Dobrý večer, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další zastávka tradičního vánočního turné této dvojice se uskutečnila v Husově sboru v Prostějově. Sobotní večer vyplnily dechberoucí písně z nového Vánočního alba. V kombinaci se světelnými kouřovými efekty vytvořila tato dvojice neuvěřitelný zážitek jak pro oči, tak pro uši.

Lidé všech věkových kategorií zasedli do prostějovského kostela, aby se nechali unášet krásnými vánočními melodiemi a příjemně tak strávili pár pěkných chvil letošního adventu. Kromě známých i méně známých písní a koled si návštěvníci mohli poslechnout převážně písně z nového Vánočního alba této dvojice, které k turné vychází a které obsahuje původní autorské Pachmanovy skladby i úpravy starých koled. Přináší předvánoční náladu nejen díky hlasům obou aktérů, ale i díky neobvyklým nástrojům, jakým je například sundrum.
„Je to asi nejhezčí album s vánoční tematikou, které jsem letos poslouchal, protože jsem kvůli natáčení a turné nestihl poslouchat žádné jiné. A s Ditou jsme se letos na Vánoce tak těšili, že jsme vánoční písně zpívali ve studiu už od srpna,“ zavtipkoval Richard Pachman po koncertu.
Jednotlivé písně byly prokládané příběhy týkajícími se nejen adventního času, dvojice navíc posluchačům odtajnila i vlastní zajímavé příhody. Výtěžek z této akce už několikátý rok putuje do Dětského centra ve Strančicích. V samém závěru koncertu publikum ocenilo účinkující neutuchajícím potleskem vestoje.
„Já nemůžu hodnotit sám sebe, ale pokud můžu usuzovat z reakcí návštěvníků, myslím, že byli spokojení. Mezi námi a publikem vzniká jisté křehké a nepopsatelné pouto, které tady dříve nebylo. Je to velice milé a moc si toho vážím,“ uvedl zpěvák, malíř, moderátor a hudební skladatel Richard Pachman.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments