Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již dvanáctý ročník rockového hudebního festivalu Rock Memory Of proběhne tuto sobotu na pláži U Vrbiček u plumlovské přehrady. Jako každý rok na něm vystoupí legendární kapely, které přítomným během teplého červencového večera svou pořádnou hudbou rozproudí krev v žilách a také uctí památku již zesnulých muzikantů. Přijďte se pobavit a zavzpomínat i vy!

Dvanáctý ročník oblíbené akce Rock Memory Of nabídne tradiční sestavu. „Gró akce jsou kapely Quercus, Keks a Plus. Ty jsme oslovili, když jsme s Rock Memory Of začínali. Rok poté se přidala skupina Kontakt, která od té doby společně se třemi jmenovanými skupinami tvoří její jádro. Následně se ozvali z ATD s tím, že by chtěli na akci hrát taky. A tato sestava zde hraje doposud,“ láka fanoušky Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.
Kromě toho, že festival návštěvníkům nabídne skvělý rockový zážitek, je především věnován památce zesnulých prostějovských hudebníků jako Miry Vysloužila st., Miry Vysloužila ml., Miry Čecha, Miry Kolby, Petra Dvořáka, Miry Řeháka, Pepy Šplíchala, Miry Černohouze a mnoha dalších.
Vstupenky v předprodeji vás přijdou na 120 korun, na místě pak na 150 korun. Lze je zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva na náměstí T. G. Masaryka a v síti Ticketportal. Pokud nebude akci přát počasí, přesune se do Vícepčelové haly-zimní stadion v Prostějově.


KDY: SOBOTA 13. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

27 svozy

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments