Dobrý podvečer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tuto neděli 5. srpna můžete zajet do Konice, kde se tradičně pořádá divadelní odpoledne. Opět se tam sjedou divadelní spolky z celé republiky, které vám zahrají rozličná představení. Uvidíte Prince Bajaju, Hostinec U Zmuchlaného káčátka, Cirkus – Necirkus a další. Přijďte, určitě je o co stát!

Tradiční akce Divadla na zámku, pořádaná Městským kulturním střediskem Konice, se bude na zámeckém nádvoří v Konici letos konat již podesáté. A na jaké divadelní spolky a jejich představení se můžete těšit?
Ve 14:00 hodin po čase opět přijede Divadlo Tramtarie z Olomouce s pohádkou Princ Bajaja. Půjde o klasickou českou pohádku o princovi, který se nejdřív vůbec nejmenoval Bajaja, ale nakonec mu tak všichni začali říkat, v moderním loutkovém provedení. „S humorem a nadsázkou se tak vypravíme na dobrodružnou pohádkovou cestu, na které se náš Bajaja neBajaja setká s kouzelným koněm, loupežníkem, jabloňovým králem, strašlivým drakem a nakonec také princeznou Slávkou.“
V 15:00 hodin uvidíte Námořnickou pohádku v podání Klaun Family z Prostějova. „Klauni Olina a Hubert zakotvili v manželském přístavu, ale vlny touhy odnášejí Hubertovy myšlenky daleko za obzor, do modravých vod oceánu. A proto Hubert s Olinkou vyplují na dalekou plavbu, aby našli nejvzácnější poklad...“
V 16:00 hodin vám předvedou veselou hru pro děti i dospělé šermíři Rosáci z Velkých Losin. Vydají se přitom do hostince U Zmuchlaného káčátka, který můžete znát ze známé pohádky Na Vlásku.
V 17:00 hodin vám Neformální osvětový spolek Naše písnička předvede Příběh opravdového člověka aneb Můj život bez gumáků. A nakonec v 18:00 hodin uvidíte humorné představení Cirkus – Necirkus Divadla Facka z Brna.
Akci bude moderovat Láďa „Sovjet“ Rus. Vstupné činí 70 korun pro dospělé a 30 korun pro děti. Po zaplacení budete mít přístup na libovolný počet představení. 

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments