Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Také zámek v Čechách pod Kosířem se připojí k velikonočním oslavám. K této příležitosti si pro vás připraví tematickou výzdobu interiérů, kostýmované prohlídky, hry nebo dílny. První část týdne přitom bude patřit mateřským školám a prvnímu stupni základních škol, od pátku se na velikonoční zámek může vydat široká veřejnost.


Od pondělí 15. do středy 17. dubna bude na zámku v Čechách pod Kosířem přichystán program pro děti z mateřinek a prvního stupně základních škol. Mohou se vydat do zámeckých interiérů, kde se dozvědí něco o velikonočních tradicích a zvycích a poslechnou si i tematické příběhy. Uvidí také stínové divadlo nebo živého králíčka a mohou zavítat do dílniček, kde si vyrobí krásné velikonoční dekorace. Délka programu potrvá zhruba 80 minut.
Velikonoce na zámku budou pro veřejnost probíhat od pátku 19. do pondělí 22. dubna. „Po všechny uvedené dny bude připravena tematická výzdoba zámeckých interiérů a velikonoční hra v parku,“ uvádějí pořadatelé. Navíc v sobotu a neděli vždy od 10:00 do 15:00 hodin proběhnou v každou celou hodinu kostýmované velikonoční prohlídky, až do šestnácté hodiny můžete využít dílničky pro děti na zámku i v Hanácké ambasádě, uvidíte ukázku hanáckého kroje a poradí vám s pletením pomlázek. V pondělí od 10:00 do 16:00 hodin budou stále probíhat dílničky pro děti. Kostýmované prohlídky je třeba si rezervovat na telefonním čísle 773 784 110 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


KDY: PONDĚLÍ 15. - PONDĚLÍ 22. DUBNA 2019, 10:00 - 15:00 HODIN
KDE: ZÁMEK, ČECHY POD KOSÍŘEM


15 letak cechy velik

%MCEPASTEBIN%

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments