Dobré odpoledne, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Předminulou neděli se ve Společenském domě konal jeden z koncertů v rámci Mína tour, o čemž Večerník informoval v minulém čísle a celpu reportáž přinesl na svých webovkách. Zmíněny byly i negativní názory dvou maminek, což se pochopitelně nelíbilo manažerce Dominiky Míny Elischerové, která do redakce zaslala své vyjádření.

„Mína navštívila Kasko. Ale rozhodně drzá nebyla. Netvrdím to pouze já, jakožto její manažerka, ale připojují se ke mně spousty rodičů a jejich děti účastnící se vyprodaného koncertu. Tito rodiče zároveň kvitují s nadšením fakt, že Mína jakožto populární influencerka nejen zpívá, ale také šíří osvětu na téma kyberšikana a upozorňuje děti na úskalí sociálních sítí, s čímž má zkušenosti. Kromě toho nejde nepoukázat na to, že rodiče mají na koncerty vstup zdarma, aby mohli svoje děti doprovázet. Přestože Mína tráví stovky kilometrů na cestách, a následně má hodinové vystoupení, nikdy neodejde do té doby, než se podepíše anebo vyfotí s posledním fanouškem. Informace o její drzosti pramení pouze z toho, že se odmítla podepsat přednostně lidem, kteří nechtěli čekat, respektive někteří rodiče se snažili předběhnout frontu a dostat svoje děti k podpisu bez čekání,“ míní Simona Votyová, manažerka youtuberky. „Na sociálních sítích má Mína stovky kladných ohlasů na tento koncert, ke kterému se přidávají např. jmenovitě i tito rodiče: Eva Kleinerová, Pavla Zatloukalová, Ladislav Hájek a mnoho dalších,“ napsala nám Votyová. „Mína je šestnáctiletá slečna, která má za sebou nejen těžkou nemoc, kdy se několik let potýkala s leukémií, ale také plno práce. Účinkovala v několika muzikálech v hlavních rolích, ve filmech, seriálech, v divadle. Váží si jí i herečtí kolegové. Důkazem je i dokument, který o ní natáčela Česká televize. Mína na svých koncertech nejen zazpívá, ale se svými fanoušky komunikuje, fotí se s nimi a podepisuje až do té doby, než odejde ten poslední. Každý profesionální hudebník vám jistě potvrdí, jaká to je zátěž plus několikahodinová cesta z Prahy na Moravu a zpět. Přesto se na své fanoušky usmívá a nedává na sobě znát únavu,“ doplnila manažerka.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments