Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tuto středu 27. března v 19:00 hodin se do kulturního domu v Jesenci vrátí pražská Divadelní společnost Háta. Tentokrát ji tam uvidíte s komedií Michaela Parkera Zamilovaný sukničkář. Ta vypráví o jednom záletném americkém velvyslanci, který si naplánoval rande se sousedkou ve svém domě, kde původně neměl kromě nich nikdo být... Lukáš Vaculík, Adéla Gondíková, Martin Zounar, Filip Tomsa, Mahulena Bočanová, Zbyšek Pantůček, Pavel Nečas, Viktor Limr – všichni tito a ještě mnoho dalších hrají v Zamilovaném sukničkáři a některé s nich na jevišti uvidíte. Máte se tedy na co těšit!

Tentokrát známí herci z Divadelní společnosti Háta přijedou s komedií Zamilovaný sukničkář. A o čem že hra bude? „Fraška s množstvím komediálních situací a překvapivým koncem. Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou. Je to dostaveníčko dosti pikantní, chystají se totiž splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan.
Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka a kapitán z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový́ štáb... Kapitán nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Mezitím Harry zaslechne, jak si Debbie s někým povídá ve svém pokoji. Protože Debbie řekne, že jde o její kamarádku Josephine, musí Joe od té doby vystupovat v převlečení za děvče, do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá sekretářka málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne?“ Na to se přijďte podívat do jeseneckého kulturáku! Vstupenky v předprodeji zakoupíte v Turistickém informačním centru Konice v Kostelní ulici, případně se o nich můžete informovat na telefonním čísle 582 334 987.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments