Dobré odpoledne, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Knižní bazar v Prostějově místní velmi dobře znají. Letos by se měl v prostějovské Městské knihovně konat již osmým rokem. A jak takový „obchod“ s knihami vlastně funguje? Můžete si odtud odnést, cokoliv chcete, a na oplátku zase můžete přinést to, co se vám už nehodí. Již dnes, tj. v pondělí 3. září od 9:00 hodin na vás budou čekat pracovníci knihovny.

Od 14. července do 31. srpna byla Městská knihovna Prostějov uzavřena. Nyní se vrací do svého koloběhu a při té příležitosti uspořádala známý knižní bazar. „Hledáte zajímavou knihu pro svou knihovničku? Je vám líto vyhodit už nepotřebné knihy? Navštivte knižní bazar, jenž bude probíhat v prostorách knihovny až do konce září. Můžete přinést vaše knihy, ty pak budou zdarma k dispozici ostatním čtenářům, a sami si můžete odnést všechny publikace, které vás zaujmou,“ uvádí ve své upoutávce ředitel Městské knihovny Aleš Procházka.
Takto funguje tradiční knižní bazar v Prostějově. Pro vysoký zájem se akce každý rok v knihovně opakuje. V knižních boxech nachystaných pro návštěvníky, najdete literaturu všech možných žánrů. Detektivky, sci-fi, biografie a další. Tak si pospěšte, ať vám ostatní nerozeberou to, na co máte zálusk!
Knihu získanou na knižním bazaru si samozřejmě můžete nechat. Ale pokud chcete dát šanci přečíst si to skvělé dílko, které jste si odnesli domů, i dalším čtenářům, můžete jej opět přinést zpět do boxů. A to buď hned po přečtení, nebo třeba na dalším ročníku.
Knižní bazar bude probíhat až do 29. září. A pokud nemáte možnost zajít na tento, určitě přijďte na ten příští. Bude se konat v březnu příštího roku, tedy v měsíci čtenářů a knih.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments