Dobrý večer, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: V rytmu heavy metalu a rocku se odehrával víkend v Mořicích. V pátek a v sobotu totiž obec patřila 19. ročníku Revival festu. Do malé obce na Prostějovsku se sjela zhruba tisícovka fanoušků tvrdší muziky a taky revivalové kapely z celé České republiky. Není divu, opět bylo co poslouchat. U toho prostě Večerník nemohl chybět.


„Každý rok se snažíme kapely trochu obměnit. I když tu třeba hraje AC/DC nebo Metallica, tak kapely nejsou vždy stejné,“ uvedl organizátor akce a starosta v jedné osobě Martin Obruča.
Pořadatelům i kapelám přálo počasí. A proto zavítalo poměrně hodně lidí. Třeba Kiss Revival si jich řada rozhodla užít i na parketě. „Už jsme na tomhle festivalu byli, jsme tu tak posedmé. Jezdíme ještě na Metalfest či Master of rock,“ uvedla jedna z fanynek Dobromila Blisová. Zejména kapela Kiss dostala diváky do varu, podobně úspěšná byla také revivalová obdoba Metallicy, jedna z prostějovských kapel. „Patří tady k tomu nejlepšímu. Ale tady jsou všechny kapely dobré,“ usmíval se Martin Obruča.
Kapely ocenil také Michal Boudný. Ten přijel i s celou rodinou. „Nejvíc se těším na Metallicu revival, posloucháme ji se ženou už pár let,“ uvedl muž z Vyškova. Akce byla jako tradičně dvoudenní, začínala v pátek odpoledne a končila v noci ze soboty na neděli. V Mořicích se konala už po devatenácté, příští ročník tak bude jubilejní. Co bude následovat, však není jisté. „Nikdo nemládne,“ poznamenal k tomu Martin Obruča.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments