tak vypravíme na dobrodružnou pohádkovou cestu, na které se náš Bajaja neBajaja setká s kouzelným koněm, loupežníkem, jabloňovým králem, strašlivým drakem a nakonec také princeznou Slávkou.“
V 15:00 hodin uvidíte Námořnickou pohádku v podání Klaun Family z Prostějova. „Klauni Olina a Hubert zakotvili v manželském přístavu, ale vlny touhy odnášejí Hubertovy myšlenky daleko za obzor, do modravých vod oceánu. A proto Hubert s Olinkou vyplují na dalekou plavbu, aby našli nejvzácnější poklad...“
V 16:00 hodin vám předvedou veselou hru pro děti i dospělé šermíři Rosáci z Velkých Losin. Vydají se přitom do hostince U Zmuchlaného káčátka, který můžete znát ze známé pohádky Na Vlásku.
V 17:00 hodin vám Neformální osvětový spolek Naše písnička předvede Příběh opravdového člověka aneb Můj život bez gumáků. A nakonec v 18:00 hodin uvidíte humorné představení Cirkus – Necirkus Divadla Facka z Brna.
Akci bude moderovat Láďa „Sovjet“ Rus. Vstupné činí 70 korun pro dospělé a 30 korun pro děti. Po zaplacení budete mít přístup na libovolný počet představení. 

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments