Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Divadelní pátky se v Němčicích nad Hanou opět rozjíždějí. Ten první 9. listopadu od 19:30 hodin bude v sále kina OKO patřit komedii Láska mezi nebem a zemí. Ta pojednává o tom, že se manželé kvůli nehodě na jachtě ocitnou mezi nebem a zemí, nejsou tak živí, ani mrtví. A protože v takovém stavu toho příliš podnikat nejde, krátí si dlouhé chvíle strašením nájemníků, kteří se objeví v jejich sídle. A to až do doby, než přijde poslední nájemník...

Kulturní středisko Němčice nad Hanou pořádá tradiční divadelní pátky. V rámci nich nyní uvidíte představení Láska mezi nebem a zemí, s nímž přijede Divadelní soubor Hanácká scéna při MěKS Kojetín. „Hra britské autorky Pam Valentine Láska mezi nebem a zemí se odehrává v domě mrtvého spisovatele Jacka a jeho manželky Susie. Jako duchové nemůžou jíst, nemůžou pít, nemůžou spát… V domě je věčná nuda až do doby, kdy přicházejí noví, mladí nájemníci Simon a těhotná Flic…,“ tak zní její popis. Hra vznikla opět pod režijním vedením Josefa Vrány, známého na divadelních prknech a také z filmů a televizních seriálů.
Svižná, vtipná a romantická komedie pojednává zejména o tom, jak je důležité mít pro co žít a nepromarnit jediný okamžik života, protože už se nikdy nebude opakovat. Vyzdvihuje hodnoty, které jsou v životě nejdůležitější – láska a rodina. „Doufáme, že vás komedie nejen pobaví, ale také přivede k zamyšlení. Protože naplno milovat a žít se má teď a tady, neboť žádná vteřina našeho života se nebude opakovat,“ vzkazují kojetínští ochotníci.
Vstupné na představení stojí 80 korun.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments