Příjemnou noc, dnes je sobota 15.6.2019
svátek slaví Vít,
zítra Zbyněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Diváci se mohou těšit na inscenace o zradě, lásce a přátelství. Výborné klasické, konverzační, situační, romantické či mrazivé komedie, hry ověnčené cenami nebo dramatické, napínavé, detektivní příběhy.


Hostovat přijedou pražská divadla – Divadlo v Dlouhé, Divadlo pod Palmovkou, Divadlo Ungelt, Divadlo Na Jezerce, Divadlo Na Fidlovačce, Dejvické divadlo, ale nebudou chybět ani oblastní divadelní soubory z Pardubic, Hradce Králové, Olomouce, Brna, Příbrami a Opavy.

Připravená sezóna bude lákat i na výrazné herecké osobnosti – Danielu Kolářovou, Danu Batulkovou, Svatopluka Skopala, Hanu Maciuchovou, Martina Písaříka, Patrika Děrgela, Eriku Stárkovou, Michala Isteníka, Nelu Boudovou, Ilonu Svobodovou, Martina Pechláta, Miroslava Etzlera, Ivana Trojana a mnohé další.

Cyklus TROJÁK vybral pro své příznivce charismatického Michala Dlouhého. Po jeho boku uvidíme ve třech inscenacích i Michaelu Badinkovou, Kateřinu Lojdovou, Kateřinu Frejovou ad.

„Troják s Michalem Dlouhým budeme prodávat v období před Vánocemi, “ uvedla ředitelka Městského divadla v Prostějově Jana Maršálková.

Potěšitelná je i pestrá nabídka ABONENTNÍCH KONCERTŮ, na nichž se představí významní sólisté i hudební soubory.

Divadlo nezarmoutí ani vyznavače projektu scénického čtení LiStOVáNí.cz., které opět v sedmi pořadech zprostředkuje sedm bestsellerů našich i světových literárních tvůrců.

Předplatné ČTYŘLÍSTEK, které je určeno nejmenším divákům a jejich doprovodu, nabídne čtyři víkendová představení.

„Letošní Čtyřlístek bude pohádkově muzikálový, jejich tvůrci našli inspiraci v oblíbené dětské literatuře“, podotkla ředitelka divadla.

Programová brožura na sezónu 2019 - 2020 tradičně zmiňuje také podzimní divadelní přehlídku APLAUS, kterou prostějovské divadlo pořádá ve spolupráci s marketingovou společností TK PLUS. V pátek 15. listopadu oslaví HaDivadlo Brno 45. výročí vzniku souboru v Prostějově uvedením inscenace Vyhnání Gerty Snirch a v sobotu 16. listopadu se prostějovské divadlo opět připojí k mezinárodnímu projektu NOC DIVADEL.

Prodej nového abonmá pro čtyři divadelní skupiny, cyklus abonentních koncertů, pohádkové předplatné pro děti a rodiče a předplatné cyklu LiStOVáNí bude zahájen v divadelní pokladně v pondělí 17. června a skončí v sobotu 29. června.

„V tomto období rezervujeme místa současným 1871 předplatitelům,“ informovala ředitelka Maršálková. Prodej bude pokračovat od 12. srpna do 5. září, v této době již budou uvolněná místa k dispozici všem zájemcům. Všichni současní abonenti obdrží poštou informační brožury s bohatou programovou nabídkou. Propagační materiály budou od poloviny června k dispozici také v pokladně divadla a informačním centru, které sídlí v pernštýnském zámku. Všechny údaje je možné vyhledat také na webu: www.divadloprostejov.cz.

Total Comments

 • Prohlídky
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Znovu nejvyšší rating.

Statutární město Prostějov pokračuje ve svých úspěších. Už poněkolikáté za sebou obdrželo od renomované mezinárodní auditorské společnosti Moody's Investors Service absolutně nejvyšší ratingové hodnocení. To získalo jen kvarteto měst v České republice. A přesto se najdou rýpalové...

Zavřený nájezd.

Bez nějakého varování došlo uprostřed minulého týdne k uzavření nájezdu exitu dálnice D46 v Kralické ulici, což přineslo velké dopravní zácpy prakticky ve všech uzlech Prostějova. Nejpostiženější byla Vrahovická ulice, kde řidiči stáli ve špičce klidně i několik desítek minut. Rekonstrukce estakády se blíží...

Total Comments

Osobnost týdne

MIROSLAV PIŠŤÁK
23 pistak
Dlouholetý komunální politik, místostarosta, starosta a posléze i primátor Prostějova oslavil v plné svěžesti kulaté jubileum. K osmdesátým narozeninám mu poblahopřál kromě Večerníku i současný první muž Prostějova František Jura.

Total Comments

Číslo týdne

12

Pavel Šín a komisaři agentury Dobrý den společně změřili dvanáctimetrovou pilu stojící před konickým zámkem. Díky tomu bylo oficiálně potvrzeno, že větší v České republice a zřejmě ani na světě nenajdete! Odhalena byla uplynulou sobotu ve dvanáct hodin.

Total Comments

Výrok týdne

„KDE NEHRAJOU FOTBAL, TAM CHCÍP PES!“

Prostějovský primátor František Jura si při vernisáži výstavy Fotbal to je hra, pomohl citací herečky Jiřiny Jiráskové z filmu Kožené slunce. A měl pravdu!

Total Comments