Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.4.2019
svátek slaví Marcela,
zítra Alexandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Knižní bazar v Prostějově místní velmi dobře znají. Letos by se měl v prostějovské Městské knihovně konat již osmým rokem. A jak takový „obchod“ s knihami vlastně funguje? Můžete si odtud odnést, cokoliv chcete, a na oplátku zase můžete přinést to, co se vám už nehodí. Již dnes, tj. v pondělí 3. září od 9:00 hodin na vás budou čekat pracovníci knihovny.

Od 14. července do 31. srpna byla Městská knihovna Prostějov uzavřena. Nyní se vrací do svého koloběhu a při té příležitosti uspořádala známý knižní bazar. „Hledáte zajímavou knihu pro svou knihovničku? Je vám líto vyhodit už nepotřebné knihy? Navštivte knižní bazar, jenž bude probíhat v prostorách knihovny až do konce září. Můžete přinést vaše knihy, ty pak budou zdarma k dispozici ostatním čtenářům, a sami si můžete odnést všechny publikace, které vás zaujmou,“ uvádí ve své upoutávce ředitel Městské knihovny Aleš Procházka.
Takto funguje tradiční knižní bazar v Prostějově. Pro vysoký zájem se akce každý rok v knihovně opakuje. V knižních boxech nachystaných pro návštěvníky, najdete literaturu všech možných žánrů. Detektivky, sci-fi, biografie a další. Tak si pospěšte, ať vám ostatní nerozeberou to, na co máte zálusk!
Knihu získanou na knižním bazaru si samozřejmě můžete nechat. Ale pokud chcete dát šanci přečíst si to skvělé dílko, které jste si odnesli domů, i dalším čtenářům, můžete jej opět přinést zpět do boxů. A to buď hned po přečtení, nebo třeba na dalším ročníku.
Knižní bazar bude probíhat až do 29. září. A pokud nemáte možnost zajít na tento, určitě přijďte na ten příští. Bude se konat v březnu příštího roku, tedy v měsíci čtenářů a knih.

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments