Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.8.2018
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Celé nedělní odpoledne se mohli místní a lidé z okolí Vřesovic potěšit starou dobrou dechovou hudbou. V zámecké zahradě se totiž konal desátý ročník setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem. Od čtrnácté hodiny, kdy zazněly první tóny, si tak všichni příznivci této hudby mohli zatančit a strávit příjemné odpoledne v zámeckých prostorech.

Kulaté desáté výročí setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem si nenechalo ujít na tři stovky lidí, kteří si přišli poslechnout své oblíbené dechové kapely. Nechyběla mezi nimi ani místní stálice Vřesovanka, která celý hudební program zahájila. S kapelou si na pódiu zazpíval její bývalý dlouhodobý člen Miloš Čížek. To si prostě Večerník nemohl nechat ujít...

„Vystupovat s nimi je vždy skvělé, protože jsou to výborní muzikanti a s velkou kapelou se samozřejmě dobře zpívá,“ prohlásil dobře naladěný Miloš Čížek. Společně tak s kapelou roztančili první odvážlivce, kteří se shromáždili na parketu, aby si slunečné odpoledne zpříjemnili tancem. Jako další pak vystoupila kapela Podboranka z Uhřic, Fryštácká Javořina a kapela Gloria. Spokojení s programem a zábavou byli návštěvníci i organizátoři.
„Zatím se prodalo přes dvě stě lístků, ale během odpoledne to rozhodně ještě vzroste. Kapely budou hrát do sedmi hodin a mezitím se bude jíst a pít,“ prozradila Večerníku jedna z pořadatelek, co měla na starosti vstupné.
Lidé tak, kromě hudebního programu, mohli okusit vychlazené pivo a nějaké ty dobroty k snědku. Na celý den se mikrofonu zhostil oblíbený moderátor Karel Hegner, kterého můžeme znát z Českého rozhlasu Brno, kde uvádí pořady Blahopřání s písničkou, Morava, krásná zem nebo Ta naše písnička aneb Trubte nám trumpety. Sám také vystupuje jako zpěvák s cimbálovou muzikou Aleše Smutného.
„Já jsem si příjemně zatančila a poslechla své oblíbené písničky. Dechovku mám moc ráda už spoustu let,“ neskrývala nadšení z hudebního programu paní Apolena. „Škoda, že už moc takhle nehrají v rádiu nebo televizi. Té moderní muzice není rozumět, když je to všechno v angličtině,“ dodává s úsměvem. O zábavu bylo včera ve Vřesovicích prostě postaráno.Total Comments

  • Letní Kino Kostelec na Hané
  • Okupace spren 1968
  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kterého úspěchu prostějovských sportovců si více považujete?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A přece to klaplo!

Přestože ještě během úvodu minulého týdne panovaly obavy, jak dopadne měření kvality vody prováděné hygieniky, nakonec dopadlo vše dobře! V pátek ráno tak mohlo být slavnostně otevřeno nově rekonstruované koupaliště ve Vrahovicích. A první návštěvníci se začali hrnout!

Čeká se na tragédii?

Pád mostu v italském Janově získal pochopitelnou publicitu ve všech světových médiích. Pět desítek mrtvých budiž výstrahou i pro nás. A co rozpadající se dálniční estakáda v Prostějově? Z ní odpadávají kusy betonu, přesto Ředitelství silnic a dálnic s rekonstrukcí stále otálí.

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA BROŽOVÁ
brozovaHerečka, zpěvačka a v poslední době i televizí moderátorka potěšila ve čtvrtek večer i prostějovské diváky. Na náměstí T. G. Masaryka v rámci Prostějovského léta vystoupila na koncertním pódiu společně s Radimem Schwabem.

Total Comments

Číslo týdne

50
Už dnes pozdě večer si všichni připomeneme 50. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa. První okupační vojáci překročili naše hranice už před půlnocí 20. srpna 1968. Řádění převážně sovětských vojsk v Prostějově se věnuje dnešní speciální příloha Večerníku.

Total Comments

Výrok týdne

Všichni novináři v plavkách nebo raději bez nich!

Mluvčí prostějovské radnice Jana Gáborová zvala novináře na páteční slavnostní otevření vrahovického koupaliště neotřelým způsobem
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments