Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Divadelní sezóna v Městském divadle v Prostějově pomalu, ale jistě končí. Poslední týden ovšem nabídne velmi bohatou směs kvalitních představení. Mezi nimi Deburau Městského divadla Mladá Boleslav, Věru Divadla Bolka Polívky, Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ pražského Divadla v Dlouhé nebo také hudební večer Splněná přání v hlavní roli s Janem Přeučilem a Evou Hruškovou. Je tedy rozhodně na co se těšit!


Čtvrtek 16. května bude patřit herecké dvojici Eva Hrušková a Jan Přeučil. Prostějovské divadlo od 17:00 hodin poctí svým vystoupením Splněná přání. „Diváci se mohou těšit na neopakovatelný zážitek s Janem Přeučilem a jeho ženou herečkou Evou Hruškovou, která v letošním roce slaví 50 let výročí od televizní Popelky. I proto diváci uslyší zejména písničky z pohádkové Popelky, ale i operetní melodie v podání hudebních hostů a zajímavé historky z hereckého prostředí. Navíc je to naposledy, kdy se s těmito hereckými legendami mohou Prostějované tady setkat tváří v tvář,“ prozradil Večerníku Jiří Zbořil, který bude celým večer provázet coby moderátor, s tím, že během vystoupení proběhne i losování o zajímavé ceny – vstupenky na muzikál Kvítek mandragory, knihy, CD a další. Hudebními hosty budou sopranistka Pavlína Přikrylová a tenorista Miroslav Ondra, jež bude na klavír doprovázet Milena Buriánková. Vstupné činí 250 korun.
Ještě předtím v úterý 14. května od 19:00 hodin do divadla zavítá Městské divadlo Mladá Boleslav s hrou Deburau vyprávějící o nejslavnějším mimovi s českými kořeny. Vstupné činí 300, 320 nebo 350 korun. Ve středu 15. května pak uvidíte na divadelních prknech známé tváře z Divadla Bolka Polívky v představení Věra. Na něj jsou vstupenky však už bohužel vyprodány. Nakonec v pátek 17. května uzavře divadelní sezónu Městského divadla inscenace Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾, s níž přijede Divadlo v Dlouhé z Prahy. Lístky i na tuto komedii jsou už bohužel vyprodány.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments