Dobré poledne, dnes je sobota 17.11.2018
svátek slaví Mahulena,
zítra Romana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: V rámci Prostějovského léta jste na náměstí T. G. Masaryka mohli vidět již řadu skvělých hudebníků. Jmenujme třeba Stracené ráj, Olgu Lounovou nebo Slzu. Nyní se štěstí usmálo na milovníky muzikálu. Do Prostějova uplynulý čtvrtek zavítali Radim Schwab a Kateřina Brožová.

Statutární město Prostějov a Kulturní klub Duha ve spolupráci s Ekocentrem Iris tentokrát uspořádaly večer s fantomem, na němž vystoupil Radim Schwab a Kateřina Brožová, které doprovázel desetičlenný orchestr Ester Godovské. Ještě předtím tam ovšem zahrál moderní popový bigband The People. Ten z pódia odešel později, než se čekalo, a proto se zpozdil i koncert uvedené dvojice o téměř půl hodiny. Někteří brblali, jiným tento fakt nevadil. „Koncert je super, moc se mi líbí. Zpoždění mi vůbec nevadí, tohle za čekání stálo,“ svěřil se Večerníku nadšeně Mirek.
Večer byl, jak mnohokrát podotkl sám Schwab, velice různorodý. Zazněly klasika, pop i něco z muzikálu a návštěvníci se samozřejmě dočkali i několika převážně zamilovaných duetů. Společně se zpěváky se tak příchozí přenesli do prostředí Bídníků, Mata Hari či Osobního strážce. Slyšeli jsme skladby české, anglické i italské. V podání hudebních profesionálů, jimiž Radim Schwab a Kateřina Brožová jistě jsou, působily famózně. Někteří se však soustředili na něco jiného než hudbu. „Brožová se příliš předvádí, když si během koncertu mění šaty. A Schwabovi se dělají kouty…,“ shodly se dvě ženy. Každý si tedy na tomto koncertu našel to své…


Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments