Příjemnou noc, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

 Na zámku v Čechách pod Kosířem se bude v sobotu 5. ledna od 18:00 hodin konat tradiční tříkrálový koncert, na němž uslyšíte skladby Wolfganga Amadea Mozarta a Bohuslava Martinů. Hudbu těchto velikánů vám představí zpěvačka Lucie Laubová a klavíristka Vendula Urbanová.


Zámek Čechy pod Kosířem společně s Vlastivědným muzeem v Olomouci pořádají další z velkolepých akcí. Tentokrát se jedná o tradiční tříkrálový koncert, který se uskuteční již tuto sobotu. „Výborná zpěvačka Lucie Laubová a skvělá klavíristka Vendula Urbanová vám na svém koncertě opět zprostředkují jedinečný zážitek. Tentokrát uvedou hudbu Wolfganga Amadea Mozarta a Bohuslava Martinů,“ sdělil kastelán zámku Martin Váňa.
A že jsou vám jména umělkyň povědomá? Aby ne! Ženy totiž ve stejném složení vystoupily na tříkrálovém koncertu i vloni, uvedly přitom hudbu Leoše Janáčka. A třeba koncem srpna jste je mohli vidět také na open-air zámeckém plese ve stylu první republiky, na němž představily písně prvorepublikových autorů. A poslechnout jste si je mohli i loni v létě při akci nazvané Hradozámecká noc. Hudebnice se na zámek tedy pravidelně vracejí, a není se čemu divit, o jejich vystoupení je stále velký zájem.
Vstupné na tříkrálový koncert je dobrovolné. Ale protože je kapacita velkého sálu zámku omezená, je nutné si místa předem rezervovat na telefonním čísle 773 784 110 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 


Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments