Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

První říjnový pátek se zaplnilo prostějovské kino Metro 70 milovníky humoru ostrého jako břitva. Do místního kina zavítala čtveřice pražských bavičů z uskupení Underground Comedy se svým Stand-Up výstupem. Stand-Up Comedy neboli sólové výstupy bavičů jsou tradiční zvlášť za oceánem v angloamerických barech, kde jsou velice oblíbené. Pro každého komika, který chce takto vystupovat, není těžší test a občas je to pěkná řehole. Diváci jsou čím dál více náročnější, a kdo je nezvládne rozesmát, ten už si dále neškrtne. V hlavních rolích se v Prostějově představili Jaroslav Cerman, Nikola Džokič, Jan Geryk a Ališer Nurachmetov. Večerník u toho samozřejmě nechyběl.

Jen komik a jeho publikum. Žádné kulisy, kostýmy, žádné role ani připravené skeče. Témata o kterých se nemluví, ale tady ano. To všechno bylo k vidění páteční večer na již třetí show této komediální skupiny, kde byly vtipy ostré jako pepřový sprej.
„V Česku zatím Stand-Up komici mnoho prostoru nenašli. I když někteří baviči měli velmi podobnou prezentaci. Lidé jako Vladimír Menšík, Miroslav Donutil nebo Miroslav Horníček, jejich základy vycházely z předrevolučních estrád. Pravý Stand-Up nemá žádné hranice. Když jste na pódiu, neexistuje něco jako příliš sprostý vtip nebo příliš velké tabu. Existuje jen dobrý a špatný vtip,“ prozradil Večerníku jeden z vystupujících Jaroslav Cerman.
„Humor mnohdy překračující pomyslnou hranici vkusu a drásající bránice. Obměněná čtveřice stojících bardů tentokrát obsahovala ingredience: geniálně perverzní Nikola Džokić, kritik všech myslivců Jaroslav Cerman, študovaný intelektuální knihomol Honza Geryk a vystudovaný právník živící se pochopitelně jako číšník Ališer Nurachmetov. Králové z Underground Comedy si již potřetí získali prostějovské publikum a závěrečné ovace nebraly konce,“ potvrdila úspěch komiků Barbora Prágerová, ředitelka kina Metro 70.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments