Dobré ráno, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Krátkou reportáží se nyní ještě vrácíme do slavnostního předvánočního času. V úterý 11. prosince proběhla na Základní škole Brodek Prostějova tradiční akce pod názvem Zpívání u vánočního stromku. A kdo byl hlavní hvězdou? No přece Karel Gott!

Žáci školy, jejich rodiče a občané městyse mezi sebou přivítali skupinu Karel Gott revival Morava, která nejprve rozsvítila vánoční stromek a během svého vystoupení zahrála koledy, písně s vánoční tematikou a samozřejmě i hity Karla Gotta. „Děvčata z deváté třídy si společně se skupinou zazpívala písničku Zítra stromek zazáří a pak žáci školy společně s hudebníky zpívali vánoční koledy. Za svůj výkon byli odměněni potleskem téměř dvou set přítomných,“ popsala Ivana Copková, vychovatelka ZŠ v Brodku u Prostějova.
Slavnostní atmosféru umocňovala vůně punče a vánočního cukroví připraveného žáky školy. „Předvánoční akce se zdařila a na závěr ředitelka školy Tereza Zajíčková poděkovala hudebníkům i žákům za jejich výkony a rodičům a občanům za účast. Závěr akce vyvrcholil vypuštěním balonků s přáním Ježíškovi,“ dodala Ivana Copková.04 brodek2

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments