Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do Městského divadla v Prostějově přijedou dnes večer, tj. v pondělí 28. ledna, známí čeští herci včetně Petra Nárožného, Václava Vydry nebo Nadi Konvalinkové. V divadelní hře Víš přece, že neslyším, když teče voda vás prostřednictvím tří příběhů přenesou do situací směšných, ale také lidských, prostě takových, které mohou potkat každého z nás.


Komedie Roberta Andersona Víš přece, že neslyším, když teče voda zahrnuje tři příběhy Poznání šokem, Stopy holubic a Já jsem Herbert. „První z nich pojednává o zdrcující touze uplatnit se, zviditelnit se, dosáhnout úspěchů stůj co stůj. Druhý je o tom, jak veškeré vžité představy o ‚posvátném svazku manželském‘ mizí, jakmile více než zralému muži přeběhne přes cestu půvabné mládí. A konečně třetí nabídne dialog starých manželů, jimž se vzpomínky na prožitý svazek a lidé, s nimiž měli co dělat, pletou až k absurditě,“ zní popis hry.
A jaká známá jména se na divadelních prknech tedy objeví? Uvidíte Petra Nárožného, Václava Vydru, Naďu Konvalinkovou, Jiřího Ptáčníka, Evu Janouškovou / Danu Morávkovou a Libuši Švormovou. Na představení, které potrvá 130 minut, jsou vstupenky momentálně už bohužel vyprodané. Tak snad příště...


Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments