Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Krátkou reportáží se nyní ještě vrácíme do slavnostního předvánočního času. V úterý 11. prosince proběhla na Základní škole Brodek Prostějova tradiční akce pod názvem Zpívání u vánočního stromku. A kdo byl hlavní hvězdou? No přece Karel Gott!

Žáci školy, jejich rodiče a občané městyse mezi sebou přivítali skupinu Karel Gott revival Morava, která nejprve rozsvítila vánoční stromek a během svého vystoupení zahrála koledy, písně s vánoční tematikou a samozřejmě i hity Karla Gotta. „Děvčata z deváté třídy si společně se skupinou zazpívala písničku Zítra stromek zazáří a pak žáci školy společně s hudebníky zpívali vánoční koledy. Za svůj výkon byli odměněni potleskem téměř dvou set přítomných,“ popsala Ivana Copková, vychovatelka ZŠ v Brodku u Prostějova.
Slavnostní atmosféru umocňovala vůně punče a vánočního cukroví připraveného žáky školy. „Předvánoční akce se zdařila a na závěr ředitelka školy Tereza Zajíčková poděkovala hudebníkům i žákům za jejich výkony a rodičům a občanům za účast. Závěr akce vyvrcholil vypuštěním balonků s přáním Ježíškovi,“ dodala Ivana Copková.04 brodek2

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments