Příjemnou noc, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do prostějovského bývalého „Kaska“ se po letech vrací skupina Rybičky 48, aby tam pořádně zapařila a představila pecky ze svého nového alba. Její koncert, pořádaný v rámci turné Best (Fuck) Off Tour, se bude konat tento pátek 9. listopadu od 19:00 hodin. Tak přijďte i vy a užijte si pořádný pop-punkový nářez!

Rybičky 48 na podzim vydávají po pěti letech svoji novou dlouho očekávanou desku Best (Fuck) Off. Coby jedna z nejpopulárnějších českých kapel se její členové rozhodli vydat desku, kterou poskládali z úspěšných singlů vydaných během uplynulých pěti let a doplnili o několik zbrusu nových písní. K vydání desky tedy nakonec připravili velké turné Best (Fuck) Off Tour, s novou velkolepou koncertní show. „Koncertní turné Rybiček 48 bývají však beznadějně vyprodaná, proto s nákupem vstupenek neotálejte!“ vzkazují hudebníci. Jako předkapela se vám představí skupina Sendwitch, která v Prostějově zahraje vůbec poprvé.
Rybičky 48 jsou česká pop-punková kapela z Kutné Hory, kterou v současnosti tvoří Jakub Ryba, Petr Lebeda, Ondřej Štorek a Michal Brener. Mezi jejich nejznámější písně patří My ještě nejsme staří, Zamilovaný/Nešťastná, Slibuju, že nebudu pít, Vážené dámy, Ženy a další.
Vstupné můžete zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream nebo v Cestovní kanceláři Invia v Olomoucké ulici. Lístky vás přijdou na 275 korun. Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají vstupné zdarma, musí si však napsat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě. Jejich doprovod platí plné vstupné.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments