Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jarní prázdniny si vaše děti mohou užít hravě. Pokud navštíví němčickou knihovnu, o zábavu budou mít postaráno, a to hned od pondělí 4. do čtvrtka 7. února. Bude se číst, tvořit, hrát a koukat na pohádky. Program bude vskutku bohatý a byla by škoda do něj vaše ratolesti nezapojit!

Jarní prázdniny dětí se blíží a vy pořád nevíte, jak byste je mohli v nastalém volnu zabavit? Řešení pro vás má Městská knihovna Němčice nad Hanou, kde chystají pestrý program včetně tvoření, her nebo pohádek. První únorový týden bude v němčické knihovně tedy věnován dětem ve věku od šesti do třinácti let. Každá z akcí se bude konat vždy od 9:30 do 12:00 hodin a vstup na ně je zcela zdarma.
Pondělí 4. února se ponese v duchu hesla „čteme a tvoříme“. Úterý 5. února pak bude patřit milovaným deskovkám. Přitom klidně děti mohou s sebou přinést i svou oblíbenou, fantazii se meze nekladou. Ve středu 6. února se bude opět tvořit. Pořadatelé mysleli na blížící se svátek svatého Valentýna, a proto se rozhodli v tento den vyrobit něco hezkého právě k Valentýnu. A nakonec ve čtvrtek 7. února proběhne v knihovně kino. „Pustíme si na velkém plátně oblíbené pohádky a filmy dle výběru dětí, které dorazí,“ upřesňují pracovníci knihovny. „Přijďte mezi nás. Těšíme se na všechny milé děti!“ vzkazují s úsměvem.
Příští akcí v knihovně bude takzvaná schůzka s knihou naslepo. Od pondělí 11. do pátku 15. února můžete zajít ve výpůjční hodiny do knihovny a vybrat si podle jednoduchých popisků jednu z připravených knih. Poté si své překvapení už jen odnesete domů. „Dejte knize šanci, možná potkáte tu pravou…,“ upozorňující knihovníci.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments