Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovská kavárna Canall je od roku svého založení (2015) stále věhlasnější nejen na domácí scéně, ale i celorepublikově. Připomeňme si například její zařazení časopisem EURO mezi TOP 100 gastronomických podniků v ČR. Je také místem, které doslova vybízí ke kreativitě. Té se návštěvníci dočkají tento pátek 14. září od 18:00 hodin, kdy se chystá koncert kapely Chilly Weather.

Jde o alternativní rockovou skupinu kombinující prvky country, folku, rocku a indie. Představí jak své nové singly, které se chystá vydat v průběhu podzimu a zimy, tak i starší skladby v nových aranžích. Chilly Weather má za sebou téměř čtyřletou existenci ve stávající sestavě: David Bartoš - vokál a kytara, Martin Šmoldas - vokál a baskytara, Dominik Tyl – bicí a synth, Rostislav Pospíšil - elektrická kytara.
Kapela jako svého hosta pozvala Hurikán Seibertovou, čerstvou absolventku SŠDM a čím dál známější hudebnici. A to především díky silnému a čistému hlasu doprovázenému jemnou hrou kytary. Tato dívka se prozatím soustředí na covery především folkových a indie-popových zahraničních kapel, jednotlivým skladbám však vtiskuje vlastní ikonickou stopu.
Koncert se odehraje na atmosférické zahradě Canall cofee ve vlastním stage designu a za doprovodu video-produkční skupiny Spacetomato, která bude celý večer dokumentovat. „Moc se těšíme. Produkčně si vystoupení po delší době zařizujeme sami a máme v plánu nachystat scénu i místa pro diváky tak, aby si odnesli fajn zážitek. Představíme nové skladby i starší v nových aranžích. Zároveň jsme zvědaví na spolupráci s video-produkční skupinou Spacetomato, která by měla akci dokumentovat tak, abychom jeden z chystaných singlů mohli doprovodit klipem. Bude to určitě příjemný hudební večer,“ zved všechny hudební fajnšmekry David Bartoš z kapely Chilly Weather. 

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments