Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Nový sloup, chicagský tanec, píseň o boloňských špagetách, taška plná problémů – tak vypadalo otevírání Divadla Point na nové adrese. Uplynulé úterý rozevřelo své brány na Husově náměstí 94 a zahájilo svou čtrnáctou sezónu. Diváci přitom byli svědky zábavného kabaretu, jaký umí připravit jen prostějovský Point. A Večerník byl u toho.

„Jestli začneme nějakou sračkou, už se to s námi potáhne,“ těmito slovy uvedli své vystoupení notoricky známí herci prostějovského Divadla Point Aleš Procházka, Miroslav Ondra, Vítězslav Lužný, Jakub Hyndrich a Lukáš Kameníček. Program následně pokračoval tím, čím v Olomoucké ulici v roce 2017 skončil – scénou s chicagskými tanečnicemi. Nechybělo však ani Divadlo Pointík, sitcom Divadélko Domeček, nebo Martina Smékalová a její taška plná problémů. Tentokrát se rozhovořila o tom, co znamenají přísady prdopeč nebo LSD uváděné v receptech či jak vyzrát na úchyla. Samozřejmě zazněla i spousta písní. Mezi nimi improvizovaná skladba herců, v níž se zpívalo o boloňských špagetách nebo o kouření jointu. Ze své produkce ovšem představila dvě písně také nyní již pražská herečka Nina Horáková a poté se na jevišti objevila i stále známější hudebnice Hurikán Seibertová.
Jak víme, herci z Divadla Point často do svých scén vkládají notnou dávku humoru, která nechyběla ani tentokrát. Nejvíce se přitom budova otřásala smíchem v základech ve chvíli, kdy přinesli nový sloup. Z původního působiště v Olomoucké ulici si totiž odnášejí jedinečnou pověst jakožto divadlo se sloupem přímo uprostřed jeviště. Sloup však nakonec neprostrčili dveřmi, a tak si s úsměvem povzdechli: „Se sloupem i bez sloupu, vždycky půjdem do Pointu!“
O představení Divadla Point je stále velký zájem, proto byla místa na úterní zahájení sezóny takřka okamžitě obsazená. Všichni přitom odcházeli se spokojeným výrazem ve tvářích. „Kluci jsou pořád stejní. Fórek se sloupem je pro ně naprosto typický. Velmi proto doufám, že budou mít důstojné pokračovatele,“ svěřil se jeden z návštěvníků.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments