Dobré ráno, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z důvodu nemoci zpěváka Jiřího Korna neproběhl ve středu 12. prosince koncert vokálního seskupení 4TET. Vystoupení se neruší, je pouze odloženo na 22. ledna 2019 a zakoupené vstupenky pokračují v platnosti.
„Omlouváme se, ale koncert 4TETu ve středu 12. prosince nemůže proběhnout z důvodu nemoci Jiřího Korna,“ potvrdila Jana Maršálková, ředitelka Městského divadla v Prostějově. Současně neskrývala potěšení nad aktuální informací. „Získali jsme prakticky okamžitě náhradní termín v úterý 22. ledna 2019.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by návštěvníkům nový termín nevyhovoval, můžeme jim vrátit vstupné, ale jen do pondělí sedmnáctého prosince,“ vzkazuje ředitelka s důrazem na dnešní termín. „Je nám upřímně líto, že 4TET nepřivítáme v Prostějově v adventním čase. Děkujeme za pochopení a Jiřímu Kornovi přejeme brzké uzdravení. Společně s vámi se těšíme na koncert 4TETu dvaadvacátého ledna 2019,“ dodala Jana Maršálková.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments