Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tuto neděli 5. srpna můžete zajet do Konice, kde se tradičně pořádá divadelní odpoledne. Opět se tam sjedou divadelní spolky z celé republiky, které vám zahrají rozličná představení. Uvidíte Prince Bajaju, Hostinec U Zmuchlaného káčátka, Cirkus – Necirkus a další. Přijďte, určitě je o co stát!

Tradiční akce Divadla na zámku, pořádaná Městským kulturním střediskem Konice, se bude na zámeckém nádvoří v Konici letos konat již podesáté. A na jaké divadelní spolky a jejich představení se můžete těšit?
Ve 14:00 hodin po čase opět přijede Divadlo Tramtarie z Olomouce s pohádkou Princ Bajaja. Půjde o klasickou českou pohádku o princovi, který se nejdřív vůbec nejmenoval Bajaja, ale nakonec mu tak všichni začali říkat, v moderním loutkovém provedení. „S humorem a nadsázkou se tak vypravíme na dobrodružnou pohádkovou cestu, na které se náš Bajaja neBajaja setká s kouzelným koněm, loupežníkem, jabloňovým králem, strašlivým drakem a nakonec také princeznou Slávkou.“
V 15:00 hodin uvidíte Námořnickou pohádku v podání Klaun Family z Prostějova. „Klauni Olina a Hubert zakotvili v manželském přístavu, ale vlny touhy odnášejí Hubertovy myšlenky daleko za obzor, do modravých vod oceánu. A proto Hubert s Olinkou vyplují na dalekou plavbu, aby našli nejvzácnější poklad...“
V 16:00 hodin vám předvedou veselou hru pro děti i dospělé šermíři Rosáci z Velkých Losin. Vydají se přitom do hostince U Zmuchlaného káčátka, který můžete znát ze známé pohádky Na Vlásku.
V 17:00 hodin vám Neformální osvětový spolek Naše písnička předvede Příběh opravdového člověka aneb Můj život bez gumáků. A nakonec v 18:00 hodin uvidíte humorné představení Cirkus – Necirkus Divadla Facka z Brna.
Akci bude moderovat Láďa „Sovjet“ Rus. Vstupné činí 70 korun pro dospělé a 30 korun pro děti. Po zaplacení budete mít přístup na libovolný počet představení. 

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments