Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do Městského divadla v Prostějově přijedou dnes večer, tj. v pondělí 28. ledna, známí čeští herci včetně Petra Nárožného, Václava Vydry nebo Nadi Konvalinkové. V divadelní hře Víš přece, že neslyším, když teče voda vás prostřednictvím tří příběhů přenesou do situací směšných, ale také lidských, prostě takových, které mohou potkat každého z nás.


Komedie Roberta Andersona Víš přece, že neslyším, když teče voda zahrnuje tři příběhy Poznání šokem, Stopy holubic a Já jsem Herbert. „První z nich pojednává o zdrcující touze uplatnit se, zviditelnit se, dosáhnout úspěchů stůj co stůj. Druhý je o tom, jak veškeré vžité představy o ‚posvátném svazku manželském‘ mizí, jakmile více než zralému muži přeběhne přes cestu půvabné mládí. A konečně třetí nabídne dialog starých manželů, jimž se vzpomínky na prožitý svazek a lidé, s nimiž měli co dělat, pletou až k absurditě,“ zní popis hry.
A jaká známá jména se na divadelních prknech tedy objeví? Uvidíte Petra Nárožného, Václava Vydru, Naďu Konvalinkovou, Jiřího Ptáčníka, Evu Janouškovou / Danu Morávkovou a Libuši Švormovou. Na představení, které potrvá 130 minut, jsou vstupenky momentálně už bohužel vyprodané. Tak snad příště...


Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments