Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tento čtvrtek 7. března od 19:00 hodin se v prostějovském Společenském domě objeví dva známí herci Bob Klepl a Eva Holubová. Vystoupí tam s jedinečnou talk show s názvem Zůstane to mezi námi, při níž se nepřestanete smát. Přitom se svých oblíbených herců budete moct zeptat na cokoliv, co vás zajímá...


Známé televizní a divadelní herce Boba Klepla a Evu Holubovou nyní máte možnost vidět ve Společenském domě v Prostějově. Přijedou s originální a humornou devadesátiminutovou talk show. „Výjimečné setkání s Evou Holubovou a Bobem Kleplem Zůstane to mezi námi je úsměvná, někdy možná i trochu hořká, každopádně vždy velmi osobitá talk show našich předních herců, kteří jsou známí vedle profesního mistrovství také zájmem o dění kolem nás a snahou nežít život zbytečně. Diváci ovlivňují podobu večera prostřednictvím svých otázek napsaných před začátkem představení.“
Evu Holubovou znáte zejména z televizních obrazovek. Zahrála si v Pelíšcích, Pupendu, Účastnících zájezdu nebo v novější Tátově volze. Nemálo je taky vidět na divadelních prknech, třeba v hrách Studia DVA divadla či Divadla Kalich. U Boba Klepla platí to samé. Z filmů jste jej mohli vidět taktéž v Pupendu nebo Účastnících zájezdu, ale i v Probudím se včera. Z divadel si zahrál taktéž ve Studiu DVA divadle a Divadle Kalich i Divadle Bez zábradlí. Tuto dvojici jste pak mohli společně vidět třeba ve hře prvně zmíněného divadla Líbánky na Jadranu.
Lístky v předprodeji na jejich show zakoupíte za 390 korun v síti Ticketstream nebo v kavárně Společenského domu od pondělí do pátku v době od 10:00 do 18:00 hodin, případně v cestovní kanceláři Invia Prostějov.


Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments