Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.5.2019
svátek slaví Zbyšek,
zítra Monika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Divadelní sezóna v Městském divadle v Prostějově pomalu, ale jistě končí. Poslední týden ovšem nabídne velmi bohatou směs kvalitních představení. Mezi nimi Deburau Městského divadla Mladá Boleslav, Věru Divadla Bolka Polívky, Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ pražského Divadla v Dlouhé nebo také hudební večer Splněná přání v hlavní roli s Janem Přeučilem a Evou Hruškovou. Je tedy rozhodně na co se těšit!


Čtvrtek 16. května bude patřit herecké dvojici Eva Hrušková a Jan Přeučil. Prostějovské divadlo od 17:00 hodin poctí svým vystoupením Splněná přání. „Diváci se mohou těšit na neopakovatelný zážitek s Janem Přeučilem a jeho ženou herečkou Evou Hruškovou, která v letošním roce slaví 50 let výročí od televizní Popelky. I proto diváci uslyší zejména písničky z pohádkové Popelky, ale i operetní melodie v podání hudebních hostů a zajímavé historky z hereckého prostředí. Navíc je to naposledy, kdy se s těmito hereckými legendami mohou Prostějované tady setkat tváří v tvář,“ prozradil Večerníku Jiří Zbořil, který bude celým večer provázet coby moderátor, s tím, že během vystoupení proběhne i losování o zajímavé ceny – vstupenky na muzikál Kvítek mandragory, knihy, CD a další. Hudebními hosty budou sopranistka Pavlína Přikrylová a tenorista Miroslav Ondra, jež bude na klavír doprovázet Milena Buriánková. Vstupné činí 250 korun.
Ještě předtím v úterý 14. května od 19:00 hodin do divadla zavítá Městské divadlo Mladá Boleslav s hrou Deburau vyprávějící o nejslavnějším mimovi s českými kořeny. Vstupné činí 300, 320 nebo 350 korun. Ve středu 15. května pak uvidíte na divadelních prknech známé tváře z Divadla Bolka Polívky v představení Věra. Na něj jsou vstupenky však už bohužel vyprodány. Nakonec v pátek 17. května uzavře divadelní sezónu Městského divadla inscenace Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾, s níž přijede Divadlo v Dlouhé z Prahy. Lístky i na tuto komedii jsou už bohužel vyprodány.

Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments