Dobrý večer, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jiří Korn, Dušan Kollár, Jiří Škorpík a David Uličník míří coby vokální seskupení 4TET do prostějovského Městského divadla, kde vystoupí ve středu 12. prosince od 19:00 hodin. Jejich pěvecké vystoupení má kromě toho také herecký, a dokonce i trochu taneční šmrnc. Přijďte se i vy podívat na toto originální vystoupení, určitě nebudete litovat!

Vokální seskupení 4TET ve složení Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár a David Uličník funguje na hudební scéně již více než dvanáct let. Diváky neustále udivuje svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady. „Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá, neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a ‚taneční‘ výkony všech aktérů na jevišti.“ To vše uvidíte tuto středu v prostějovském divadle.
Představme si trochu blíže jednotlivé členy uskupení. Jiří Korn je významnou osobností v české kultuře, zasahující do všech oblastí hudby, tance a herectví. Je znám díky svým všestranným schopnostem, originalitě a profesionálnímu přístupu ke každému uměleckému výkonu. Jiří Škorpík je skladatelem, aranžérem, instrumentátorem a hudebním producentem. Spolupracoval na mnoha projektech předních umělců a producentů i jako dirigent, hudební režisér, vokalista a instrumentalista. Dušan Kollár se kromě zpěvu ve vokálním kvartetu 4TET věnuje také muzikálovému divadlu. V současnosti ho můžete vidět v muzikálu Golem jako Rabína Löwa v novém divadle Hybernia a Angelika v divadle Broadway, kde hraje roli Filipa. Nakonec David Uličník se pohybuje v mnoha pěveckých stylech od jazzu přes muzikál až po námluvy se světem moderní klasické hudby. Patří mezi vyhledávané zpěváky náročných muzikálových rolí, za něž byl opakovaně nominován na divadelní cenu Thálie. Mezi své největší úspěchy řadí ztvárnění Jeana Valjeana ze slavných Bídníků (Les Misérables) nebo amerického vojáka Johna z muzikálu Miss Saigon.
Vystoupení seskupení 4TET v divadle bude trvat 120 minut. Vstupenky na něj vás přijdou na 490, 520 nebo 550 korun.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments