Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tohle tady ještě nebylo! Z kvalitních seriálů se už řadu let stává čím dál větší fenomén. Posledním důkazem je vítězné tažení Mostu! televizními obrazovkami. Vedení prostějovského kina si je toho dobře vědomo, a tak Metro 70 bylo jedním z pěti desítek sálů po celé republice, kde byla ve středu večer k vidění předpremiéra nového seriálu z dílny České televize Zkáza Dejvického divadla. A nechyběl u toho ani Večerník!Uplynulé pondělí byl na obrazovkách ČT k vidění poslední díl seriálu Most!, který sledovalo rekordních 1,61 milionu lidí. Hned o dva dny později se v prostějovském kině sešlo něco přes stovku diváků zvědavých na šest dílů nového komediálního seriálu Zkáza Dejvického divadla. „Musím se přiznat, že ‚zkáza' Dejvického divadla je skutečně naším záměrem. Rozhodli jsme se totiž, že tento úspěšný soubor upracujeme až k smrti. Proto po seriálech Čtvrtá hvězda a Dabing Street přicházíme s tímto projektem. Pokud konec divadla nenastane nyní, jsme připraveni to nevzdat a pokusit se o jeho zničení nějakou další spoluprací,“ uvedl vtipně seriál z plátna kina ředitel České televize Petr Dvořák.
Pak už diváci mohli sledovat trable divadelní scény, která se dostala do situace, kdy jí nebyl přiznán grant. „Magistrát je prasnice s nalitými cecíky a divadla selátka, která se už třepou na to, aby se mohla k těmto cecíkům přisát,“ komentoval na plátně princip veřejné podpory kulturních institucí Miroslav Krobot v roli Miroslava Krobota. Přidali se k němu také Ivan Trojan, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Lenka Krobotová, David Novotný, Hynek Čermák, Martha Issová a další, kteří rovněž hráli sebe samé.
Zda i tento počin bude stejně úspěšný jako jeho předchůdce ze severočeského Mostu či třeba Nejistá sezóna Divadla Járy Cimrmana, zůstává otázkou. První ohlasy zejména z řad filmových fandů jsou však určitě kladné. „Na Zkázu Dejvického divadla jsem se těšila jako dítě na Vánoce, ale měla jsem z ní i trochu obavy. ‚Krobotoviny' totiž většinou moc nedávám. Nakonec jsem ale byla absolutně spokojená, kino se bavilo od začátku do konce. Bála jsem se, že budu litovat peněz i času, jsem ale tak nadšená, že kdyby to za týden nevysílali v televizi, zašla bych na to do kina znova,“ zhodnotila divačka Iva.


Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments