Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.10.2018
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Celé nedělní odpoledne se mohli místní a lidé z okolí Vřesovic potěšit starou dobrou dechovou hudbou. V zámecké zahradě se totiž konal desátý ročník setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem. Od čtrnácté hodiny, kdy zazněly první tóny, si tak všichni příznivci této hudby mohli zatančit a strávit příjemné odpoledne v zámeckých prostorech.

Kulaté desáté výročí setkání dechových kapel s názvem Pod hanáckým nebem si nenechalo ujít na tři stovky lidí, kteří si přišli poslechnout své oblíbené dechové kapely. Nechyběla mezi nimi ani místní stálice Vřesovanka, která celý hudební program zahájila. S kapelou si na pódiu zazpíval její bývalý dlouhodobý člen Miloš Čížek. To si prostě Večerník nemohl nechat ujít...

„Vystupovat s nimi je vždy skvělé, protože jsou to výborní muzikanti a s velkou kapelou se samozřejmě dobře zpívá,“ prohlásil dobře naladěný Miloš Čížek. Společně tak s kapelou roztančili první odvážlivce, kteří se shromáždili na parketu, aby si slunečné odpoledne zpříjemnili tancem. Jako další pak vystoupila kapela Podboranka z Uhřic, Fryštácká Javořina a kapela Gloria. Spokojení s programem a zábavou byli návštěvníci i organizátoři.
„Zatím se prodalo přes dvě stě lístků, ale během odpoledne to rozhodně ještě vzroste. Kapely budou hrát do sedmi hodin a mezitím se bude jíst a pít,“ prozradila Večerníku jedna z pořadatelek, co měla na starosti vstupné.
Lidé tak, kromě hudebního programu, mohli okusit vychlazené pivo a nějaké ty dobroty k snědku. Na celý den se mikrofonu zhostil oblíbený moderátor Karel Hegner, kterého můžeme znát z Českého rozhlasu Brno, kde uvádí pořady Blahopřání s písničkou, Morava, krásná zem nebo Ta naše písnička aneb Trubte nám trumpety. Sám také vystupuje jako zpěvák s cimbálovou muzikou Aleše Smutného.
„Já jsem si příjemně zatančila a poslechla své oblíbené písničky. Dechovku mám moc ráda už spoustu let,“ neskrývala nadšení z hudebního programu paní Apolena. „Škoda, že už moc takhle nehrají v rádiu nebo televizi. Té moderní muzice není rozumět, když je to všechno v angličtině,“ dodává s úsměvem. O zábavu bylo včera ve Vřesovicích prostě postaráno.Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments