Dobré dopoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tohle tady ještě nebylo! Z kvalitních seriálů se už řadu let stává čím dál větší fenomén. Posledním důkazem je vítězné tažení Mostu! televizními obrazovkami. Vedení prostějovského kina si je toho dobře vědomo, a tak Metro 70 bylo jedním z pěti desítek sálů po celé republice, kde byla ve středu večer k vidění předpremiéra nového seriálu z dílny České televize Zkáza Dejvického divadla. A nechyběl u toho ani Večerník!Uplynulé pondělí byl na obrazovkách ČT k vidění poslední díl seriálu Most!, který sledovalo rekordních 1,61 milionu lidí. Hned o dva dny později se v prostějovském kině sešlo něco přes stovku diváků zvědavých na šest dílů nového komediálního seriálu Zkáza Dejvického divadla. „Musím se přiznat, že ‚zkáza' Dejvického divadla je skutečně naším záměrem. Rozhodli jsme se totiž, že tento úspěšný soubor upracujeme až k smrti. Proto po seriálech Čtvrtá hvězda a Dabing Street přicházíme s tímto projektem. Pokud konec divadla nenastane nyní, jsme připraveni to nevzdat a pokusit se o jeho zničení nějakou další spoluprací,“ uvedl vtipně seriál z plátna kina ředitel České televize Petr Dvořák.
Pak už diváci mohli sledovat trable divadelní scény, která se dostala do situace, kdy jí nebyl přiznán grant. „Magistrát je prasnice s nalitými cecíky a divadla selátka, která se už třepou na to, aby se mohla k těmto cecíkům přisát,“ komentoval na plátně princip veřejné podpory kulturních institucí Miroslav Krobot v roli Miroslava Krobota. Přidali se k němu také Ivan Trojan, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Lenka Krobotová, David Novotný, Hynek Čermák, Martha Issová a další, kteří rovněž hráli sebe samé.
Zda i tento počin bude stejně úspěšný jako jeho předchůdce ze severočeského Mostu či třeba Nejistá sezóna Divadla Járy Cimrmana, zůstává otázkou. První ohlasy zejména z řad filmových fandů jsou však určitě kladné. „Na Zkázu Dejvického divadla jsem se těšila jako dítě na Vánoce, ale měla jsem z ní i trochu obavy. ‚Krobotoviny' totiž většinou moc nedávám. Nakonec jsem ale byla absolutně spokojená, kino se bavilo od začátku do konce. Bála jsem se, že budu litovat peněz i času, jsem ale tak nadšená, že kdyby to za týden nevysílali v televizi, zašla bych na to do kina znova,“ zhodnotila divačka Iva.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments