Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: V rámci Prostějovského léta jste na náměstí T. G. Masaryka mohli vidět již řadu skvělých hudebníků. Jmenujme třeba Stracené ráj, Olgu Lounovou nebo Slzu. Nyní se štěstí usmálo na milovníky muzikálu. Do Prostějova uplynulý čtvrtek zavítali Radim Schwab a Kateřina Brožová.

Statutární město Prostějov a Kulturní klub Duha ve spolupráci s Ekocentrem Iris tentokrát uspořádaly večer s fantomem, na němž vystoupil Radim Schwab a Kateřina Brožová, které doprovázel desetičlenný orchestr Ester Godovské. Ještě předtím tam ovšem zahrál moderní popový bigband The People. Ten z pódia odešel později, než se čekalo, a proto se zpozdil i koncert uvedené dvojice o téměř půl hodiny. Někteří brblali, jiným tento fakt nevadil. „Koncert je super, moc se mi líbí. Zpoždění mi vůbec nevadí, tohle za čekání stálo,“ svěřil se Večerníku nadšeně Mirek.
Večer byl, jak mnohokrát podotkl sám Schwab, velice různorodý. Zazněly klasika, pop i něco z muzikálu a návštěvníci se samozřejmě dočkali i několika převážně zamilovaných duetů. Společně se zpěváky se tak příchozí přenesli do prostředí Bídníků, Mata Hari či Osobního strážce. Slyšeli jsme skladby české, anglické i italské. V podání hudebních profesionálů, jimiž Radim Schwab a Kateřina Brožová jistě jsou, působily famózně. Někteří se však soustředili na něco jiného než hudbu. „Brožová se příliš předvádí, když si během koncertu mění šaty. A Schwabovi se dělají kouty…,“ shodly se dvě ženy. Každý si tedy na tomto koncertu našel to své…


Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments