Dobré poledne, dnes je pondělí 21.10.2019
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Kytary, bicí, akordeon, banjo, harmonika, housle, trubka, a dokonce i valcha. A neodmyslitelné jelení parohy na pódiu. To vše patří k famózní české skupině Jelen, která potěšila své fanoušky nádherným vystoupením na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. V sobotu večer tam zněly hity kapely, ale i písničky z dílny legendy české country Michala Tučného. Skupina Jelen tak zavzpomínala nejen na excelentního zpěváka, ale stovkám návštěvníků koncertu předvedla i některé své novinky z posledního alba.

Jindřich Polák, Martin Kasal, Ondřej Málek, Tomáš Málek, Jan Rek, Josef Málek a Saša Smutný. Sedmička muzikantů, která hodinu a půl bavila své fanoušky při svém vystoupení na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.


Jindřich Polák, Martin Kasal, Ondřej Málek, Tomáš Málek, Jan Rek, Josef Málek a Saša Smutný. Sedmička muzikantů, která hodinu a půl bavila své fanoušky při svém vystoupení na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jeleni si na zhruba polovinu koncertu pozvali na pódium navíc svého tradičního hosta, kterým byla zpěvačka Kateřina Marie Tichá. „Paroháči“ zpívali jednu píseň za druhou a diváci ocenili i to, že do svých „pecek“ muzikanti dávali i celé srdce. Aplaus obecenstva pod pódiem dával tušit, že celý koncert bude mít obrovský úspěch, což si vzápětí pochvaloval i ředitel pořádající umělecké agentury HIT TRADE Petr Zlámal. Ten Večerníku potvrdil, že kapelu, která od roku 2012 stále stoupá na žebříčku popularity, bylo hodně těžké přivábit k Vrbičkám. „Tak samozřejmě složité to bylo, ovšem za ty roky spolupráce s předními českými i zahraničními agenturami jsme si už vybudovali takové jméno, že není problém prakticky s nikým komunikovat o případné spolupráci. A z toho vlastně vyplývá obsazenost koncertů a množství nabídek,“ sdělil exkluzivně Večerníku Petr Zlámal. „Co se týče Jelena, tak mne k jejich pozvání přivedla myšlenka trochu provětrat, jak se říká, šatník a zvolit pro tento rok i trochu z jiného ranku muziky. Jsem přitom přesvědčen, že tento žánr hudby si našel své posluchače a příznivce, co poslouchají tuhle tu muziku, texty a je jejím srdcím hodně blízký. Je to žánr, který musí mít své posluchače,“ míní Petr Zlámal.
Skupina Jelen zazpívala kromě novějších písniček i osvědčené hity Magdalena, Co bylo dál, Jelen a mnohé další. „Jak už jsem říkal, každý máme svůj názor na hudbu a je to zcela jedno, jestli je taková, nebo maková, hlavně musí být od srdce a mít své posluchače, což samozřejmě Jeleni mají,“ vyjádřil se k vystoupení Petr Zlámal s tím, že muzika Jelenů si našla příznivce různého věku. „Každá hudba si najde své posluchače a věk není vůbec, ale vůbec rozhodující! Například můj potencionální švagr Broněk poslouchá Pepíčka Zímu a jeho muzika jej zcela uklidňuje. A je to mladý padesátiletý puberťák,“ smál se na závěr koncertu skupiny Jelen šéf umělecké agentury HIT TRADE Petr Zlámal.
Kapela Jelen uzavřela své sobotní vystoupení stejnojmennou písničkou. „A teď nám dejte deset minut, převlékneme se do suchého a můžeme pokecat nebo si dát spolu pivo,“ uzavřel vzkazem divákům frontman kapely Jindra Polák.Total Comments

  • Dyne
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments