Dobré ráno, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další zastávka tradičního vánočního turné této dvojice se uskutečnila v Husově sboru v Prostějově. Sobotní večer vyplnily dechberoucí písně z nového Vánočního alba. V kombinaci se světelnými kouřovými efekty vytvořila tato dvojice neuvěřitelný zážitek jak pro oči, tak pro uši.

Lidé všech věkových kategorií zasedli do prostějovského kostela, aby se nechali unášet krásnými vánočními melodiemi a příjemně tak strávili pár pěkných chvil letošního adventu. Kromě známých i méně známých písní a koled si návštěvníci mohli poslechnout převážně písně z nového Vánočního alba této dvojice, které k turné vychází a které obsahuje původní autorské Pachmanovy skladby i úpravy starých koled. Přináší předvánoční náladu nejen díky hlasům obou aktérů, ale i díky neobvyklým nástrojům, jakým je například sundrum.
„Je to asi nejhezčí album s vánoční tematikou, které jsem letos poslouchal, protože jsem kvůli natáčení a turné nestihl poslouchat žádné jiné. A s Ditou jsme se letos na Vánoce tak těšili, že jsme vánoční písně zpívali ve studiu už od srpna,“ zavtipkoval Richard Pachman po koncertu.
Jednotlivé písně byly prokládané příběhy týkajícími se nejen adventního času, dvojice navíc posluchačům odtajnila i vlastní zajímavé příhody. Výtěžek z této akce už několikátý rok putuje do Dětského centra ve Strančicích. V samém závěru koncertu publikum ocenilo účinkující neutuchajícím potleskem vestoje.
„Já nemůžu hodnotit sám sebe, ale pokud můžu usuzovat z reakcí návštěvníků, myslím, že byli spokojení. Mezi námi a publikem vzniká jisté křehké a nepopsatelné pouto, které tady dříve nebylo. Je to velice milé a moc si toho vážím,“ uvedl zpěvák, malíř, moderátor a hudební skladatel Richard Pachman.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments