Dobré ráno, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Také zámek v Čechách pod Kosířem se připojí k velikonočním oslavám. K této příležitosti si pro vás připraví tematickou výzdobu interiérů, kostýmované prohlídky, hry nebo dílny. První část týdne přitom bude patřit mateřským školám a prvnímu stupni základních škol, od pátku se na velikonoční zámek může vydat široká veřejnost.


Od pondělí 15. do středy 17. dubna bude na zámku v Čechách pod Kosířem přichystán program pro děti z mateřinek a prvního stupně základních škol. Mohou se vydat do zámeckých interiérů, kde se dozvědí něco o velikonočních tradicích a zvycích a poslechnou si i tematické příběhy. Uvidí také stínové divadlo nebo živého králíčka a mohou zavítat do dílniček, kde si vyrobí krásné velikonoční dekorace. Délka programu potrvá zhruba 80 minut.
Velikonoce na zámku budou pro veřejnost probíhat od pátku 19. do pondělí 22. dubna. „Po všechny uvedené dny bude připravena tematická výzdoba zámeckých interiérů a velikonoční hra v parku,“ uvádějí pořadatelé. Navíc v sobotu a neděli vždy od 10:00 do 15:00 hodin proběhnou v každou celou hodinu kostýmované velikonoční prohlídky, až do šestnácté hodiny můžete využít dílničky pro děti na zámku i v Hanácké ambasádě, uvidíte ukázku hanáckého kroje a poradí vám s pletením pomlázek. V pondělí od 10:00 do 16:00 hodin budou stále probíhat dílničky pro děti. Kostýmované prohlídky je třeba si rezervovat na telefonním čísle 773 784 110 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


KDY: PONDĚLÍ 15. - PONDĚLÍ 22. DUBNA 2019, 10:00 - 15:00 HODIN
KDE: ZÁMEK, ČECHY POD KOSÍŘEM


15 letak cechy velik

%MCEPASTEBIN%

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments