Dobré poledne, dnes je úterý 19.2.2019
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Uplynulý pátek se v Plumlově objevila mladá kapela Mirai, která zaplnila celou pláž U Vrbiček početným publikem. Zahrála své oblíbené hity, přičemž jeden z nich si s nimi „lízla“ dokonce i panda. Ještě předtím se na pódiu objevila místní skupina Minami a po nich organizátor akce Petr Zlámal s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem a šéfem boxerského oddílu Petrem Novotným, kteří si předali šek na pomoc dětem. A u toho vše Večerník, jakožto exkluzivní mediální partner, nemohl chybět!

Agentura HITTRADE pokračuje ve své sérii koncertů. Tentokrát jste na pláži U Vrbiček mohli vidět a slyšet mladou skupinu Mirai. Stejně sortu lidí tato kapela také přilákala. „Takhle mladé obecenstvo jsme tu za těch jedenáct let ještě neměli,“ podotkl moderátor akce. Po příchodu na stage přivítal Objev roku Českého slavíka 2017 nadšený tleskot a výskot publika, načež už pak velkolepý koncert započal.
Skupina zahájila vystoupení svou nejoblíbenější a nejznámější písní Když nemůžeš, tak přidej, za niž sklidila obrovské ovace. Následoval song Anděl a jejich debutový singl Dítě robotí. Při písni Cesta z města se na pódiu nadto ukázala panda známá z jejich videoklipu, která si spolu se skupinou zahrála na kytaru. „Celý koncert byl famózní, z kluků sálala obrovská energie, kterou předávali i nám. Zbožňuju jejich písničky a nejvíc jsem se pobavila u Cesty z města, když přišla na pódium panda,“ svěřila se Večerníku Martina Komárková, jedna z návštěvnic.
Kromě skvělé hudby se příchozí i organizátoři mohli těšit i z náramně příjemného počasí a pohodou nasáklé atmosféry. „S akcí jsem velice spokojený. Počasí nám po dlouhé době zase přálo, přišlo hodně lidí a kluci ze skupiny Mirai byli velice příjemní i komunikativní. Nejvíc se mi přitom líbilo, jak zpěvák skupiny vyzval návštěvníky, aby ve tmě zamávali svými rozsvícenými telefony. To bylo přímo bombastické,“ neskrýval pozitivní pocity Petr Zlámal z pořádající agentury HITTRADE.

Obrovské překvapení v podání skupiny Minami
Před samotným vystoupením skupiny Mirai si všichni ještě mohli užít příval dobré muziky od převážně místní kapely Minami. Ačkoli je jistě méně známá než Mirai, publikum ji za její výborné výkony odměnilo taktéž bouřlivým potleskem. „Co se týče kapely Minami, myslím si, že jejich koncert byl naprosto skvělý, zahráli jej perfektně. Velice příjemně nás překvapili. Podle mého názoru časem postoupí do vyšší ligy, a pokud najdou dobrého manažera, určitě se jejich úžasné hity budou brzy hrát v rádiích,“ míní Zlámal.
Po jejich vystoupení se, tak jako na každé akci agentury Hittrade, předával ještě šek s částí výdělku akce na pomoc dětem. Tentokrát jej Petr Zlámal s Jiřím Pospíšilem předali Petru Novotnému z Dělnické tělocvičné jednoty Prostějov s tím, ať peníze pro mladé boxery smysluplně využijí.
„Na druhé straně se nám tu stala jedna nepříjemná událost, kdy závěru koncertu přijela na pláž U Vrbiček Policie ČR s tím, že u letního kina stojí špatně zaparkovaná auta, kvůli nimž některá nemohou odjet pryč, a tak jsme to museli řešit,“ prozradil Zlámal s tím, že vše dobře dopadlo.
Závěrečnou akcí letošního léta U Vrbiček, kterou agentura Hittrade uspořádá, bude 4. ročník Guláš Rock Festu, která se koná už tuto sobotu. Ochutnat budete moct velké množství gulášů a piv a jako tradičně bude akce doplněna o bohatý program pro malé i velké.

 

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments