Dobrý večer, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý čtvrtek přijela do Společenského domu v Prostějově česká rocková kapela z Prahy a Mostu, která si již od roku 1995 říká Harlej. Na její koncert se přišla podívat a zaposlouchat do známých hitů pouze půldruhá stovka lidí, což bylo nejen pro organizátory zklamáním. I tak to ale legendární Harlej náležitě rozjel, před vystoupením proběhla i autogramiáda, kterou si plno fanoušků nenechalo ujít. Jako předkapela všem zahrála rocková kapela Loco Loco.Není to poprvé, co tato skupina zamířila do Prostějova, přičemž v rámci svého Tour Jaro 2019 odehrají koncerty hned v šestnácti městech. Ve skupině účinkují Tonda Rauer, Tomáš Hrbáček, Martin Kolinss, Milan Hoffman a Libor Fanta. Na tom prostějovském teklo pivo proudem a na nadšených fanoušcích bylo znát, že jsou to pořádní rockoví nadšenci. Roztrhané džísky, černé oblečení a taky pořádné rockerské boty.
V momentě, kdy zhasla světla, se na plátně na pódiu objevilo přivítání a všichni skupinu náležitě vítali. Nechyběly známě písničky jako Přirození, Proč pocit mám nebo Proměna. Posluchači zpívali zároveň se skupinou a hlasitě ji podporovali.
„Tak tohle vystoupení? To bylo něco úžasného. Dlouho jsem se tak nepobavila, jako právě dnes na Harlejích. Normálně i přemýšlím, že v rámci jejich aktuálního tour se na ně zajedu podívat ještě i jinam. Bylo to prostě neskutečné a hlavně nepopsatelné, to si každý musí prožít sám,“ uvedla pro Večerník Nikola Spáčilová. „Je teda pravda, že předkapela nebyla můj šálek kávy, ale Harlej to náležitě dohnal. Sice jsem docela koukal, že některé písničky ani neznám, ale ty starší můžu poslouchat pořád,“ přidal Tomáš Nezhyba.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments