Dobré ráno, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Každý z nás, kdo má doma malé děti, musí rozhodně znát legendární slovenskou dvojici Smejko a Tanculienka. Ti se za ratolestmi přijeli podívat předminulou neděli odpoledne do Společenského domu v Prostějov, aby jim vykouzlili úsměvy na tvářích v panujících pochmurných dnech. A jestli se jim to podařilo? O tom se Večerník přesvědčil na vlastní oči...A zjistili jsme, že hodinové představení opravdu vykouzlilo úsměv na tváři nejednomu děťátku. Dvojice přinesla zcela nové představení Hip, hip, hurá!, ve kterém se děti konečně dozvěděly, jak se Smejko a Tanculienka poznali a skamarádili. A prozradili i mnohem více svými novými písničkami a pohádkami. Například zda políbí Tanculienka žábu v pohádce Žabí princ, zda přemůže Smejko velkou špínu Fúľu Bakanú, kdo je to Obor Tatroš. Společně šli s Klubkem do světa, zahráli si Človeče, nezlob se!, uhasili oheň s písničkou Bim, bam, bom, zahráli si na Slepou Babu, rozveselili Tanculienku písničkou Usmej sa a na závěr se rozloučili se známou písničkou Pápá. Nechyběla ani autogramiáda a společné focení.
„Když jsem zjistila, že budou v Prostějově, byla to jasná volba. Dcerka na ně kouká skoro každý den na YouTube a má je moc ráda. Oba byli moc příjemní a obecně bych řekla, že dětem se to moc líbilo,“ neskrývala pozitivní dojmy jedna z návštěvnic Monika Bláhová.


Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments