Dobré dopoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Kulturní léto na zámku v Čechách pod Kosířem tentokrát nabídne legendu české hudební scény. Již tento pátek večer totiž přijede skupina Olympic. Přijďte si na regionální pýchu historie společně s jejími členy v čele s Petrem Jandou zazpívat slavné hity jako například Slzy tvý mámy nebo Dej mi víc své lásky. Takovou atmosféru totiž jen tak nezažijete!

V zámeckém parku v Čechách pod Kosířem se už letos konala a ještě bude konat řada open-air akcí. Jednou z nich je i páteční vystoupení matadorů české hudební scény Olympic. Koncert se bude konat v produkci agentury ARKS Plus a ve spolupráci s Vlastivědným muzeem v Olomouci, Olomouckým krajem a partnery.
Staří i mladí, všichni přijďte! Buď zavzpomínat na staré dobré časy, nebo se jen tak nechat pohltit pohodovou atmosférou. „Uslyšíte známé songy jako Slzy tvý mámy nebo Dej mi víc své lásky. Můžete se těšit na všechny členy této legendární skupiny - Petra Jandu, Milana Brouma, Jiřího Valentu a Martina Vajgla,“ popisují organizátoři.
Vstupenky si za pouhých 360 korun můžete zakoupit v předprodeji Informačního centra Olomouc, cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea Olomouc, kanceláři ARKS Plus, přímo v zámku a na webových stránkách www.arks-vstupenky.cz či na portále TicketPro.
Případně můžete zkusit štěstí v soutěži s Večerníkem o vstupenky zdarma, stačí nalistovat stranu 23!KDY: PÁTEK 7. ZÁŘÍ, 19:00 HODIN

KDE: ZÁMEK ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments