Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Populární rocková kapela Harlej vyjela na jarní turné, v rámci něhož zavítá také do Prostějova. Do Společenského domu dorazí nakonec ve čtvrtek 18. dubna a svůj koncert spustí v 19:30 hodin. Spolu s ní na pódiu vystoupí i hudební uskupení Loco Loco. Tak se určitě přijďte podívat, jak to v „Kasku“ kapely rozbalí!


Skupina Harlej započala začátkem března šňůru koncertů s příznačným názvem Tour Jaro 2019. Už v sobotu 13. dubna se přitom měla zastavit v Prostějově a odehrát koncert. „Z provozních důvodů jsme ale nuceni koncert v Prostějově přeložit na nový termín, jímž je čtvrtek 18. dubna,“ vysvětlují členové skupiny. Zakoupené vstupenky samozřejmě stále zůstávají v platnosti. Ovšem v případě, že se vám daný termín nehodí, lze vstupenky vrátit v místě, kde jste je zakoupili.
Na tomto vystoupení Harleje můžete očekávat to, na co jste u Harleje zvyklí, tedy energický koncert plný zábavy, doplněný o LED projekci. Jako host se tentokrát představí partička Loco Loco. Součástí koncertu bude samozřejmě i autogramiáda skupiny Harlej. V 19:30 hodin se otevřou vchody „Kaska“. Od 20:10 hodin se spustí zmiňovaná autogramiáda. Ve 20:30 hodin nastoupí na pódium kapela Loco Loco a od 21:30 hodin to rozjede Harlej.
Harlej je česká rocková skupina pocházející z Prahy a Mostu, která vznikla v roce 1995. V současnosti ji tvoří Tomáš Hrbáček (zpěv), Tonda Rauer (kytara), Martin Kolinss (baskytara), Libor Fanta (bicí) a Milan Hoffmann (kytara). Uskupení Loco Loco má zase počátky až v roce 2011. Hraje ve stylu rock screamo a do své muziky zahrnuje také různé vlivy jako reggae, hip-hop, punk a další. O velký nářez bude tedy ve čtvrtek jistě postaráno.
Pro případné zájemce, kteří si ještě nestihli koupit lístek, cena vstupenky činí 360 korun a zakoupíte ji v síti Ticketstream nebo v The 27 Music Bar ve Školní ulici v Prostějově. 

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments