Příjemnou noc, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na zámku v Čechách pod Kosířem během léta frčí jedna akce za druhou. V rámci Kulturního léta na zámku v Čechách pod Kosířem 2018 udělá tentokrát zájemcům radost open-air zámecký ples ve stylu první republiky. Při této příležitosti pro vás bude připraven nejen večer plný dobové hudby, ale i bohatý doprovodný program.

Na sobotu 25. srpna připadá Hradozámecká noc, která představuje památky v netradiční době a s netradičním programem jako místa neustále živá, na něž má smysl se vracet. Do projektu se zapojil i zámek v Čechách pod Kosířem, a tak vám přináší open-air zámecký ples ve stylu první republiky. „Nejenže si budete moci zatančit za doprovodu osmnáctičlenného orchestru na hudbu třicátých a čtyřicátých let, ale je připraven i bohatý program včetně módní přehlídky dobových kostýmů filmových hvězd, jako například Adiny Mandlové nebo Svatopluka Beneše,“ nastiňuje program kastelán zámku Martin Váňa.
A na co dále se můžete těšit? V 18:00 hodin uslyšíte koncert písní Jana Masaryka a dalších prvorepublikových autorů ve velkém sále zámku a v 19:00 hodin propukne už samotný ples. Od 19:30 hodin proběhne ukázka společenských tanců z období první republiky a ve 20:30 hodin započne módní přehlídka již zmiňovaných dobových filmových hvězd. Ve 21:30 hodin opět uvidíte ukázky společenských tanců z období první republiky. Ve 23:00 hodin přijde na řadu netušené překvapení. A o půlnoci bude ples ukončen.
Vstupenky v hodnotě 300 korun jsou k mání v předprodeji na pokladně zámku v Čechách pod Kosířem, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a na webových stránkách www.ticketmaster.cz.

KDY: SOBOTA 25. SRPNA, 19:00 HODIN
KDE: ZÁMECKÝ PARK, ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments