Dobré ráno, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Velikonoční akce na náměstí pokračovaly počátkem uplynulého týdne, kdy si na své přišli nejen děti, ale také příznivci kvalitní muziky. K tomu měli všichni hned dvojnásobnou příležitost, v pondělí se centrem Prostějova rozléhaly hity Gabi Gold, ve středu řádil Katapult revival.


Střed města minulé pondělí odpoledne rozezněla zpěvačka Gabriela Goldová. Herečka, tanečnice a zpěvačka, než u ní nad sportem zvítězilo umění, se do dějin zapsala nejprve coby nejmladší cvičitelka kondiční kulturistiky žen v naší republice. Goldová je jako bývalá manželka herce, hudebníka, skladatele a zpěváka Marka Dobrodinského v některých titulcích u starších programů schovaná pod jménem Gabriela Dobrodinská a dnes je oblíbenou zpěvačkou i na zahraničním trhu, obzvláště v sousedním Polsku, kde vystupuje pod uměleckým a zcela pochopitelným pseudonymem Gabi Gold. U diváků má úspěch nejenom svými chytlavými a positivně laděnými písničkami, ale i pro svůj příjemný a atraktivní vzhled podpořený vstřícným vystupováním. Zhruba dvě stovky návštěvníků se bavily celé odpoledne. „Neznal jsem ji, ale zpívá moc krásně,“ poznamenala jedna z divaček Martina.
Úterní program byl na náměstí T. G. Masaryka věnován dětem z prostějovských škol a jejich vystoupení. Zahájila jej náměstkyně primátora Milada Sokolová, která přítomné přivítala společně s Pavlou Vaškovou, vedoucí Kulturního klubu DUHA. „Počasí je krásné, atmosféra perfektní, užijte si to,“ vzkázaly obě dámy do hlediště.
Děti předvedly vystoupení taneční, ale i pěvecká, v líbivých kostýmech, i s rekvizitami na pohádkovou muziku. Většina školek se snažila masky spojit s názvem třídy, zaujali tak například piráti, berušky či žabičky. Jedinečnou možnost vidět svá dítka při působivém vystoupení tak měli rodiče i příchozí návštěvníci.
Děti předvedly vystoupení taneční, ale i pěvecká. „Všechny děti to mají moc pěkné, byla jsem zvědavá na dceru a její vystoupení, které dlouho nacvičovaly,“ svěřila se Večerníku jedna z maminek Tereza Sochorová. „Moc jsem se těšila, až uvidím dceru. Je to její první větší vystoupení, všechny školky to měly moc pěkné a je hezké, že město dalo prostor i dětičkám,“ přidala Aneta Macharová.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments