Dobrý večer, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Už jen dvanáct dnů chybí do zahájení letní sezóny na pláži U Vrbiček u plumlovské přehrady. Jak Večerník již opakovaně informoval, bude tam i nadále vyhrávat agentura HITTRADE, která ve spolupráci se staronovým provozovatelem Radkem Kocourkem připravila pro rok 2019 hned několik atraktivních akcí pro širokou obec i fajnšmekry. První událostí bude ryzí novinka s příznačným názvem FAST FOOD ROCK. Co si lze pod takovou událostí představit?


„Jedná se o první ročník, který jsme vymysleli proto, aby se lidé nejen dobře pobavili, ale také napili a hlavně najedli. V nabídce bude skutečně široké a rozmanité menu, které jsme jinak zvyklí kupovat spíše v rychlých občerstveních. Připraven je program pro celé rodiny, vedle muziky se určitě zabaví také děti,“ prozradil ke zrodu novinky v harmonogramu své agentury Petr Zlámal.
Na pódiu vystoupí kapely Katapult, AC/DC revival, Smokie revival, Motörhead, Minami a Plus. U jednotlivých stánků pak budou v nabídce nejrozmanitější pochutiny, jaké si jen umíte představit. „Budete moci ochutnat vynikající sushi, palačinky na vícero způsobů, hot-dogy, langoše, tortilly, trdelníky, kebab a mnoho dalších pokrmů jen tak do ruky,“ láká všechny návštěvníky šéf agentury HITTRADE s tím, že to vše bude servírovat gastronomická špička z celé České republiky.
Vlastní akce vypukne již v 15:00 hodin a končit se má někdy po půlnoci. Dobrou zprávou také je, že z Prostějova bude jezdit tradiční svoz i odvoz. „Díky spolupráci s firmou Maier a Autobusovou dopravou František Konečný to navíc bude zdarma! Harmonogram najdete na webových stránkách agentury a v příštím vydání Večerníku, který bude i letos exkluzivním mediálním partnerem všech našich akcí,“ prozradil Petr Zlámal.
Již v příštím čísle se tak můžete těšit na soutěž o vstupenky!

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments