Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jiří Korn, Dušan Kollár, Jiří Škorpík a David Uličník míří coby vokální seskupení 4TET do prostějovského Městského divadla, kde vystoupí ve středu 12. prosince od 19:00 hodin. Jejich pěvecké vystoupení má kromě toho také herecký, a dokonce i trochu taneční šmrnc. Přijďte se i vy podívat na toto originální vystoupení, určitě nebudete litovat!

Vokální seskupení 4TET ve složení Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár a David Uličník funguje na hudební scéně již více než dvanáct let. Diváky neustále udivuje svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady. „Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá, neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a ‚taneční‘ výkony všech aktérů na jevišti.“ To vše uvidíte tuto středu v prostějovském divadle.
Představme si trochu blíže jednotlivé členy uskupení. Jiří Korn je významnou osobností v české kultuře, zasahující do všech oblastí hudby, tance a herectví. Je znám díky svým všestranným schopnostem, originalitě a profesionálnímu přístupu ke každému uměleckému výkonu. Jiří Škorpík je skladatelem, aranžérem, instrumentátorem a hudebním producentem. Spolupracoval na mnoha projektech předních umělců a producentů i jako dirigent, hudební režisér, vokalista a instrumentalista. Dušan Kollár se kromě zpěvu ve vokálním kvartetu 4TET věnuje také muzikálovému divadlu. V současnosti ho můžete vidět v muzikálu Golem jako Rabína Löwa v novém divadle Hybernia a Angelika v divadle Broadway, kde hraje roli Filipa. Nakonec David Uličník se pohybuje v mnoha pěveckých stylech od jazzu přes muzikál až po námluvy se světem moderní klasické hudby. Patří mezi vyhledávané zpěváky náročných muzikálových rolí, za něž byl opakovaně nominován na divadelní cenu Thálie. Mezi své největší úspěchy řadí ztvárnění Jeana Valjeana ze slavných Bídníků (Les Misérables) nebo amerického vojáka Johna z muzikálu Miss Saigon.
Vystoupení seskupení 4TET v divadle bude trvat 120 minut. Vstupenky na něj vás přijdou na 490, 520 nebo 550 korun.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments