Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.8.2018
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Uplynulý pátek se v Plumlově objevila mladá kapela Mirai, která zaplnila celou pláž U Vrbiček početným publikem. Zahrála své oblíbené hity, přičemž jeden z nich si s nimi „lízla“ dokonce i panda. Ještě předtím se na pódiu objevila místní skupina Minami a po nich organizátor akce Petr Zlámal s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem a šéfem boxerského oddílu Petrem Novotným, kteří si předali šek na pomoc dětem. A u toho vše Večerník, jakožto exkluzivní mediální partner, nemohl chybět!

Agentura HITTRADE pokračuje ve své sérii koncertů. Tentokrát jste na pláži U Vrbiček mohli vidět a slyšet mladou skupinu Mirai. Stejně sortu lidí tato kapela také přilákala. „Takhle mladé obecenstvo jsme tu za těch jedenáct let ještě neměli,“ podotkl moderátor akce. Po příchodu na stage přivítal Objev roku Českého slavíka 2017 nadšený tleskot a výskot publika, načež už pak velkolepý koncert započal.
Skupina zahájila vystoupení svou nejoblíbenější a nejznámější písní Když nemůžeš, tak přidej, za niž sklidila obrovské ovace. Následoval song Anděl a jejich debutový singl Dítě robotí. Při písni Cesta z města se na pódiu nadto ukázala panda známá z jejich videoklipu, která si spolu se skupinou zahrála na kytaru. „Celý koncert byl famózní, z kluků sálala obrovská energie, kterou předávali i nám. Zbožňuju jejich písničky a nejvíc jsem se pobavila u Cesty z města, když přišla na pódium panda,“ svěřila se Večerníku Martina Komárková, jedna z návštěvnic.
Kromě skvělé hudby se příchozí i organizátoři mohli těšit i z náramně příjemného počasí a pohodou nasáklé atmosféry. „S akcí jsem velice spokojený. Počasí nám po dlouhé době zase přálo, přišlo hodně lidí a kluci ze skupiny Mirai byli velice příjemní i komunikativní. Nejvíc se mi přitom líbilo, jak zpěvák skupiny vyzval návštěvníky, aby ve tmě zamávali svými rozsvícenými telefony. To bylo přímo bombastické,“ neskrýval pozitivní pocity Petr Zlámal z pořádající agentury HITTRADE.

Obrovské překvapení v podání skupiny Minami
Před samotným vystoupením skupiny Mirai si všichni ještě mohli užít příval dobré muziky od převážně místní kapely Minami. Ačkoli je jistě méně známá než Mirai, publikum ji za její výborné výkony odměnilo taktéž bouřlivým potleskem. „Co se týče kapely Minami, myslím si, že jejich koncert byl naprosto skvělý, zahráli jej perfektně. Velice příjemně nás překvapili. Podle mého názoru časem postoupí do vyšší ligy, a pokud najdou dobrého manažera, určitě se jejich úžasné hity budou brzy hrát v rádiích,“ míní Zlámal.
Po jejich vystoupení se, tak jako na každé akci agentury Hittrade, předával ještě šek s částí výdělku akce na pomoc dětem. Tentokrát jej Petr Zlámal s Jiřím Pospíšilem předali Petru Novotnému z Dělnické tělocvičné jednoty Prostějov s tím, ať peníze pro mladé boxery smysluplně využijí.
„Na druhé straně se nám tu stala jedna nepříjemná událost, kdy závěru koncertu přijela na pláž U Vrbiček Policie ČR s tím, že u letního kina stojí špatně zaparkovaná auta, kvůli nimž některá nemohou odjet pryč, a tak jsme to museli řešit,“ prozradil Zlámal s tím, že vše dobře dopadlo.
Závěrečnou akcí letošního léta U Vrbiček, kterou agentura Hittrade uspořádá, bude 4. ročník Guláš Rock Festu, která se koná už tuto sobotu. Ochutnat budete moct velké množství gulášů a piv a jako tradičně bude akce doplněna o bohatý program pro malé i velké.

 

Total Comments

  • Letní Kino Kostelec na Hané
  • Okupace spren 1968
  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kterého úspěchu prostějovských sportovců si více považujete?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A přece to klaplo!

Přestože ještě během úvodu minulého týdne panovaly obavy, jak dopadne měření kvality vody prováděné hygieniky, nakonec dopadlo vše dobře! V pátek ráno tak mohlo být slavnostně otevřeno nově rekonstruované koupaliště ve Vrahovicích. A první návštěvníci se začali hrnout!

Čeká se na tragédii?

Pád mostu v italském Janově získal pochopitelnou publicitu ve všech světových médiích. Pět desítek mrtvých budiž výstrahou i pro nás. A co rozpadající se dálniční estakáda v Prostějově? Z ní odpadávají kusy betonu, přesto Ředitelství silnic a dálnic s rekonstrukcí stále otálí.

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA BROŽOVÁ
brozovaHerečka, zpěvačka a v poslední době i televizí moderátorka potěšila ve čtvrtek večer i prostějovské diváky. Na náměstí T. G. Masaryka v rámci Prostějovského léta vystoupila na koncertním pódiu společně s Radimem Schwabem.

Total Comments

Číslo týdne

50
Už dnes pozdě večer si všichni připomeneme 50. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa. První okupační vojáci překročili naše hranice už před půlnocí 20. srpna 1968. Řádění převážně sovětských vojsk v Prostějově se věnuje dnešní speciální příloha Večerníku.

Total Comments

Výrok týdne

Všichni novináři v plavkách nebo raději bez nich!

Mluvčí prostějovské radnice Jana Gáborová zvala novináře na páteční slavnostní otevření vrahovického koupaliště neotřelým způsobem
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments