Dobré odpoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tohle tady ještě nebylo! Z kvalitních seriálů se už řadu let stává čím dál větší fenomén. Posledním důkazem je vítězné tažení Mostu! televizními obrazovkami. Vedení prostějovského kina si je toho dobře vědomo, a tak Metro 70 bylo jedním z pěti desítek sálů po celé republice, kde byla ve středu večer k vidění předpremiéra nového seriálu z dílny České televize Zkáza Dejvického divadla. A nechyběl u toho ani Večerník!Uplynulé pondělí byl na obrazovkách ČT k vidění poslední díl seriálu Most!, který sledovalo rekordních 1,61 milionu lidí. Hned o dva dny později se v prostějovském kině sešlo něco přes stovku diváků zvědavých na šest dílů nového komediálního seriálu Zkáza Dejvického divadla. „Musím se přiznat, že ‚zkáza' Dejvického divadla je skutečně naším záměrem. Rozhodli jsme se totiž, že tento úspěšný soubor upracujeme až k smrti. Proto po seriálech Čtvrtá hvězda a Dabing Street přicházíme s tímto projektem. Pokud konec divadla nenastane nyní, jsme připraveni to nevzdat a pokusit se o jeho zničení nějakou další spoluprací,“ uvedl vtipně seriál z plátna kina ředitel České televize Petr Dvořák.
Pak už diváci mohli sledovat trable divadelní scény, která se dostala do situace, kdy jí nebyl přiznán grant. „Magistrát je prasnice s nalitými cecíky a divadla selátka, která se už třepou na to, aby se mohla k těmto cecíkům přisát,“ komentoval na plátně princip veřejné podpory kulturních institucí Miroslav Krobot v roli Miroslava Krobota. Přidali se k němu také Ivan Trojan, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Lenka Krobotová, David Novotný, Hynek Čermák, Martha Issová a další, kteří rovněž hráli sebe samé.
Zda i tento počin bude stejně úspěšný jako jeho předchůdce ze severočeského Mostu či třeba Nejistá sezóna Divadla Járy Cimrmana, zůstává otázkou. První ohlasy zejména z řad filmových fandů jsou však určitě kladné. „Na Zkázu Dejvického divadla jsem se těšila jako dítě na Vánoce, ale měla jsem z ní i trochu obavy. ‚Krobotoviny' totiž většinou moc nedávám. Nakonec jsem ale byla absolutně spokojená, kino se bavilo od začátku do konce. Bála jsem se, že budu litovat peněz i času, jsem ale tak nadšená, že kdyby to za týden nevysílali v televizi, zašla bych na to do kina znova,“ zhodnotila divačka Iva.


Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments