Dobré ráno, dnes je středa 12.12.2018
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Uplynulý pátek se v Plumlově objevila mladá kapela Mirai, která zaplnila celou pláž U Vrbiček početným publikem. Zahrála své oblíbené hity, přičemž jeden z nich si s nimi „lízla“ dokonce i panda. Ještě předtím se na pódiu objevila místní skupina Minami a po nich organizátor akce Petr Zlámal s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem a šéfem boxerského oddílu Petrem Novotným, kteří si předali šek na pomoc dětem. A u toho vše Večerník, jakožto exkluzivní mediální partner, nemohl chybět!

Agentura HITTRADE pokračuje ve své sérii koncertů. Tentokrát jste na pláži U Vrbiček mohli vidět a slyšet mladou skupinu Mirai. Stejně sortu lidí tato kapela také přilákala. „Takhle mladé obecenstvo jsme tu za těch jedenáct let ještě neměli,“ podotkl moderátor akce. Po příchodu na stage přivítal Objev roku Českého slavíka 2017 nadšený tleskot a výskot publika, načež už pak velkolepý koncert započal.
Skupina zahájila vystoupení svou nejoblíbenější a nejznámější písní Když nemůžeš, tak přidej, za niž sklidila obrovské ovace. Následoval song Anděl a jejich debutový singl Dítě robotí. Při písni Cesta z města se na pódiu nadto ukázala panda známá z jejich videoklipu, která si spolu se skupinou zahrála na kytaru. „Celý koncert byl famózní, z kluků sálala obrovská energie, kterou předávali i nám. Zbožňuju jejich písničky a nejvíc jsem se pobavila u Cesty z města, když přišla na pódium panda,“ svěřila se Večerníku Martina Komárková, jedna z návštěvnic.
Kromě skvělé hudby se příchozí i organizátoři mohli těšit i z náramně příjemného počasí a pohodou nasáklé atmosféry. „S akcí jsem velice spokojený. Počasí nám po dlouhé době zase přálo, přišlo hodně lidí a kluci ze skupiny Mirai byli velice příjemní i komunikativní. Nejvíc se mi přitom líbilo, jak zpěvák skupiny vyzval návštěvníky, aby ve tmě zamávali svými rozsvícenými telefony. To bylo přímo bombastické,“ neskrýval pozitivní pocity Petr Zlámal z pořádající agentury HITTRADE.

Obrovské překvapení v podání skupiny Minami
Před samotným vystoupením skupiny Mirai si všichni ještě mohli užít příval dobré muziky od převážně místní kapely Minami. Ačkoli je jistě méně známá než Mirai, publikum ji za její výborné výkony odměnilo taktéž bouřlivým potleskem. „Co se týče kapely Minami, myslím si, že jejich koncert byl naprosto skvělý, zahráli jej perfektně. Velice příjemně nás překvapili. Podle mého názoru časem postoupí do vyšší ligy, a pokud najdou dobrého manažera, určitě se jejich úžasné hity budou brzy hrát v rádiích,“ míní Zlámal.
Po jejich vystoupení se, tak jako na každé akci agentury Hittrade, předával ještě šek s částí výdělku akce na pomoc dětem. Tentokrát jej Petr Zlámal s Jiřím Pospíšilem předali Petru Novotnému z Dělnické tělocvičné jednoty Prostějov s tím, ať peníze pro mladé boxery smysluplně využijí.
„Na druhé straně se nám tu stala jedna nepříjemná událost, kdy závěru koncertu přijela na pláž U Vrbiček Policie ČR s tím, že u letního kina stojí špatně zaparkovaná auta, kvůli nimž některá nemohou odjet pryč, a tak jsme to museli řešit,“ prozradil Zlámal s tím, že vše dobře dopadlo.
Závěrečnou akcí letošního léta U Vrbiček, kterou agentura Hittrade uspořádá, bude 4. ročník Guláš Rock Festu, která se koná už tuto sobotu. Ochutnat budete moct velké množství gulášů a piv a jako tradičně bude akce doplněna o bohatý program pro malé i velké.

 

Total Comments

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments