Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Prostějovské Velikonoce 2019 oficiálně začaly v sobotu o půl jedenácté dopoledne Minishow s Míšou Sloukovou. Sympatická mladá zpěvačka často a ráda vystupuje s interaktivním programem pro děti a na vystoupení na prostějovském náměstí se hodně těšila.


Už vloni na podzim v exkluzivním rozhovoru pro Večerník tato mladá dáma prozradila, že i když s kapelou procestovala půlku světa, nejraději vymýšlí vystoupení pro nejmenší drobotinu. Také v sobotu připravila pro ty nejmenší návštěvníky velikonoční slavnosti v Prostějově zábavný program. Bohužel déšť a nepříjemná zima byly proti... Na vystoupení Míši Sloukové se přišla podívat jen desítka malých děvčátek společně s rodiči. „Jak vidím, jsme tady dnes jen samé holky! Je nás málo, ale to nevadí. Zahřejeme se, zazpíváme si a zatančíme,“ dodala odvahu hrstce malých děvčátek Míša Slouková.
Zazněly písničky pro nejmenší z dílny Míši Sloukové, ale i ty, které děti znají z televizní obrazovky. „Můj malý syn mi ráno říkal, ať se nečešu a nemaluju, že to stejně nemá cenu. Ale kázal mi, ať se pořádně obleču,“ pronesla zpěvačka před dětmi i jejich rodiči, kteří se pod pódiem tetelili zimou. „Pojďte za mnou na pódium, ať nemoknete,“ vyzvala drobotinu po prvních písničkách Míša Slouková. Zbytek vystoupení tak nejmenší diváci strávili alespoň na zastřešeném pódiu, kde dováděli s Míšou Sloukovou.

 Tematickou stranu VELIKONOCE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerniku, které vyšlo v pondělí 15. března

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments