Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Předminulou neděli se ve Společenském domě konal jeden z koncertů v rámci Mína tour, o čemž Večerník informoval v minulém čísle a celpu reportáž přinesl na svých webovkách. Zmíněny byly i negativní názory dvou maminek, což se pochopitelně nelíbilo manažerce Dominiky Míny Elischerové, která do redakce zaslala své vyjádření.

„Mína navštívila Kasko. Ale rozhodně drzá nebyla. Netvrdím to pouze já, jakožto její manažerka, ale připojují se ke mně spousty rodičů a jejich děti účastnící se vyprodaného koncertu. Tito rodiče zároveň kvitují s nadšením fakt, že Mína jakožto populární influencerka nejen zpívá, ale také šíří osvětu na téma kyberšikana a upozorňuje děti na úskalí sociálních sítí, s čímž má zkušenosti. Kromě toho nejde nepoukázat na to, že rodiče mají na koncerty vstup zdarma, aby mohli svoje děti doprovázet. Přestože Mína tráví stovky kilometrů na cestách, a následně má hodinové vystoupení, nikdy neodejde do té doby, než se podepíše anebo vyfotí s posledním fanouškem. Informace o její drzosti pramení pouze z toho, že se odmítla podepsat přednostně lidem, kteří nechtěli čekat, respektive někteří rodiče se snažili předběhnout frontu a dostat svoje děti k podpisu bez čekání,“ míní Simona Votyová, manažerka youtuberky. „Na sociálních sítích má Mína stovky kladných ohlasů na tento koncert, ke kterému se přidávají např. jmenovitě i tito rodiče: Eva Kleinerová, Pavla Zatloukalová, Ladislav Hájek a mnoho dalších,“ napsala nám Votyová. „Mína je šestnáctiletá slečna, která má za sebou nejen těžkou nemoc, kdy se několik let potýkala s leukémií, ale také plno práce. Účinkovala v několika muzikálech v hlavních rolích, ve filmech, seriálech, v divadle. Váží si jí i herečtí kolegové. Důkazem je i dokument, který o ní natáčela Česká televize. Mína na svých koncertech nejen zazpívá, ale se svými fanoušky komunikuje, fotí se s nimi a podepisuje až do té doby, než odejde ten poslední. Každý profesionální hudebník vám jistě potvrdí, jaká to je zátěž plus několikahodinová cesta z Prahy na Moravu a zpět. Přesto se na své fanoušky usmívá a nedává na sobě znát únavu,“ doplnila manažerka.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments