Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: V rámci Prostějovského léta jste na náměstí T. G. Masaryka mohli vidět již řadu skvělých hudebníků. Jmenujme třeba Stracené ráj, Olgu Lounovou nebo Slzu. Nyní se štěstí usmálo na milovníky muzikálu. Do Prostějova uplynulý čtvrtek zavítali Radim Schwab a Kateřina Brožová.

Statutární město Prostějov a Kulturní klub Duha ve spolupráci s Ekocentrem Iris tentokrát uspořádaly večer s fantomem, na němž vystoupil Radim Schwab a Kateřina Brožová, které doprovázel desetičlenný orchestr Ester Godovské. Ještě předtím tam ovšem zahrál moderní popový bigband The People. Ten z pódia odešel později, než se čekalo, a proto se zpozdil i koncert uvedené dvojice o téměř půl hodiny. Někteří brblali, jiným tento fakt nevadil. „Koncert je super, moc se mi líbí. Zpoždění mi vůbec nevadí, tohle za čekání stálo,“ svěřil se Večerníku nadšeně Mirek.
Večer byl, jak mnohokrát podotkl sám Schwab, velice různorodý. Zazněly klasika, pop i něco z muzikálu a návštěvníci se samozřejmě dočkali i několika převážně zamilovaných duetů. Společně se zpěváky se tak příchozí přenesli do prostředí Bídníků, Mata Hari či Osobního strážce. Slyšeli jsme skladby české, anglické i italské. V podání hudebních profesionálů, jimiž Radim Schwab a Kateřina Brožová jistě jsou, působily famózně. Někteří se však soustředili na něco jiného než hudbu. „Brožová se příliš předvádí, když si během koncertu mění šaty. A Schwabovi se dělají kouty…,“ shodly se dvě ženy. Každý si tedy na tomto koncertu našel to své…


Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments