Dobré poledne, dnes je úterý 19.2.2019
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Celé nedělní odpoledne se mohli místní a lidé z okolí Vřesovic potěšit starou dobrou dechovou hudbou. V zámecké zahradě se totiž konal desátý ročník setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem. Od čtrnácté hodiny, kdy zazněly první tóny, si tak všichni příznivci této hudby mohli zatančit a strávit příjemné odpoledne v zámeckých prostorech.

Kulaté desáté výročí setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem si nenechalo ujít na tři stovky lidí, kteří si přišli poslechnout své oblíbené dechové kapely. Nechyběla mezi nimi ani místní stálice Vřesovanka, která celý hudební program zahájila. S kapelou si na pódiu zazpíval její bývalý dlouhodobý člen Miloš Čížek. To si prostě Večerník nemohl nechat ujít...

„Vystupovat s nimi je vždy skvělé, protože jsou to výborní muzikanti a s velkou kapelou se samozřejmě dobře zpívá,“ prohlásil dobře naladěný Miloš Čížek. Společně tak s kapelou roztančili první odvážlivce, kteří se shromáždili na parketu, aby si slunečné odpoledne zpříjemnili tancem. Jako další pak vystoupila kapela Podboranka z Uhřic, Fryštácká Javořina a kapela Gloria. Spokojení s programem a zábavou byli návštěvníci i organizátoři.
„Zatím se prodalo přes dvě stě lístků, ale během odpoledne to rozhodně ještě vzroste. Kapely budou hrát do sedmi hodin a mezitím se bude jíst a pít,“ prozradila Večerníku jedna z pořadatelek, co měla na starosti vstupné.
Lidé tak, kromě hudebního programu, mohli okusit vychlazené pivo a nějaké ty dobroty k snědku. Na celý den se mikrofonu zhostil oblíbený moderátor Karel Hegner, kterého můžeme znát z Českého rozhlasu Brno, kde uvádí pořady Blahopřání s písničkou, Morava, krásná zem nebo Ta naše písnička aneb Trubte nám trumpety. Sám také vystupuje jako zpěvák s cimbálovou muzikou Aleše Smutného.
„Já jsem si příjemně zatančila a poslechla své oblíbené písničky. Dechovku mám moc ráda už spoustu let,“ neskrývala nadšení z hudebního programu paní Apolena. „Škoda, že už moc takhle nehrají v rádiu nebo televizi. Té moderní muzice není rozumět, když je to všechno v angličtině,“ dodává s úsměvem. O zábavu bylo včera ve Vřesovicích prostě postaráno.Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments