Dobrý podvečer, dnes je úterý 13.11.2018
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Kulturní léto na zámku v Čechách pod Kosířem tentokrát nabídne legendu české hudební scény. Již tento pátek večer totiž přijede skupina Olympic. Přijďte si na regionální pýchu historie společně s jejími členy v čele s Petrem Jandou zazpívat slavné hity jako například Slzy tvý mámy nebo Dej mi víc své lásky. Takovou atmosféru totiž jen tak nezažijete!

V zámeckém parku v Čechách pod Kosířem se už letos konala a ještě bude konat řada open-air akcí. Jednou z nich je i páteční vystoupení matadorů české hudební scény Olympic. Koncert se bude konat v produkci agentury ARKS Plus a ve spolupráci s Vlastivědným muzeem v Olomouci, Olomouckým krajem a partnery.
Staří i mladí, všichni přijďte! Buď zavzpomínat na staré dobré časy, nebo se jen tak nechat pohltit pohodovou atmosférou. „Uslyšíte známé songy jako Slzy tvý mámy nebo Dej mi víc své lásky. Můžete se těšit na všechny členy této legendární skupiny - Petra Jandu, Milana Brouma, Jiřího Valentu a Martina Vajgla,“ popisují organizátoři.
Vstupenky si za pouhých 360 korun můžete zakoupit v předprodeji Informačního centra Olomouc, cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea Olomouc, kanceláři ARKS Plus, přímo v zámku a na webových stránkách www.arks-vstupenky.cz či na portále TicketPro.
Případně můžete zkusit štěstí v soutěži s Večerníkem o vstupenky zdarma, stačí nalistovat stranu 23!KDY: PÁTEK 7. ZÁŘÍ, 19:00 HODIN

KDE: ZÁMEK ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments