Dobrý večer, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý čtvrtek přijela do Společenského domu v Prostějově česká rocková kapela z Prahy a Mostu, která si již od roku 1995 říká Harlej. Na její koncert se přišla podívat a zaposlouchat do známých hitů pouze půldruhá stovka lidí, což bylo nejen pro organizátory zklamáním. I tak to ale legendární Harlej náležitě rozjel, před vystoupením proběhla i autogramiáda, kterou si plno fanoušků nenechalo ujít. Jako předkapela všem zahrála rocková kapela Loco Loco.Není to poprvé, co tato skupina zamířila do Prostějova, přičemž v rámci svého Tour Jaro 2019 odehrají koncerty hned v šestnácti městech. Ve skupině účinkují Tonda Rauer, Tomáš Hrbáček, Martin Kolinss, Milan Hoffman a Libor Fanta. Na tom prostějovském teklo pivo proudem a na nadšených fanoušcích bylo znát, že jsou to pořádní rockoví nadšenci. Roztrhané džísky, černé oblečení a taky pořádné rockerské boty.
V momentě, kdy zhasla světla, se na plátně na pódiu objevilo přivítání a všichni skupinu náležitě vítali. Nechyběly známě písničky jako Přirození, Proč pocit mám nebo Proměna. Posluchači zpívali zároveň se skupinou a hlasitě ji podporovali.
„Tak tohle vystoupení? To bylo něco úžasného. Dlouho jsem se tak nepobavila, jako právě dnes na Harlejích. Normálně i přemýšlím, že v rámci jejich aktuálního tour se na ně zajedu podívat ještě i jinam. Bylo to prostě neskutečné a hlavně nepopsatelné, to si každý musí prožít sám,“ uvedla pro Večerník Nikola Spáčilová. „Je teda pravda, že předkapela nebyla můj šálek kávy, ale Harlej to náležitě dohnal. Sice jsem docela koukal, že některé písničky ani neznám, ale ty starší můžu poslouchat pořád,“ přidal Tomáš Nezhyba.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments