Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Celé nedělní odpoledne se mohli místní a lidé z okolí Vřesovic potěšit starou dobrou dechovou hudbou. V zámecké zahradě se totiž konal desátý ročník setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem. Od čtrnácté hodiny, kdy zazněly první tóny, si tak všichni příznivci této hudby mohli zatančit a strávit příjemné odpoledne v zámeckých prostorech.

Kulaté desáté výročí setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem si nenechalo ujít na tři stovky lidí, kteří si přišli poslechnout své oblíbené dechové kapely. Nechyběla mezi nimi ani místní stálice Vřesovanka, která celý hudební program zahájila. S kapelou si na pódiu zazpíval její bývalý dlouhodobý člen Miloš Čížek. To si prostě Večerník nemohl nechat ujít...

„Vystupovat s nimi je vždy skvělé, protože jsou to výborní muzikanti a s velkou kapelou se samozřejmě dobře zpívá,“ prohlásil dobře naladěný Miloš Čížek. Společně tak s kapelou roztančili první odvážlivce, kteří se shromáždili na parketu, aby si slunečné odpoledne zpříjemnili tancem. Jako další pak vystoupila kapela Podboranka z Uhřic, Fryštácká Javořina a kapela Gloria. Spokojení s programem a zábavou byli návštěvníci i organizátoři.
„Zatím se prodalo přes dvě stě lístků, ale během odpoledne to rozhodně ještě vzroste. Kapely budou hrát do sedmi hodin a mezitím se bude jíst a pít,“ prozradila Večerníku jedna z pořadatelek, co měla na starosti vstupné.
Lidé tak, kromě hudebního programu, mohli okusit vychlazené pivo a nějaké ty dobroty k snědku. Na celý den se mikrofonu zhostil oblíbený moderátor Karel Hegner, kterého můžeme znát z Českého rozhlasu Brno, kde uvádí pořady Blahopřání s písničkou, Morava, krásná zem nebo Ta naše písnička aneb Trubte nám trumpety. Sám také vystupuje jako zpěvák s cimbálovou muzikou Aleše Smutného.
„Já jsem si příjemně zatančila a poslechla své oblíbené písničky. Dechovku mám moc ráda už spoustu let,“ neskrývala nadšení z hudebního programu paní Apolena. „Škoda, že už moc takhle nehrají v rádiu nebo televizi. Té moderní muzice není rozumět, když je to všechno v angličtině,“ dodává s úsměvem. O zábavu bylo včera ve Vřesovicích prostě postaráno.Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments