Dobrý podvečer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Prostějovská kavárna Canall je od roku svého založení (2015) stále věhlasnější nejen na domácí scéně, ale i celorepublikově. Připomeňme si například její zařazení časopisem EURO mezi TOP 100 gastronomických podniků v ČR. Je také místem, které doslova vybízí ke kreativitě. Té se návštěvníci dočkají tento pátek 14. září od 18:00 hodin, kdy se chystá koncert kapely Chilly Weather.

Jde o alternativní rockovou skupinu kombinující prvky country, folku, rocku a indie. Představí jak své nové singly, které se chystá vydat v průběhu podzimu a zimy, tak i starší skladby v nových aranžích. Chilly Weather má za sebou téměř čtyřletou existenci ve stávající sestavě: David Bartoš - vokál a kytara, Martin Šmoldas - vokál a baskytara, Dominik Tyl – bicí a synth, Rostislav Pospíšil - elektrická kytara.
Kapela jako svého hosta pozvala Hurikán Seibertovou, čerstvou absolventku SŠDM a čím dál známější hudebnici. A to především díky silnému a čistému hlasu doprovázenému jemnou hrou kytary. Tato dívka se prozatím soustředí na covery především folkových a indie-popových zahraničních kapel, jednotlivým skladbám však vtiskuje vlastní ikonickou stopu.
Koncert se odehraje na atmosférické zahradě Canall cofee ve vlastním stage designu a za doprovodu video-produkční skupiny Spacetomato, která bude celý večer dokumentovat. „Moc se těšíme. Produkčně si vystoupení po delší době zařizujeme sami a máme v plánu nachystat scénu i místa pro diváky tak, aby si odnesli fajn zážitek. Představíme nové skladby i starší v nových aranžích. Zároveň jsme zvědaví na spolupráci s video-produkční skupinou Spacetomato, která by měla akci dokumentovat tak, abychom jeden z chystaných singlů mohli doprovodit klipem. Bude to určitě příjemný hudební večer,“ zved všechny hudební fajnšmekry David Bartoš z kapely Chilly Weather. 

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments