Dobré odpoledne, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tuto středu 27. března v 19:00 hodin se do kulturního domu v Jesenci vrátí pražská Divadelní společnost Háta. Tentokrát ji tam uvidíte s komedií Michaela Parkera Zamilovaný sukničkář. Ta vypráví o jednom záletném americkém velvyslanci, který si naplánoval rande se sousedkou ve svém domě, kde původně neměl kromě nich nikdo být... Lukáš Vaculík, Adéla Gondíková, Martin Zounar, Filip Tomsa, Mahulena Bočanová, Zbyšek Pantůček, Pavel Nečas, Viktor Limr – všichni tito a ještě mnoho dalších hrají v Zamilovaném sukničkáři a některé s nich na jevišti uvidíte. Máte se tedy na co těšit!

Tentokrát známí herci z Divadelní společnosti Háta přijedou s komedií Zamilovaný sukničkář. A o čem že hra bude? „Fraška s množstvím komediálních situací a překvapivým koncem. Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou. Je to dostaveníčko dosti pikantní, chystají se totiž splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan.
Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka a kapitán z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový́ štáb... Kapitán nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Mezitím Harry zaslechne, jak si Debbie s někým povídá ve svém pokoji. Protože Debbie řekne, že jde o její kamarádku Josephine, musí Joe od té doby vystupovat v převlečení za děvče, do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá sekretářka málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne?“ Na to se přijďte podívat do jeseneckého kulturáku! Vstupenky v předprodeji zakoupíte v Turistickém informačním centru Konice v Kostelní ulici, případně se o nich můžete informovat na telefonním čísle 582 334 987.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments