Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Kytary, bicí, akordeon, banjo, harmonika, housle, trubka, a dokonce i valcha. A neodmyslitelné jelení parohy na pódiu. To vše patří k famózní české skupině Jelen, která potěšila své fanoušky nádherným vystoupením na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. V sobotu večer tam zněly hity kapely, ale i písničky z dílny legendy české country Michala Tučného. Skupina Jelen tak zavzpomínala nejen na excelentního zpěváka, ale stovkám návštěvníků koncertu předvedla i některé své novinky z posledního alba.

Jindřich Polák, Martin Kasal, Ondřej Málek, Tomáš Málek, Jan Rek, Josef Málek a Saša Smutný. Sedmička muzikantů, která hodinu a půl bavila své fanoušky při svém vystoupení na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.


Jindřich Polák, Martin Kasal, Ondřej Málek, Tomáš Málek, Jan Rek, Josef Málek a Saša Smutný. Sedmička muzikantů, která hodinu a půl bavila své fanoušky při svém vystoupení na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jeleni si na zhruba polovinu koncertu pozvali na pódium navíc svého tradičního hosta, kterým byla zpěvačka Kateřina Marie Tichá. „Paroháči“ zpívali jednu píseň za druhou a diváci ocenili i to, že do svých „pecek“ muzikanti dávali i celé srdce. Aplaus obecenstva pod pódiem dával tušit, že celý koncert bude mít obrovský úspěch, což si vzápětí pochvaloval i ředitel pořádající umělecké agentury HIT TRADE Petr Zlámal. Ten Večerníku potvrdil, že kapelu, která od roku 2012 stále stoupá na žebříčku popularity, bylo hodně těžké přivábit k Vrbičkám. „Tak samozřejmě složité to bylo, ovšem za ty roky spolupráce s předními českými i zahraničními agenturami jsme si už vybudovali takové jméno, že není problém prakticky s nikým komunikovat o případné spolupráci. A z toho vlastně vyplývá obsazenost koncertů a množství nabídek,“ sdělil exkluzivně Večerníku Petr Zlámal. „Co se týče Jelena, tak mne k jejich pozvání přivedla myšlenka trochu provětrat, jak se říká, šatník a zvolit pro tento rok i trochu z jiného ranku muziky. Jsem přitom přesvědčen, že tento žánr hudby si našel své posluchače a příznivce, co poslouchají tuhle tu muziku, texty a je jejím srdcím hodně blízký. Je to žánr, který musí mít své posluchače,“ míní Petr Zlámal.
Skupina Jelen zazpívala kromě novějších písniček i osvědčené hity Magdalena, Co bylo dál, Jelen a mnohé další. „Jak už jsem říkal, každý máme svůj názor na hudbu a je to zcela jedno, jestli je taková, nebo maková, hlavně musí být od srdce a mít své posluchače, což samozřejmě Jeleni mají,“ vyjádřil se k vystoupení Petr Zlámal s tím, že muzika Jelenů si našla příznivce různého věku. „Každá hudba si najde své posluchače a věk není vůbec, ale vůbec rozhodující! Například můj potencionální švagr Broněk poslouchá Pepíčka Zímu a jeho muzika jej zcela uklidňuje. A je to mladý padesátiletý puberťák,“ smál se na závěr koncertu skupiny Jelen šéf umělecké agentury HIT TRADE Petr Zlámal.
Kapela Jelen uzavřela své sobotní vystoupení stejnojmennou písničkou. „A teď nám dejte deset minut, převlékneme se do suchého a můžeme pokecat nebo si dát spolu pivo,“ uzavřel vzkazem divákům frontman kapely Jindra Polák.Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments