Dobré dopoledne, dnes je pondělí 17.6.2019
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovská kavárna Canall je od roku svého založení (2015) stále věhlasnější nejen na domácí scéně, ale i celorepublikově. Připomeňme si například její zařazení časopisem EURO mezi TOP 100 gastronomických podniků v ČR. Je také místem, které doslova vybízí ke kreativitě. Té se návštěvníci dočkají tento pátek 14. září od 18:00 hodin, kdy se chystá koncert kapely Chilly Weather.

Jde o alternativní rockovou skupinu kombinující prvky country, folku, rocku a indie. Představí jak své nové singly, které se chystá vydat v průběhu podzimu a zimy, tak i starší skladby v nových aranžích. Chilly Weather má za sebou téměř čtyřletou existenci ve stávající sestavě: David Bartoš - vokál a kytara, Martin Šmoldas - vokál a baskytara, Dominik Tyl – bicí a synth, Rostislav Pospíšil - elektrická kytara.
Kapela jako svého hosta pozvala Hurikán Seibertovou, čerstvou absolventku SŠDM a čím dál známější hudebnici. A to především díky silnému a čistému hlasu doprovázenému jemnou hrou kytary. Tato dívka se prozatím soustředí na covery především folkových a indie-popových zahraničních kapel, jednotlivým skladbám však vtiskuje vlastní ikonickou stopu.
Koncert se odehraje na atmosférické zahradě Canall cofee ve vlastním stage designu a za doprovodu video-produkční skupiny Spacetomato, která bude celý večer dokumentovat. „Moc se těšíme. Produkčně si vystoupení po delší době zařizujeme sami a máme v plánu nachystat scénu i místa pro diváky tak, aby si odnesli fajn zážitek. Představíme nové skladby i starší v nových aranžích. Zároveň jsme zvědaví na spolupráci s video-produkční skupinou Spacetomato, která by měla akci dokumentovat tak, abychom jeden z chystaných singlů mohli doprovodit klipem. Bude to určitě příjemný hudební večer,“ zved všechny hudební fajnšmekry David Bartoš z kapely Chilly Weather. 

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments