Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Kulturní léto na zámku v Čechách pod Kosířem tentokrát nabídne legendu české hudební scény. Již tento pátek večer totiž přijede skupina Olympic. Přijďte si na regionální pýchu historie společně s jejími členy v čele s Petrem Jandou zazpívat slavné hity jako například Slzy tvý mámy nebo Dej mi víc své lásky. Takovou atmosféru totiž jen tak nezažijete!

V zámeckém parku v Čechách pod Kosířem se už letos konala a ještě bude konat řada open-air akcí. Jednou z nich je i páteční vystoupení matadorů české hudební scény Olympic. Koncert se bude konat v produkci agentury ARKS Plus a ve spolupráci s Vlastivědným muzeem v Olomouci, Olomouckým krajem a partnery.
Staří i mladí, všichni přijďte! Buď zavzpomínat na staré dobré časy, nebo se jen tak nechat pohltit pohodovou atmosférou. „Uslyšíte známé songy jako Slzy tvý mámy nebo Dej mi víc své lásky. Můžete se těšit na všechny členy této legendární skupiny - Petra Jandu, Milana Brouma, Jiřího Valentu a Martina Vajgla,“ popisují organizátoři.
Vstupenky si za pouhých 360 korun můžete zakoupit v předprodeji Informačního centra Olomouc, cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea Olomouc, kanceláři ARKS Plus, přímo v zámku a na webových stránkách www.arks-vstupenky.cz či na portále TicketPro.
Případně můžete zkusit štěstí v soutěži s Večerníkem o vstupenky zdarma, stačí nalistovat stranu 23!KDY: PÁTEK 7. ZÁŘÍ, 19:00 HODIN

KDE: ZÁMEK ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments