Dobré poledne, dnes je pondělí 21.10.2019
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již dvanáctý ročník rockového hudebního festivalu Rock Memory Of proběhne tuto sobotu na pláži U Vrbiček u plumlovské přehrady. Jako každý rok na něm vystoupí legendární kapely, které přítomným během teplého červencového večera svou pořádnou hudbou rozproudí krev v žilách a také uctí památku již zesnulých muzikantů. Přijďte se pobavit a zavzpomínat i vy!

Dvanáctý ročník oblíbené akce Rock Memory Of nabídne tradiční sestavu. „Gró akce jsou kapely Quercus, Keks a Plus. Ty jsme oslovili, když jsme s Rock Memory Of začínali. Rok poté se přidala skupina Kontakt, která od té doby společně se třemi jmenovanými skupinami tvoří její jádro. Následně se ozvali z ATD s tím, že by chtěli na akci hrát taky. A tato sestava zde hraje doposud,“ láka fanoušky Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.
Kromě toho, že festival návštěvníkům nabídne skvělý rockový zážitek, je především věnován památce zesnulých prostějovských hudebníků jako Miry Vysloužila st., Miry Vysloužila ml., Miry Čecha, Miry Kolby, Petra Dvořáka, Miry Řeháka, Pepy Šplíchala, Miry Černohouze a mnoha dalších.
Vstupenky v předprodeji vás přijdou na 120 korun, na místě pak na 150 korun. Lze je zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva na náměstí T. G. Masaryka a v síti Ticketportal. Pokud nebude akci přát počasí, přesune se do Vícepčelové haly-zimní stadion v Prostějově.


KDY: SOBOTA 13. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

27 svozy

Total Comments

  • Dyne
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments