Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: V rámci Prostějovského léta jste na náměstí T. G. Masaryka mohli vidět již řadu skvělých hudebníků. Jmenujme třeba Stracené ráj, Olgu Lounovou nebo Slzu. Nyní se štěstí usmálo na milovníky muzikálu. Do Prostějova uplynulý čtvrtek zavítali Radim Schwab a Kateřina Brožová.

Statutární město Prostějov a Kulturní klub Duha ve spolupráci s Ekocentrem Iris tentokrát uspořádaly večer s fantomem, na němž vystoupil Radim Schwab a Kateřina Brožová, které doprovázel desetičlenný orchestr Ester Godovské. Ještě předtím tam ovšem zahrál moderní popový bigband The People. Ten z pódia odešel později, než se čekalo, a proto se zpozdil i koncert uvedené dvojice o téměř půl hodiny. Někteří brblali, jiným tento fakt nevadil. „Koncert je super, moc se mi líbí. Zpoždění mi vůbec nevadí, tohle za čekání stálo,“ svěřil se Večerníku nadšeně Mirek.
Večer byl, jak mnohokrát podotkl sám Schwab, velice různorodý. Zazněly klasika, pop i něco z muzikálu a návštěvníci se samozřejmě dočkali i několika převážně zamilovaných duetů. Společně se zpěváky se tak příchozí přenesli do prostředí Bídníků, Mata Hari či Osobního strážce. Slyšeli jsme skladby české, anglické i italské. V podání hudebních profesionálů, jimiž Radim Schwab a Kateřina Brožová jistě jsou, působily famózně. Někteří se však soustředili na něco jiného než hudbu. „Brožová se příliš předvádí, když si během koncertu mění šaty. A Schwabovi se dělají kouty…,“ shodly se dvě ženy. Každý si tedy na tomto koncertu našel to své…


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments