Dobrý podvečer, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Knižní bazar v Prostějově místní velmi dobře znají. Letos by se měl v prostějovské Městské knihovně konat již osmým rokem. A jak takový „obchod“ s knihami vlastně funguje? Můžete si odtud odnést, cokoliv chcete, a na oplátku zase můžete přinést to, co se vám už nehodí. Již dnes, tj. v pondělí 3. září od 9:00 hodin na vás budou čekat pracovníci knihovny.

Od 14. července do 31. srpna byla Městská knihovna Prostějov uzavřena. Nyní se vrací do svého koloběhu a při té příležitosti uspořádala známý knižní bazar. „Hledáte zajímavou knihu pro svou knihovničku? Je vám líto vyhodit už nepotřebné knihy? Navštivte knižní bazar, jenž bude probíhat v prostorách knihovny až do konce září. Můžete přinést vaše knihy, ty pak budou zdarma k dispozici ostatním čtenářům, a sami si můžete odnést všechny publikace, které vás zaujmou,“ uvádí ve své upoutávce ředitel Městské knihovny Aleš Procházka.
Takto funguje tradiční knižní bazar v Prostějově. Pro vysoký zájem se akce každý rok v knihovně opakuje. V knižních boxech nachystaných pro návštěvníky, najdete literaturu všech možných žánrů. Detektivky, sci-fi, biografie a další. Tak si pospěšte, ať vám ostatní nerozeberou to, na co máte zálusk!
Knihu získanou na knižním bazaru si samozřejmě můžete nechat. Ale pokud chcete dát šanci přečíst si to skvělé dílko, které jste si odnesli domů, i dalším čtenářům, můžete jej opět přinést zpět do boxů. A to buď hned po přečtení, nebo třeba na dalším ročníku.
Knižní bazar bude probíhat až do 29. září. A pokud nemáte možnost zajít na tento, určitě přijďte na ten příští. Bude se konat v březnu příštího roku, tedy v měsíci čtenářů a knih.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments