Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Prostějovské Velikonoce 2019 oficiálně začaly v sobotu o půl jedenácté dopoledne Minishow s Míšou Sloukovou. Sympatická mladá zpěvačka často a ráda vystupuje s interaktivním programem pro děti a na vystoupení na prostějovském náměstí se hodně těšila.


Už vloni na podzim v exkluzivním rozhovoru pro Večerník tato mladá dáma prozradila, že i když s kapelou procestovala půlku světa, nejraději vymýšlí vystoupení pro nejmenší drobotinu. Také v sobotu připravila pro ty nejmenší návštěvníky velikonoční slavnosti v Prostějově zábavný program. Bohužel déšť a nepříjemná zima byly proti... Na vystoupení Míši Sloukové se přišla podívat jen desítka malých děvčátek společně s rodiči. „Jak vidím, jsme tady dnes jen samé holky! Je nás málo, ale to nevadí. Zahřejeme se, zazpíváme si a zatančíme,“ dodala odvahu hrstce malých děvčátek Míša Slouková.
Zazněly písničky pro nejmenší z dílny Míši Sloukové, ale i ty, které děti znají z televizní obrazovky. „Můj malý syn mi ráno říkal, ať se nečešu a nemaluju, že to stejně nemá cenu. Ale kázal mi, ať se pořádně obleču,“ pronesla zpěvačka před dětmi i jejich rodiči, kteří se pod pódiem tetelili zimou. „Pojďte za mnou na pódium, ať nemoknete,“ vyzvala drobotinu po prvních písničkách Míša Slouková. Zbytek vystoupení tak nejmenší diváci strávili alespoň na zastřešeném pódiu, kde dováděli s Míšou Sloukovou.

 Tematickou stranu VELIKONOCE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerniku, které vyšlo v pondělí 15. března

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments