Dobré ráno, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Na zámku v Čechách pod Kosířem se bude v sobotu 5. ledna od 18:00 hodin konat tradiční tříkrálový koncert, na němž uslyšíte skladby Wolfganga Amadea Mozarta a Bohuslava Martinů. Hudbu těchto velikánů vám představí zpěvačka Lucie Laubová a klavíristka Vendula Urbanová.


Zámek Čechy pod Kosířem společně s Vlastivědným muzeem v Olomouci pořádají další z velkolepých akcí. Tentokrát se jedná o tradiční tříkrálový koncert, který se uskuteční již tuto sobotu. „Výborná zpěvačka Lucie Laubová a skvělá klavíristka Vendula Urbanová vám na svém koncertě opět zprostředkují jedinečný zážitek. Tentokrát uvedou hudbu Wolfganga Amadea Mozarta a Bohuslava Martinů,“ sdělil kastelán zámku Martin Váňa.
A že jsou vám jména umělkyň povědomá? Aby ne! Ženy totiž ve stejném složení vystoupily na tříkrálovém koncertu i vloni, uvedly přitom hudbu Leoše Janáčka. A třeba koncem srpna jste je mohli vidět také na open-air zámeckém plese ve stylu první republiky, na němž představily písně prvorepublikových autorů. A poslechnout jste si je mohli i loni v létě při akci nazvané Hradozámecká noc. Hudebnice se na zámek tedy pravidelně vracejí, a není se čemu divit, o jejich vystoupení je stále velký zájem.
Vstupné na tříkrálový koncert je dobrovolné. Ale protože je kapacita velkého sálu zámku omezená, je nutné si místa předem rezervovat na telefonním čísle 773 784 110 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 


Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments