Dobré odpoledne, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Populární rocková kapela Harlej vyjela na jarní turné, v rámci něhož zavítá také do Prostějova. Do Společenského domu dorazí nakonec ve čtvrtek 18. dubna a svůj koncert spustí v 19:30 hodin. Spolu s ní na pódiu vystoupí i hudební uskupení Loco Loco. Tak se určitě přijďte podívat, jak to v „Kasku“ kapely rozbalí!


Skupina Harlej započala začátkem března šňůru koncertů s příznačným názvem Tour Jaro 2019. Už v sobotu 13. dubna se přitom měla zastavit v Prostějově a odehrát koncert. „Z provozních důvodů jsme ale nuceni koncert v Prostějově přeložit na nový termín, jímž je čtvrtek 18. dubna,“ vysvětlují členové skupiny. Zakoupené vstupenky samozřejmě stále zůstávají v platnosti. Ovšem v případě, že se vám daný termín nehodí, lze vstupenky vrátit v místě, kde jste je zakoupili.
Na tomto vystoupení Harleje můžete očekávat to, na co jste u Harleje zvyklí, tedy energický koncert plný zábavy, doplněný o LED projekci. Jako host se tentokrát představí partička Loco Loco. Součástí koncertu bude samozřejmě i autogramiáda skupiny Harlej. V 19:30 hodin se otevřou vchody „Kaska“. Od 20:10 hodin se spustí zmiňovaná autogramiáda. Ve 20:30 hodin nastoupí na pódium kapela Loco Loco a od 21:30 hodin to rozjede Harlej.
Harlej je česká rocková skupina pocházející z Prahy a Mostu, která vznikla v roce 1995. V současnosti ji tvoří Tomáš Hrbáček (zpěv), Tonda Rauer (kytara), Martin Kolinss (baskytara), Libor Fanta (bicí) a Milan Hoffmann (kytara). Uskupení Loco Loco má zase počátky až v roce 2011. Hraje ve stylu rock screamo a do své muziky zahrnuje také různé vlivy jako reggae, hip-hop, punk a další. O velký nářez bude tedy ve čtvrtek jistě postaráno.
Pro případné zájemce, kteří si ještě nestihli koupit lístek, cena vstupenky činí 360 korun a zakoupíte ji v síti Ticketstream nebo v The 27 Music Bar ve Školní ulici v Prostějově. 

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments