Dobré odpoledne, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Prostějovské Velikonoce 2019 oficiálně začaly v sobotu o půl jedenácté dopoledne Minishow s Míšou Sloukovou. Sympatická mladá zpěvačka často a ráda vystupuje s interaktivním programem pro děti a na vystoupení na prostějovském náměstí se hodně těšila.


Už vloni na podzim v exkluzivním rozhovoru pro Večerník tato mladá dáma prozradila, že i když s kapelou procestovala půlku světa, nejraději vymýšlí vystoupení pro nejmenší drobotinu. Také v sobotu připravila pro ty nejmenší návštěvníky velikonoční slavnosti v Prostějově zábavný program. Bohužel déšť a nepříjemná zima byly proti... Na vystoupení Míši Sloukové se přišla podívat jen desítka malých děvčátek společně s rodiči. „Jak vidím, jsme tady dnes jen samé holky! Je nás málo, ale to nevadí. Zahřejeme se, zazpíváme si a zatančíme,“ dodala odvahu hrstce malých děvčátek Míša Slouková.
Zazněly písničky pro nejmenší z dílny Míši Sloukové, ale i ty, které děti znají z televizní obrazovky. „Můj malý syn mi ráno říkal, ať se nečešu a nemaluju, že to stejně nemá cenu. Ale kázal mi, ať se pořádně obleču,“ pronesla zpěvačka před dětmi i jejich rodiči, kteří se pod pódiem tetelili zimou. „Pojďte za mnou na pódium, ať nemoknete,“ vyzvala drobotinu po prvních písničkách Míša Slouková. Zbytek vystoupení tak nejmenší diváci strávili alespoň na zastřešeném pódiu, kde dováděli s Míšou Sloukovou.

 Tematickou stranu VELIKONOCE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerniku, které vyšlo v pondělí 15. března

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments