Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.9.2019
svátek slaví Jolana,
zítra Ludmila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Eva Hrušková a Jan Přeučil zavítali minulý čtvrtek do Městského divadla v Prostějově se svým vystoupením Splněná přání. Na něm vzpomínali na své herecké začátky nebo přiznali, jak to u nich doma ve skutečnosti chodí. Protože letos slaví televizní Popelka, v níž si Eva Hrušková zahrála titulní roli, 50leté výročí, nesměly samozřejmě chybět ani písně z této pohádky. Hudební složku pak doplnili i tenorista Miroslav Ondra a sopranistka Pavlína Augustinová Přikrylová.Známá herecká dvojice Jan Přeučil a Eva Hrušková si uplynulý čtvrtek v Městském divadle v Prostějově plnila svá přání. Společně s moderátorem Jiřím Zbořilem a hosty Miroslavem Ondrou a Pavlínou Augustinovou Přikrylovou vzpomínali na své začátky v herectví, ale odhalovali také to, jak to u nich doma chodí. „Jsme spolu patnáct let a za celou tu dobu jsme se ani jednou nepohádali,“ prohlásila Hrušková. Všechny samozřejmě zajímalo, jak je něco takového možné. „Já vám to vysvětlím. U nás má totiž vždy poslední slovo Evička a já neodporuji. Vypadá to pak tak, že se jí třeba zeptám: ‚Evičko, nemáš chuť na něco sladkého?‘ a ona odpoví: ‚Ne, a ty taky ne.‘“ Návštěvníci tak měli jedinečnou šanci s notnou dávkou humoru poodhalit roušku tajemství jejich osobního života.
Jelikož letos hlavní představitelka první filmové Popelky Eva Hrušková slavila 50leté výročí od jejího prvního uvedení na televizní obrazovky, zazněly v divadle také skladby ze zmíněné filmové pohádky. Diváci si tak mohli tuto starou klasiku připomenout a také si společně s „Popelkou“ Hruškovou zazpívat. Ji následně doplnila svými operetními písněmi dvojice Miroslav Ondra a Pavlína Augustinová Přikrylová.
Přesto se na vystoupení našly dvě „mouchy“. Jan Přeučil se po půlhodině omluvil kvůli divadelní inscenaci, kde hrál a na kterou musel odjet do Blanska. Navíc se nekonalo losování o ceny, které organizátoři návštěvníkům slibovali. „Pan Přeučil by více prostoru stejně nedostal. Představení bylo sestavené tak, aby všichni účinkující měli svůj prostor a čas. Co se týče losování o ceny, bohužel jsme na něj kvůli spěchu zapomněli. Dopoledne jsme hráli v Olšanech u Prostějova. Poté jsme se museli rychle sbalit v penzionu, kde jsme byli ubytovaní, protože nám majitel i přes původní domluvu, že můžeme zůstat déle, řekl, že se musíme vystěhovat. A nakonec nám v divadle ještě oznámili, že vystoupení musíme přestěhovat na jiné místo, a tak jsme museli řešit přesun veškeré techniky. V tomto chaosu jsme se hlavně snažili, aby se stihl začátek vystoupení,“ vyjádřil se moderátor Jiří Zbořil.
Návštěvníci však na něco takového nedbali a vystoupení si s chutí užili. „Bylo to skvělé, jak pan Přeučil s paní Hruškovou, tak jejich hosté. Nikdy jsme neměli šanci sedět tak blízko u těchto známých herců, proto jsme rády, že se to v komorních prostorách jeviště za oponou Městského divadla podařilo,“ libovaly si tři ženy odcházející z představení.Total Comments

 • Národní dum
 • Hanácké Slavnosti
 • Prohlídky Plumlov
 • Bonsaj
 • Box
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments