Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Populární rocková kapela Harlej vyjela na jarní turné, v rámci něhož zavítá také do Prostějova. Do Společenského domu dorazí nakonec ve čtvrtek 18. dubna a svůj koncert spustí v 19:30 hodin. Spolu s ní na pódiu vystoupí i hudební uskupení Loco Loco. Tak se určitě přijďte podívat, jak to v „Kasku“ kapely rozbalí!


Skupina Harlej započala začátkem března šňůru koncertů s příznačným názvem Tour Jaro 2019. Už v sobotu 13. dubna se přitom měla zastavit v Prostějově a odehrát koncert. „Z provozních důvodů jsme ale nuceni koncert v Prostějově přeložit na nový termín, jímž je čtvrtek 18. dubna,“ vysvětlují členové skupiny. Zakoupené vstupenky samozřejmě stále zůstávají v platnosti. Ovšem v případě, že se vám daný termín nehodí, lze vstupenky vrátit v místě, kde jste je zakoupili.
Na tomto vystoupení Harleje můžete očekávat to, na co jste u Harleje zvyklí, tedy energický koncert plný zábavy, doplněný o LED projekci. Jako host se tentokrát představí partička Loco Loco. Součástí koncertu bude samozřejmě i autogramiáda skupiny Harlej. V 19:30 hodin se otevřou vchody „Kaska“. Od 20:10 hodin se spustí zmiňovaná autogramiáda. Ve 20:30 hodin nastoupí na pódium kapela Loco Loco a od 21:30 hodin to rozjede Harlej.
Harlej je česká rocková skupina pocházející z Prahy a Mostu, která vznikla v roce 1995. V současnosti ji tvoří Tomáš Hrbáček (zpěv), Tonda Rauer (kytara), Martin Kolinss (baskytara), Libor Fanta (bicí) a Milan Hoffmann (kytara). Uskupení Loco Loco má zase počátky až v roce 2011. Hraje ve stylu rock screamo a do své muziky zahrnuje také různé vlivy jako reggae, hip-hop, punk a další. O velký nářez bude tedy ve čtvrtek jistě postaráno.
Pro případné zájemce, kteří si ještě nestihli koupit lístek, cena vstupenky činí 360 korun a zakoupíte ji v síti Ticketstream nebo v The 27 Music Bar ve Školní ulici v Prostějově. 

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments