Dobré dopoledne, dnes je neděle 16.6.2019
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Už jen dvanáct dnů chybí do zahájení letní sezóny na pláži U Vrbiček u plumlovské přehrady. Jak Večerník již opakovaně informoval, bude tam i nadále vyhrávat agentura HITTRADE, která ve spolupráci se staronovým provozovatelem Radkem Kocourkem připravila pro rok 2019 hned několik atraktivních akcí pro širokou obec i fajnšmekry. První událostí bude ryzí novinka s příznačným názvem FAST FOOD ROCK. Co si lze pod takovou událostí představit?


„Jedná se o první ročník, který jsme vymysleli proto, aby se lidé nejen dobře pobavili, ale také napili a hlavně najedli. V nabídce bude skutečně široké a rozmanité menu, které jsme jinak zvyklí kupovat spíše v rychlých občerstveních. Připraven je program pro celé rodiny, vedle muziky se určitě zabaví také děti,“ prozradil ke zrodu novinky v harmonogramu své agentury Petr Zlámal.
Na pódiu vystoupí kapely Katapult, AC/DC revival, Smokie revival, Motörhead, Minami a Plus. U jednotlivých stánků pak budou v nabídce nejrozmanitější pochutiny, jaké si jen umíte představit. „Budete moci ochutnat vynikající sushi, palačinky na vícero způsobů, hot-dogy, langoše, tortilly, trdelníky, kebab a mnoho dalších pokrmů jen tak do ruky,“ láká všechny návštěvníky šéf agentury HITTRADE s tím, že to vše bude servírovat gastronomická špička z celé České republiky.
Vlastní akce vypukne již v 15:00 hodin a končit se má někdy po půlnoci. Dobrou zprávou také je, že z Prostějova bude jezdit tradiční svoz i odvoz. „Díky spolupráci s firmou Maier a Autobusovou dopravou František Konečný to navíc bude zdarma! Harmonogram najdete na webových stránkách agentury a v příštím vydání Večerníku, který bude i letos exkluzivním mediálním partnerem všech našich akcí,“ prozradil Petr Zlámal.
Již v příštím čísle se tak můžete těšit na soutěž o vstupenky!

Total Comments

 • Prohlídky
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Znovu nejvyšší rating.

Statutární město Prostějov pokračuje ve svých úspěších. Už poněkolikáté za sebou obdrželo od renomované mezinárodní auditorské společnosti Moody's Investors Service absolutně nejvyšší ratingové hodnocení. To získalo jen kvarteto měst v České republice. A přesto se najdou rýpalové...

Zavřený nájezd.

Bez nějakého varování došlo uprostřed minulého týdne k uzavření nájezdu exitu dálnice D46 v Kralické ulici, což přineslo velké dopravní zácpy prakticky ve všech uzlech Prostějova. Nejpostiženější byla Vrahovická ulice, kde řidiči stáli ve špičce klidně i několik desítek minut. Rekonstrukce estakády se blíží...

Total Comments

Osobnost týdne

MIROSLAV PIŠŤÁK
23 pistak
Dlouholetý komunální politik, místostarosta, starosta a posléze i primátor Prostějova oslavil v plné svěžesti kulaté jubileum. K osmdesátým narozeninám mu poblahopřál kromě Večerníku i současný první muž Prostějova František Jura.

Total Comments

Číslo týdne

12

Pavel Šín a komisaři agentury Dobrý den společně změřili dvanáctimetrovou pilu stojící před konickým zámkem. Díky tomu bylo oficiálně potvrzeno, že větší v České republice a zřejmě ani na světě nenajdete! Odhalena byla uplynulou sobotu ve dvanáct hodin.

Total Comments

Výrok týdne

„KDE NEHRAJOU FOTBAL, TAM CHCÍP PES!“

Prostějovský primátor František Jura si při vernisáži výstavy Fotbal to je hra, pomohl citací herečky Jiřiny Jiráskové z filmu Kožené slunce. A měl pravdu!

Total Comments