Příjemnou noc, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Prostějovské Velikonoce 2019 oficiálně začaly v sobotu o půl jedenácté dopoledne Minishow s Míšou Sloukovou. Sympatická mladá zpěvačka často a ráda vystupuje s interaktivním programem pro děti a na vystoupení na prostějovském náměstí se hodně těšila.


Už vloni na podzim v exkluzivním rozhovoru pro Večerník tato mladá dáma prozradila, že i když s kapelou procestovala půlku světa, nejraději vymýšlí vystoupení pro nejmenší drobotinu. Také v sobotu připravila pro ty nejmenší návštěvníky velikonoční slavnosti v Prostějově zábavný program. Bohužel déšť a nepříjemná zima byly proti... Na vystoupení Míši Sloukové se přišla podívat jen desítka malých děvčátek společně s rodiči. „Jak vidím, jsme tady dnes jen samé holky! Je nás málo, ale to nevadí. Zahřejeme se, zazpíváme si a zatančíme,“ dodala odvahu hrstce malých děvčátek Míša Slouková.
Zazněly písničky pro nejmenší z dílny Míši Sloukové, ale i ty, které děti znají z televizní obrazovky. „Můj malý syn mi ráno říkal, ať se nečešu a nemaluju, že to stejně nemá cenu. Ale kázal mi, ať se pořádně obleču,“ pronesla zpěvačka před dětmi i jejich rodiči, kteří se pod pódiem tetelili zimou. „Pojďte za mnou na pódium, ať nemoknete,“ vyzvala drobotinu po prvních písničkách Míša Slouková. Zbytek vystoupení tak nejmenší diváci strávili alespoň na zastřešeném pódiu, kde dováděli s Míšou Sloukovou.

 Tematickou stranu VELIKONOCE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerniku, které vyšlo v pondělí 15. března

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Místní nádraží rozkvetlo.

Na nástupišti prostějovského „místňáku“ se objevily truhlíky s maceškami, květiny vystříhané z papírů pak tvoří i výzdobu notně oprýskaných vstupních dveří do budovy, která je pod rizikem demolice. Do zvelebování nádraží se pustili nadšenci, kterým toto místo přirostlo k srdci. A povedlo se jim to!

Za dobrotu na žebrotu.

Pouhý měsíc fungovala bez problémů u Ptenského Dvorku samoobslužná pivní budka, kterou tam instaloval nadšenec Tomáš Bábek. Projíždějící cyklisté a výletníci se v době koronavirové nouze u ní zastavovali a tišili svoji žízeň pivem či limonádou. Na začátku minulého týdne někdo budku poničil a vykradl!

Total Comments

Osobnost týdne

TOMÁŠ PAVELKA

Česko má nového nejmladšího starostu a je jím teprve jednadvacetiletý student práv z Mořic na Prostějovsku. Zastupitelé jej zvolili do čela obce na svém pondělním zasedání.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

19

O tolik procent se během měsíce dubna zvýšil čistý počet nezaměstnaných na Prostějovsku! Aktuálně je na zdejší pobočce úřadu práce evidovaných 1 995 lidí bez práce, z toho 1 086 žen. Podíl nezaměstnaných se tak zvýšil na 2,7 procenta.

Total Comments

Výrok týdne

„ROZHODLI JSME SE, ŽE 1. MÁJ BUDE V ZÁŘÍ!“

Nový předseda prostějovských sociálních demokratů Bedřich Grulich o zrušené prvomájové veselici v Kolářových sadech.

Total Comments